Wątek do wykrzyczenia się

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez Reiben 03 gru 2013, 23:08
PJT napisał(a):u nas na terapii grupowej kazdy mogl wziasc materac, pierdolnac o sciane i wykrzyczec cos :)

A pewnie kogoś na materacu już nie można było, takie to są te terapie, nieprzemyślane i zupełnie nieinteresujące ;p
Reiben

przez mark123 03 gru 2013, 23:18
abstrakcyjna napisał(a):mark123, To jak to możliwe, że któraś z kolei osoba przez telefon myśli, że jesteś kobietą? :P

Być może mają jakiś problem z uszami albo uszkodzone przetwarzanie bodźców słuchowych albo są po prostu po... (już nie będę dzisiaj przeklinał)
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez abstrakcyjna 03 gru 2013, 23:25
mark123, Następnym razem wygarnij takiej osobie to wszystko. Potem będzie każdą rozmowę zaczynała pytając o płeć. :P
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez sweethomealabama 04 gru 2013, 21:23
Kur..a czemu ludzie sie mnie czepiają i się drą na czy ja wyglądam jak MOŻNA JEJ WSZYSTKO POWIEDZIEĆ I BEZCZELNIE KRYTYKOWAĆ I JEŻDZIĆ JAK PO SZ>>>?WTFFFFFFFFFFF.Chce być nie widzialna i tylko przetrwać kur.a więc niech się ode mnie odpird.....aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

przez nerwosol-men 05 gru 2013, 20:20
kur....... co za dzień co za miesiąc zero wytchnienia do k... nędzy

-- 05 gru 2013, 20:04 --

URLOP URLOP URLOP DO K....
Załóż wy­god­ne bu­ty, bo masz do przejścia całe życie... Obrazek

http://www.poomoc.pl

przez dominol 06 gru 2013, 10:32
kurw... .mac stare babseko musiało mnie po nocy w pracy obudzic bo zachcialo jej sie chodzic z rana jakimis jajkami do sprzedania co za ludzie bez serca zeby nie dac spac po nocy...... :evil: :evil:

przez milady 06 gru 2013, 12:29
Ta karuzela jest popierdolona. Raz jest słodko, raz jest źle, a później jak gdyby nigdy nic - znów sielanka.

przez Anna Maria 06 gru 2013, 18:46
Kur wa.... Kur wa.... Kur wa... jaka ja głupia! Nienawidzę siebie! Ktoś chce się zamienić na mózgi?
Anna Maria

przez amelia83 06 gru 2013, 18:47
kasiątko, kochanie moje :* co się stało ?
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez Anna Maria 06 gru 2013, 18:48
amelia83, nazbierało mi się w ciągu dnia, aż wstyd się przyznać
Anna Maria

przez amelia83 06 gru 2013, 18:52
kasiątko, oj na pewno nie jest tak zle, jak masz ochote to napisz na pw ściskam
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez Hans 07 gru 2013, 10:02
/cenzura/ przewróciło drzewo na stronę tej donoszącej cipy, nie dalej jak w zeszłym tygodniu na moją sąsiadkę doniosła, a teraz nie wiadomo, brać w ten wypizd piłę czy jak przyleci z koparą to powiedzieć do rozumu. Nie, nie będę ginął dla jej trawnika!
Feed your head
Feed your head

przez Po prostu maciek 07 gru 2013, 12:50
Nienawidze tej pier jeb kur zimy!!!!!!!!!!!!!!!! :evil:
Rok 2015 będzie niewątpliwie inny.
Wraz ze zniknięciem Jej z mojego życia umarła połowa mnie. Natomiast druga połowa, która pozostała nienawidzi mnie jeszcze bardziej niż Ona.

przez SmutnaTęcza 07 gru 2013, 12:52
Ta j**ana dz**ka podrywa faceta, który mi się podoba! :evil: Głupia tępa k**wa!!!!

Sortuj wg