Wątek do wykrzyczenia się

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez rotten soul 17 lis 2013, 15:43
Aurora92,
Jak ta głupia dz**ka ma zły dzień, to i na mnie się wyżywa!!!!

Moja również często to stosowała co doprowadzało mnie do pasji :evil: Nienawidzę tego w ludziach.
rotten soul

przez SmutnaTęcza 17 lis 2013, 21:00
rotten soul napisał(a):Moja również często to stosowała co doprowadzało mnie do pasji :evil: Nienawidzę tego w ludziach.

Rozumiem, że moja wrzeszczy na ojca, bo on rzeczywiście leży cały dzień na kanapie, obżera się, pije i nie pomaga w niczym przy domu.
Ale co ja mam do tego? Staram się dobrze uczyć, czego skutkiem jest to, że dość dobrze radzę sobie nawet na kierunku, który w ogóle mnie nie interesuje i którego mam serdecznie dość. Staram się jak mogę, drugi raz będę poprawiać maturę (a śmiem wątpić, że zdobyłaby się na to moja kuzynka, której tak świetnie wszystko idzie (zakładając, że coś by jej nie poszło)), kiedy to mam nawał obowiązków na uczelni - najtrudniejsze w ciągu ostatnich trzech lat egzaminy, masa książek do czytania, prace zaliczeniowe, no i licencjat. I ona twierdzi, że nic nie robię?! Nawet wtedy, gdy się na mnie wydzierała, czytałam książkę na zajęcia. A to, że wczoraj nic nie robiłam... Cóż, nawet gdybym chciała pomóc przy sprzątaniu, to nie byłam do tego zdolna, przez ten straszny ból brzucha. Nie mogłam się przez pół dnia zwlec z łózka, a jak już to zrobiłam, było mi duszno, słabo, nogi się pode mną uginały, a ból był nie do zniesienia.
I jeszcze jedno. Jak ona ma zły dzień, to naprawdę wyżywa się na wszystkich. Nawet kotu się oberwało. Zwierzęta głupie są, nie mają ludzkiego rozumu i nie wiedzą, że źle robią, gdy bałaganią. :x

przez Lola Rose 21 lis 2013, 17:22
JA /cenzura/! JAKA JESTEM WKURWIONA! PRZEZ MOJĄ PIERDOLONĄ NAUCZYCIELKĘ CHEMI SPIERDOLIŁ MI AUTOBUS!!! :evil: JEBANY BABSZTYL. NIE DOŚĆ ŻE NAJPIERW PÓŁ GODZINY CZEKAŁAM NA NASTĘPNY AUTOBUS TO JESZCZE I TAK MUSIAŁAM PÓŁ DROGI ZAPIERDALAĆ NA PIESZO. NOSZ KURWAA!!!!!!!
Jestem jaka jestem

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez lumm 23 lis 2013, 12:45
Wkurza mnie, że psychiatrzy i psycholodzy z Kusocińskiego 59 w Kielcach nie trzymają języka za zębami i dzielą się tym co dolega pacjentom. Tematy do rozmowy przy kawce chyba mogą być inne. Skąd ten zarzut? Żarcik rzucony przez panią psycholog, z którą nigdy nie rozmawiałem, a który dotyczył problemu przedstawionego na terapii. Ten drobny incydent przekreślił w mych oczach tamto miejsce.

przez milady 23 lis 2013, 12:50
WKURWIA mnie ignorowanie przez nią niemal każdej rzeczy, która nas dotyczy. Zachowuje się jakby mało ją obchodziło prócz tego, żebyśmy postępowali tak, aby otoczenie było zadowolone. A później teksty, że jesteśmy tacy i tacy, ja w szczególności, a tak naprawdę NIC o nas nie wie i nawet nie próbuje się dowiedzieć.

przez Siding Spring 23 lis 2013, 12:53
Oj ja tez musze....nosz kuzwa mac 8 godzin sciagania assasins creed 4 ...2 godziny rozpakowywania ..isntalacja a potem w folderze docelowym nie bylo ikonki do odpalania grycktora moglbym podmienic crackiem :evil: . Teraz instaluje od nowa ale jak sie nie uda oooo to bedzzie bieda :twisted:

przez Lutek 26 lis 2013, 13:43
wkurvia mnie moja zayebana choroba. Mam tak teraz że chce rzucić palenie które już rzucałem setki razy a teraz nie moge przez zayebany lęk który mi mówi że jak rzucę to że coś złego się stanie. No kurva czemu akurat na papierosy do chuya zayebanego. Wkurvia mnie że zacząłem palić, wkurvia mnie że nie mam prawie znajomych, wkurvia mnie że nie mam dziewczyny, wkurvia mnie że przerwałem studia, wkurvia mnie że mam tylko 1 kolege- który tylko przychodzi do mnie dla papierosów, wkurvia mnie że całyhmi dniami jestem samotny do chuya to życie nie ma sensu, wkurvia mnie to że nie mam do kogo gęby otworzyć. PIEROLONE GŁUPIE ŻYCIE KTÓRE NIE MA SENSU Z TAKĄ CHOROBĄ JAK NERWICA NATRĘCTW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! do chuya
Give me more serotonina

przez marwil 26 lis 2013, 13:50
Cicho dzieci, cicho sza, na talerzu leży pchła, kto pierwszy piśnie, ten pchłę w zębach ścisnie.
Karkulowsiał zwartusiał ratuwsianko Bożywsio.
Wellbutrin 300mg od 13.10.2016 Trittico 25mg Na sen Nikotyna, Kofeina, Teina, Cerveza

przez Steviear 26 lis 2013, 19:46
Ja tam lubie jak ludzie krzyczą :D Przynajmniej jest to szczere :)
Lubie ten moment , kiedy komuś puszczają nerwy.. I osoba stabilnie psychiczna pokazuje nam jak bardzo mylą nas pozory
Steviear

przez Po prostu maciek 26 lis 2013, 20:19
Ja jak miałbym siw wykrzyczac to leciałyby tylko wiazanki na K, na H i na P... Wiec lepiej nie :D
Rok 2015 będzie niewątpliwie inny.
Wraz ze zniknięciem Jej z mojego życia umarła połowa mnie. Natomiast druga połowa, która pozostała nienawidzi mnie jeszcze bardziej niż Ona.

przez Asuu 26 lis 2013, 23:36
*ekhem*
AAAAAAAAAAAAAAA
PFFFFFFFFFFFF
nie, nie dziaUa :(

przez Anna Maria 29 lis 2013, 20:32
Wykrzyczałabym jak ja wszystkich nienawidzę, ale i kocham zarazem, ale nie potrafię, jak zwykle. Na terapii też tak miałam, że najchętniej bym wykrzyczała, a milczałam jak zaklęta. Przy najmniej sobie przeklnę /cenzura/ !
Anna Maria

przez mark123 30 lis 2013, 16:15
kurrwa
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez Anna Maria 30 lis 2013, 23:04
Ja /cenzura/ co za typek z mojego kumpla. Nie wyrobię. Jestem wściekła na maxa na tą pijaczynę. :evil: :evil:
Anna Maria

Sortuj wg