Wątek do wykrzyczenia się

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez Reiben 09 gru 2013, 00:33
ch.uj du.pa kur.wa. ci.pa ch.uuuuujj!!!!!!!!\
jebać mi się chce a żyć nie, to ci kur.wa zjeba.ny żart natury
Obrazek
Reiben

przez Lutek 09 gru 2013, 00:42
teraz sobie tak płaczę i jak czytam wasze komentarze to mi się żal Was robi i jeszcze bardziej płacze noż /cenzura/ jebana w dupe mać poyebane jest to wszystko

-- 08 gru 2013, 23:45 --

zmeczona-mala-mi, przejebane masz, bardzo cierpisz strasznie Ci współczuje żal mi Cię
Give me more serotonina

przez PannaNatalia 09 gru 2013, 00:47
Ja to sie koorwa zastanawiam za co mnie to wszystko spotkalo? Najpierw ojciec alkoholik,chociaz mialam wtedy 6lat to do tej pory pamietam jak sie cial i straszyl mnie,ze sie powiesi...potem smierc babci,ktora kochalam jak mame i w koncu 4lata temu nagla smierc brata. To chyba za duzo jak na 21latke. Do tego od 8lat nerwica..mam dosc

-- 09 gru 2013, 01:15 --

a koorwa ta nerwica mnie kiedys wykonczy! Chce do mamy....jeszcze 2 dni i wroci,nie wiem jak to wytrzymam
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez SmutnaTęcza 09 gru 2013, 23:01
Nie mogę się doczekać dnia, kiedy skończę ten k**ewski kierunek studiów!!!!!!! Tylko największe życiowe niedorajdy studiują takie gówno!!! :evil:

przez mark123 09 gru 2013, 23:07
A ja się nie mogę doczekać dnia, żeby zakończyć studiowanie.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez PannaNatalia 09 gru 2013, 23:53
Dlaczego kazdy kto mnie zna ignoruje mnie? Nikt nie rozumie,ze nerwica to choroba,wszyscy mi powtarzaja,ze sobie cos wmawiam i wymyslam :( nie mam z kim pogadac,nikt nie rozumie tego co przezywam.Co wiecej,nikt nawet sie nie stara zrozumiec.Wiecznie ktos cos ode mnie chce,zawsze pomagam w miare mozliwosci..ale gdy ja mam problem zostaje koorwa sama! Musialam gdzies o tym napisac,juz nie moge tego w sobie trzymac bo rozp***dala mnie to od srodka
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

przez bedzielepiej 10 gru 2013, 00:54
mark123 napisał(a):A ja się nie mogę doczekać dnia, żeby zakończyć studiowanie.

podzielam twoje zdanie i twojej poprzedniczki, JA NIE MAM ŻYCIA NA TYCH CHOLERNYCH STUDIACH!!!!!!!!!!!! NIENAWIDZĘ JUTRZEJSZEGO DNIA 12 GODZIN NA UCZELNI MAM OCHOTĘ SIĘ NIE OBUDZIĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

przez mark123 11 gru 2013, 00:20
Mam ochotę się wykrzyczeć teraz, ale zbyt dużo myśli i złości, w efekcie czego brak słów.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez Lutek 11 gru 2013, 00:38
mark123,
mark123 oby ta apokalipsa wreszcie przyszła rozjebała by tgen głupi świat nas by wyzwoliła od cierpień podobnie jak i ludzi chorych na raka i inne potworne choroby. Niech się ten świat wreszcie rozjebie a Ci co są szczęśliwi to zginą i dobrze im tak za to że są szczęśliwi.
Give me more serotonina

przez SmutnaTęcza 11 gru 2013, 00:39
Nienawidzę ludzi!!!! Oby ten marny gatunek podistot w końcu wyginął!!!!!! :evil:

przez rotten soul 11 gru 2013, 00:44
Aurora92,
Nie krzycz Aurora. I tak Cię nikt nie słucha (jak sama twierdzisz). :twisted:
rotten soul

przez SmutnaTęcza 11 gru 2013, 00:46
rotten soul, i tak niedługo zakończę żywot.

przez kolekcjoner snów 11 gru 2013, 00:58
Aurora92, i co jeszcze? Poza tym spoko awatary :)
kolekcjoner snów

przez Ziomal4321a 11 gru 2013, 01:01
Aurora92, Spoko avatar, tak jak poprzedni :)

Odnośnie ludzi to fakt są juchowi, mam nadzieje, że wokół mnie spotkam kogoś na poziomie...
"Przeszłość to ziejąca otchłań, próbujesz od niej uciec, ale im dłużej uciekasz, tym głębsza, straszniejsza rośnie za tobą. Jej krawędzie ocierają twoje pięty. Ale musisz odwrócić się i stawić jej czoła"

Sortuj wg