Wątek do wykrzyczenia się

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez Pieprz 30 sie 2013, 18:57
Mieliście wgl styczność z mundurowymi, że jesteście aż tak uprzedzeni?

Tak, oboje moi rodzice i większość ich znajomych.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez buka 30 sie 2013, 18:58
Ten mundurowy, to wojskowy

no to w sumie jeszcze nie najgorzej,będziesz szkolenie mieć i trochę dyscypliny nie zaszkodzi;p

edit.a jaki typ wojsk? Marynarka,lotnicstwo czy może wojska rakietowe?
Ostatnio edytowano 30 sie 2013, 18:59 przez buka, łącznie edytowano 1 raz

przez Pieprz 30 sie 2013, 18:59
Będziesz chodzić jak w zegarku :)
Król Balu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Monar 30 sie 2013, 19:06
Mushroom napisał(a):Będziesz chodzić jak w zegarku :)

taaa. jakie czarnowidztwo... aż Was nie poznaję.

przez Pieprz 30 sie 2013, 20:08
Monar, każdy ma jakiś nerw który jak naciśniesz to człowieka aż ciężko poznać. Nawet nie wiedziałem że ten jest mój.
Król Balu

przez Monar 30 sie 2013, 20:19
No nie wiem, mi się dobrze z nim póki co rozmawia, nawet poruszyłam sprawę wojska i psychiki, stwierdził, że zależy od człowieka. Nawet zdziwił się, jak stwierdziłam, że wojsko niszczy psychikę :P Cóż... No ja będę nadal z nim pisać, bo naprawdę póki co to najlepsza osoba, jaką tam poznałam.

Dziś rozmawiałam z innym, to wymieniliśmy parę zdań, i musiałam go zablokować... Nie dało się z nim pisać, nie dość, że był nachalny WRRRRR jak ja tego nienawidzę, to na dodatek z ortografią to u niego kiepsko, a ponadto w moim wieku i wykształcenie podstawowe, hello. Nie chcę niedorajdy życiowego, a zwykłego, normalnego, zdolnego, ambitnego mężczyzny.

-- 30 sie 2013, 20:19 --

Wgl nie wiem czemu, ale ciągnie mnie do rozwodników, ale nie spoko póki co do nikogo takiego nie napisałam. :mrgreen:

przez Reiben 30 sie 2013, 20:20
Znowu nie zrobiłem nic sensownego DŻIZYS /cenzura/ JA /cenzura/!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Reiben

przez eurydyka1 30 sie 2013, 21:16
Monar napisał(a):Wgl nie wiem czemu, ale ciągnie mnie do rozwodników, ale nie spoko póki co do nikogo takiego nie napisałam. :mrgreen:

Oj nie polecam..

Tymczasem powodzenia z mundurowym. Znajoma jest ze starszym od siebie o 10 lat lotnikiem i wydaje się być szczęśliwa. To tak dla zrównoważenia komentarzy :)
Ostatnio edytowano 30 sie 2013, 21:19 przez niosaca_radosc, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Poprawiono tytuł

przez Monar 30 sie 2013, 21:20
eurydyka1, dzięki za Twój komentarz! :D

Właśnie z nim rozmawiam.... :105:
Wydaje się być taki... Spokojny. Nie wiem, zobaczymy, co z tego wyjdzie. Przynajmniej wiem, że nie ćpa, ale popala (fajki), niestety. Trochę to mi nie pasuje, ale nikt nie jest idealny, zawsze można przekonać go do rzucenia tego g... Ja rzuciłam. A w sumie nawet się nie uzależniłam :) Też ma problemy w domu, chyba to norma. Jak nie alkoholicy to rozwodnicy i inne tego typu rzeczy.

-- 30 sie 2013, 21:28 --

Jestem z nim szczera, mam nadzieję, że go nie wystraszę...

przez socorro 30 sie 2013, 21:34
Monar, jeśli jest w porząchu, to zniesie każdą informację o Tobie i będzie starał się ją zaakceptować 8)
Ostatecznie wszyscy mamy do opowiedzenia tylko jedną historię - ,,X,, na naszej mapie.
,,X,, oznacza nie miejsce, gdzie zaczyna się życie, lecz gdzie zaczyna się ono liczyć...
Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Monar 30 sie 2013, 21:53
socorro, wiem, jedną rzecz przetrawił i w porządku w sumie zareagował :great: kurcze, mam nadzieję, że to może jest TEN, na którego czekałam całe swoje życie, bo nudno mi ostatnio tak samej. Koniec przerwy z facetami. Nie umiem jednak bez nich żyć :D A tak wgl to jest z miasta, w którym będę studiować - extra! 8) AAAAAAAAAAAAA chce mi się normalnie wrzeszczeć ze szczęścia, póki co jestem mega zadowolona, że na niego trafiłam. Mam nadzieję, że się nie zawiodę.

przez socorro 30 sie 2013, 21:57
Monar, jeeej to świetnie że tak dobrze się czujesz! :great: może działa kobieca intuicja i to będzie jakiś porządny gość DLA CIEBIE 8) będę ściskała kciuki, trzymaj się :)
Ostatecznie wszyscy mamy do opowiedzenia tylko jedną historię - ,,X,, na naszej mapie.
,,X,, oznacza nie miejsce, gdzie zaczyna się życie, lecz gdzie zaczyna się ono liczyć...

przez Monar 30 sie 2013, 22:00
może działa kobieca intuicja i to będzie jakiś porządny gość DLA CIEBIE

oj, oby, OBY! spotkać pewnie spotkam się z nim dopiero w październiku, no chyba, że nie wytrzymam to szybciej się z nim spotkam, mam spotkać się w połowie września z ludźmi z mojego kierunku, to znajdę czas dla niego, o ile on będzie mógł - w końcu pracuje w wojsku... pewnie są tam jakieś przepustki, z tego co pamiętam... Z dwa lata temu zdarzyło mi się natrafić na wojskowego i miał rzadkie przepustki :/

przez socorro 30 sie 2013, 22:03
Monar, kiedyś gdzieś usłyszałam mądre zdanie- że jeśli ktoś czegoś NIE CHCE, to zawsze znajdzie wymówkę, jeśli CHCE- zawsze znajdzie sposób. ;)

Sortuj wg