Wątek do wykrzyczenia się

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez Lola Rose 11 paź 2013, 15:55
Zaraz coś zrobię mojej babci! Ja /cenzura/! Ja rozumiem, że ma już swoje lata i prawo do swoich dziwactw, ale to przechodzi ludzkie pojęcie! Ja /cenzura/, no trzymajcie mnie!
Jestem jaka jestem

przez deader 14 paź 2013, 13:30
Kurrrrrwa dajcie mi skalpel i mapę ludzkiego mózgu, ktoś porządnie spierdolił robotę implementując tam takie gówno jak "uczucia", trzeba po tym zjebie poprawiać :evil:
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez mark123 14 paź 2013, 23:21
Chyba ktoś mi powinien przywalić czymś w łeb, może wtedy pójdą jakieś impulsy i nabiorę chociaż trochę motywacji.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Mordziand 18 paź 2013, 14:53
Zaaaaaaaaarazzzzzzzzzzzzz mnieee coś traaafi............ dlaczego otaczaja mnie sami poje.....ni ludzie :why: :why: :why: :why: :why: :why: :why: :why:

przez Arhol 18 paź 2013, 15:00
Wrrr,spierdolone kółko lizaczy dupy w robocie,wszechwiedzące nieomylne pizdy,/cenzura/ zasrane schronisko jest mniej wyszczekane niż banda tych kwok :evil:,koleżaneczki,niech sie curwa nie zesrają czasem jeszcze równocześnie razem bo będzie jebać na całe pomieszczenie,a kibel tylko jeden.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Artemizja 20 paź 2013, 23:15
Obrzydzenie mnie bierze względem niektórych ludzi! To całe ich zakłamanie, obłuda i świętojebliwość przyprawiają o mdłości! I to robienie szumu wokół siebie. Nieważne jakim kosztem, ważne, żeby tylko być widocznym. O zgrozo! Jak ja nie trawię takich fałszywców pozujących na świętych :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez mark123 21 paź 2013, 19:31
Mój ojciec myśli, że za granicą mam szanse na znalezienie pracy, a tu w Polsce nie mam. Pojeebany imbecyl; owszem może za granicą są większe szanse na samo zatrudnienie, ale o ile w Polsce mam jakieś małe szanse na poradzenie sobie w pracy, to zagranicą nie mam żadnych szans, no ale ten kretyn nie umie myśleć logiczna, jest za głupi na to.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez abstrakcyjna 21 paź 2013, 19:44
mark123, Przecież nie musisz robić tak jak on chce.
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

przez Zupapomidorowa 24 paź 2013, 14:25
Matko ty stara kurwo, znęcasz się nade mną psychicznie tak, że mam ochotę coś sobie zrobić. Ty szmato!
Dawniej Luktar

przez milady 31 paź 2013, 17:55
Zazdroszczę ludziom wychowywania się w zdyscyplinowanych domach. Twardszą ręką (ale nie agresywną). Jak cholera.
Przez moich rodziców jestem w porównaniu do innych rówieśników dopiero na początku pewnych etapów, ciągnę się przez życie jak niezorganizowana, nadwrażliwa mamla. A że w dodatku zawsze byłam bardziej bierna, to i sama się z tym na czas nie uporałam jak niektórzy.
Kiedyś była motywacja do zmian, oj była... z 2 lata temu jeszcze..parło się do przodu. a dzisiaj apatia totalna.

przez Korba 31 paź 2013, 18:18
Nienawidzę go, nienawidzę, nienawidzę!!!!!!!!!!! Zabiłabym!!!!!!!!!!! Aaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! K-rwa, nienawidzę Cię!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez SmutnaTęcza 31 paź 2013, 22:12
Ten wątek przypomina mi spotted: wpierdol :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

przez foszka 31 paź 2013, 22:24
DLACZEGO DLACZEGO TAK /cenzura/ MUSI BYC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!DLACZEGO WSZYSCY MNIE ODRZUCAJA A JA NA SILE STARAM SIE IM DOGODZIC!!!!!!!!!!!1 JA /cenzura/ MAM JUZ DOSC TEGO SWIATA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

przez kokos7 31 paź 2013, 22:44
mark123 napisał(a):Mój ojciec myśli, że za granicą mam szanse na znalezienie pracy, a tu w Polsce nie mam. Pojeebany imbecyl; owszem może za granicą są większe szanse na samo zatrudnienie, ale o ile w Polsce mam jakieś małe szanse na poradzenie sobie w pracy, to zagranicą nie mam żadnych szans, no ale ten kretyn nie umie myśleć logiczna, jest za głupi na to.

po za tym wszyscy nie wyjadą za granicę
po prostu w Polsce sie lepiej czujesz

Sortuj wg