Wątek do wykrzyczenia się

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez Rebelia 26 wrz 2013, 15:56
No kurewa, uwielbiam babsztyle, które rozpychają się łokciami byleby dostać się do autobusu, biegną na złamanie karku, taranują wszystkich po drodze, jedna dzisiaj odepchnęła mnie od wejścia łapą, bo należy jej się pierwszeństwo. Dlaczego? Bo miała w torbie kilogramy mięcha i cebuli?

przez airandill 26 wrz 2013, 16:02
Rebelia a nie masz czasem tak, że zdaje ci się jakby każdy uwziął się na ciebie każdy cię musi przepchnąc krzyknąć na ulicy albo zająć kolejke przed tobą, bo on był pierwszy !! on musi. Dalej coś ci wypadnie kogo to obchodzi, okradną cię widział ale on nagle gazete czytał, wszystko mnie wkurza, że sąsiad koło 20 piłuje na górze coś żule na ulicy pijani chodzą i krzyczą i gadają nie wiadomo o czym grrrr,

przez Rebelia 26 wrz 2013, 16:08
Czasem mam wrażenie, że cały świat przeciwko mnie, a to kolejki a to autobus się spóźni, tu jakaś stara raszpla coś do mnie gada. Tyle, że mam ograniczone pokłady grzeczności i wiele razy w trybue "na spokojnie" zdarzyło mi się ludzi opieprzać. A jedyne co wkurza mnie nieustannie, niezmiennie od lat to ludzie, którzy chodzą po całym chodniku. Nie wiem, zamiast się skompresować po jednej stronie, co by rotacja ruchu była zachowana, telepie się taki delikwent samym środkiem, chcesz wyminąć, telepatycznie odbiera wibracje i skręca w miejsce, gdzie chciałeś go ładnie wyprzedzić.

Odpukać, nigdy mnie nie okradli, pilnuję swoich gratów jak oka w głowie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez deader 26 wrz 2013, 16:50
Rebelia napisał(a):A jedyne co wkurza mnie nieustannie, niezmiennie od lat to ludzie, którzy chodzą po całym chodniku. Nie wiem, zamiast się skompresować po jednej stronie, co by rotacja ruchu była zachowana, telepie się taki delikwent samym środkiem, chcesz wyminąć, telepatycznie odbiera wibracje i skręca w miejsce, gdzie chciałeś go ładnie wyprzedzić.

Mnie zaś do pasji doprowadzają ludzie cierpiący na rigor mortis za życia, for fuck sake, nawet jak czasem wybijam do stolicy to włącza mi się tryb "RAGEEEEEEE!!!!!!" - niby wielkie miasto, metropolia, gdzie życie wedle nagłówków prosto z Super Expresu toczy się w ekspresowym tempie - a ludzie wloką się na chodnikach jakby im się na zwiedzanie zebrało! Kurrrr jak gdzieś idę, to mam cel: dotrzeć z A do B w najkrótszym czasie. Jestem prowincjuszem w "wielkim mieście" a zapierdzielam po chodnikach slalomem pomiędzy tymi zombiakami! Serio, czasem mam ochotę się na nich wydrzeć, albo kopnąć w dupę żeby się pospieszyli...
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez airandill 26 wrz 2013, 17:41
Ale jesteś uporządkowana a ja nigdy nie byłem zawsze ze mnie był chleja, z burdelem w pokoju a ostatnio wszystko mi jedno jade w 1 strone czy w 2 co za różnica, gdzieś dojadę totalne rozchwianie emocji niestety. Ja mam często dzień świra i wszystko jasne, jak ja bym chciał być jak kiedyś z bujną wyobraźnią umysłem pełnym pomysłów, z milionem obrazów pełnym chęci do wychodzenia ale kiedy to było. Umie ktoś pocieszyć w takim okresie życia ?. :(

przez Lola Rose 28 wrz 2013, 13:59
Jak mnie wkurwiają takie pizdy co kupują w sklepie wódki i piwska w cholerę a swojemu dziecku, które stoi obok i prosi żeby mu parówkę kupiła mówi, że nie ma pieniędzy na parówki.
Jestem jaka jestem

przez abstrakcyjna 28 wrz 2013, 15:43
Zastanawiam się z jaką tępą idiotką przyszło mi mieszkać. Wkurza mnie ona nieziemsko. :evil:
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

przez milady 28 wrz 2013, 20:44
Domek z kart sypie się coraz bardziej. Niedługo wszystkie cała talia będzie leżała na podłodze. A ja mam już dosyć.

przez kupmitrumne 28 wrz 2013, 21:02
/cenzura/ mać dajcie mi transmisjie z KSW !!! :why:

przez Reiben 28 wrz 2013, 21:41
Co jest do kurvy nędzy z moim Chrom'em, który się nieustannie wypierdala, nawet jebana przeglądarka mnie nie lubi
Reiben

przez Monar 29 wrz 2013, 01:27
nie chcę być jej córką, nieeeeeeeee /cenzura/ nie, jaka bym nie była - nie zasłużyłam sobie na to!!!!

przez elo 29 wrz 2013, 01:32
nie mam nic do zarcia procz ogorkow + nie potrafie otworzyc sloika
jak jutro nie pojde na zakupy to umre z glodu :great:
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez Abbey 29 wrz 2013, 01:37
Reiben napisał(a):Co jest do kurvy nędzy z moim Chrom'em, który się nieustannie wypierdala, nawet jebana przeglądarka mnie nie lubi

uggggggggh, moja od czasu aktualizacji, na którą nawet zgody nie wyraziłam, wyłącza się średnio raz na godzinę. I jak mam kutfa otwarte kilka okien (a mam zawsze), to otwiera się z zapomnianymi,a przecież chwilę wcześniej używanymi stronami i zawsze nie otworzę czegoś, co miałam przeczytać :evil: :evil:
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

przez Reiben 29 wrz 2013, 01:51
Vett napisał(a):
Reiben napisał(a):Co jest do kurvy nędzy z moim Chrom'em, który się nieustannie wypierdala, nawet jebana przeglądarka mnie nie lubi

uggggggggh, moja od czasu aktualizacji, na którą nawet zgody nie wyraziłam, wyłącza się średnio raz na godzinę. I jak mam kutfa otwarte kilka okien (a mam zawsze), to otwiera się z zapomnianymi,a przecież chwilę wcześniej używanymi stronami i zawsze nie otworzę czegoś, co miałam przeczytać :evil: :evil:

Dokładnie! Po tej zjebanej automatycznej aktualizacji się tak robi, co za tępe chuje są w tym Google! :mrgreen:
Reiben

Sortuj wg