Wątek do wykrzyczenia się

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez mark123 22 wrz 2013, 23:02
Niech się w nocy zawali budynek mojej uczelni.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez julusia 22 wrz 2013, 23:24
A moja kierowniczka niech jutro dostanie mega sraki i nie przyjdzie do roboty, wstrętne mobbingujące babsko :evil:
Wenlafaksyna 187,5 mg
Mirtazapina 30 mg
Olanzapina 15 mg
doraźnie: Hydroksyzyna, Chlorprothixen

przez Monar 22 wrz 2013, 23:30
już teraz się tak nie trzęsę jak po poludniu, ale i tak mam ochotę wykrzyczeć - mój brat to pizda.
już cała Policja go zna, z kim nie rozmawiam to go kojarzą. Boże... jaki wstyd.
nienawidzę go. wdał się w matkę i to jak cholera. :? :? :?
on niedługo to zgnije w więzieniu ;/
nie wiem, co on znów na odpierdzielał, ale ma tyle wezwań do sądu... no i Policjanci mówili o nim jak o kimś najgorszym - ponoć dużo już narozrabiał, a my nawet nie wiemy CO. ale po nim wszystkiego bym się spodziewała. on nie ma żadnych hamulców. IDIOTA. Nie przyznaję się do tej rodziny, co ja w niej /cenzura/ robię?! jestem tu za karę, przez pomyłkę czy JAK ???

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Reiben 22 wrz 2013, 23:31
Rozpieprzy mi dziś głowę ten ból! :evil:
Reiben

przez Haris 23 wrz 2013, 01:42
Nienawidzę swojego życia. Cieszyłam się ogromnie, że mam chłopaka, że się kochamy, że chociaż on mi daje uczucie bezpieczeństwa i stabilności. Miesiąc temu było cudownie. Romantyczne wakacje w leśniczówce nad morzem.
I nawet K*RWA tego nie mogłam mieć. Nawet nie spotkał się ze mną po ludzku by zerwać, tylko wysłał mi sms. :why: :why: :why: Nigdy w życiu bym nie powiedziała, że coś takiego zrobi. Chciałabym zniszczyć mu życie, a z drugiej strony nie potrafię go nawet znienawidzić. Za co mnie to spotyka?! :why:

przez monk.2000 23 wrz 2013, 01:53
Na nic nie mam ochoty. Żadna z uciech ludzkiego życia mnie nie pociąga. Czasem tylko coś zjem, ale to nawet nie apetyt, bo mogę zjeść z garnka obiad i nie robi mi to różnicy.

:(
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez Lusesita Dolores 23 wrz 2013, 10:28
kiedy bedzie lepiej? :(
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez Cornis 23 wrz 2013, 12:54
mam związek w którym czuje się beznadziejnie, nie wiem juz czy to moje oczekiwania są za duże czy zadowalam się byle czym... mam dooooość moich emocji!

przez hanails 23 wrz 2013, 14:34
Wiem, że to banalne, ale... właśnie się zakończył serial, który uwielbiam i nie mogę od dobrej godziny przestać ryczeć. Co za porąbani, sadystyczni, nieempatyczni amerykańscy scenarzyści !
Rozpadające się iluzje boleśnie ranią.
Wenlafaksyna 225mg, Olanzapina 5mg, Lorazepam 1mg, Diazepam 5mg, Kwas walproinowy 800mg
F32.3
F60.3

przez mozambik83 23 wrz 2013, 14:36
carlosbueno napisał(a):
Ja do 30-tki też miałem takie marzenia, nawet się kiedyś zakochałem bez wzajemności w jednej co prawda niedoszłej jeszcze wtedy pani psycholog ale dziś jest już praktykującej.

Wiesz no mi nie chodzi o zakochanie się bez wzajemności. Nie powiem rozwaliłeś mnie pozytywnie tym zdaniem, tzn. wbiło mnie w fotel ze śmiechu. Masz specyficzne poczucie humoru. A może ja jestem specyficzna. To drugie to na pewno, a to pierwsze również możliwe.

A wracając do tematu to nienawidzę krzyczeć ;) tyle w życiu na mnie nakrzyczano że to mnie drażni.

Mi niestety zdarza się wydrzeć. Pewnie, dlatego że moja mama jest nerwuską i mi się po niej to przyjęło. Z drugiej strony patrząc to wielce podziwiam tą kobietę jak przeżyła wiele lat bez wsparcia psychologa i psychiatry podczas terroryzowania nas przez ojca. Za to teraz musi czasem uczęszczać, bo nie radzi sobie z tym co się dzieje ze mną i jaka bywam.

przez mark123 23 wrz 2013, 17:10
mozambik83 napisał(a):
carlosbueno napisał(a):
Ja do 30-tki też miałem takie marzenia, nawet się kiedyś zakochałem bez wzajemności w jednej co prawda niedoszłej jeszcze wtedy pani psycholog ale dziś jest już praktykującej.

Wiesz no mi nie chodzi o zakochanie się bez wzajemności. Nie powiem rozwaliłeś mnie pozytywnie tym zdaniem, tzn. wbiło mnie w fotel ze śmiechu. Masz specyficzne poczucie humoru. A może ja jestem specyficzna. To drugie to na pewno, a to pierwsze również możliwe.

A wracając do tematu to nienawidzę krzyczeć ;) tyle w życiu na mnie nakrzyczano że to mnie drażni.

Mi niestety zdarza się wydrzeć. Pewnie, dlatego że moja mama jest nerwuską i mi się po niej to przyjęło. Z drugiej strony patrząc to wielce podziwiam tą kobietę jak przeżyła wiele lat bez wsparcia psychologa i psychiatry podczas terroryzowania nas przez ojca. Za to teraz musi czasem uczęszczać, bo nie radzi sobie z tym co się dzieje ze mną i jaka bywam.

Mnie się w ogóle nie zdarza krzyczeć; miewam ochotę, czasem bardzo silną, ale sumienie mi zabrania, mnie nie wolno.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez Rebelia 23 wrz 2013, 17:14
Czasem krzyczę, ale prędzej wyładowuję się na poduszkach, lubię nimi rzucać. Przynajmniej nikomu tym krzywdy nie zrobię, chyba :lol:

Ale mnie dzisiaj wkurzają sąsiedzi. Nie to, że coś do mnie mają, oni chyba mają po trochu do wszystkiego, swoje niespełnione nadzieje wylewają na mieszkańcach, trując im tyłki o jakieś duperele. :roll:

przez hanails 23 wrz 2013, 20:19
Niestety ja krzyczę i nie panuję nad tym. Po fakcie zastanawiam się tylko co się ze mną stało i dostaje takich wyrzutów sumienia, że głowa mała, bo krzyczę na rodziców. Należy im się za niejedno, ale jednak jest mi z tym źle, a są najbardziej dostępnymi ludźmi dla mnie w tej chwili więc im się obrywa.
Rozpadające się iluzje boleśnie ranią.
Wenlafaksyna 225mg, Olanzapina 5mg, Lorazepam 1mg, Diazepam 5mg, Kwas walproinowy 800mg
F32.3
F60.3

przez mozambik83 23 wrz 2013, 21:37
hanails napisał(a):Niestety ja krzyczę i nie panuję nad tym. Po fakcie zastanawiam się tylko co się ze mną stało i dostaje takich wyrzutów sumienia, że głowa mała, bo krzyczę na rodziców. Należy im się za niejedno, ale jednak jest mi z tym źle, a są najbardziej dostępnymi ludźmi dla mnie w tej chwili więc im się obrywa.

Czuję się jakbym czytała swój życiorys. heh :)

Sortuj wg