Wątek do wykrzyczenia się

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez Piotrek1996 03 wrz 2016, 22:50
Grrr! Mam dosyć tego pierd...zielonej działki rodzinnej, mojego cholernego "ojca", braku pracy i generalnie tego świata. Zaczęło być lepiej trochę w pewnych sprawach, a dziś znowu się nawalił, znowu zaczął czepiać o to samo co przez całe życie moje, wyzywać mamę i mnie... Myślałem, że go rozszarpie dziś, bo cały tydzień miałem ruch zarówno na mieście, jak i w domu, a dziś chciałem odpocząć w domu to mnie awantura nastała. Plus w ciągu miesiąca była policja i straż miejska oraz tydzień temu nie wytrzymałem i dostał ode mnie wpierdziel. Ja jebię. Co ja komu zrobiłem, że muszę tyle cierpieć? :(

przez Teksas 04 wrz 2016, 15:03
Miałem dokładnie to samo kolo. Całe nerwy i przejmowanie się jest na nic. Gość się już nie zmieni. A najbardziej zszargane nerwy mają właśnie domownicy.Jeśli matula od niego nie odejdzie, to będzie tak cały czas. U nas tak właśnie było.

przez neon 04 wrz 2016, 15:17
Piotrek1996 napisał(a): Co ja komu zrobiłem, że muszę tyle cierpieć? :(

No co Ty człowieku, przecież WOLNA WOLA!
nadmiar optymizmu obwieszcza zbliżającą sie rozpacz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez znerwicowana23 06 wrz 2016, 18:54
Witam!
Postaram się opisać moją sytuację i bardzo Was wszystkich proszę o pomoc! Przeglądałam wiele wątków na forum, ale jakoś nie znalazłam miejsca gdzie mogłabym o tym napisać. Zdiagnozowałam u siebie nerwice natręctw. Mam 23 lata i nie potrafię dokładnie określić, w którym momencie się to wszystko zaczęło, w każdym razie wtedy jeszcze nie zdawałam sobie powagi sytuacji. Zakładam, że początki sięgają okresu dojrzewania, kiedy to właśnie zaczęłam mieć problemy w stosunkach z siostrą. Nim się obejrzałam zaczął brzydzić mnie jej dotyk. Z czasem było już tylko gorzej i nawet długie szorowanie dotkniętych miejsc nie wystarczało. Co więcej nie mogłam już nawet dotykać rzeczy, których ona wcześniej dotykała. Lęk stał się coraz większy i większy i zaczęłam wyszukiwać coraz to nowe absurdalne sposoby w jakie zarazki mogą przedostać się z niej na mnie. Wszystko trwało to do czasu kiedy wyprowadziłam się na studia do innego miasta, tam wiodłam normalne życie przez 3 lata i wszystko było w porządku, w końcu odetchnęłam. Teraz stanęłam przed kolejnym problemem. Mianowicie owa siostra także podejmuje studia w tym samym mieście, na dodatek na tym samym wydziale co koleżanka, z która mieszkam. Moja obsesja jest tak głęboko zakorzeniona, że teraz będę brzydziła się nawet mieszkać z tą koleżanką. Rodzice myślą, że jestem wariatką, dlatego nie będą wspierali mnie w żaden sposób przy zmianie mieszkania, nie wiedzą z jakim to wszystko łączy się bólem. Mam teraz do was pytanie. Czy zmiana mieszkania coś da? Czy moje lęki będą się pogłębiać i będzie już tylko gorzej? Czy jeśli zostanę w dotychczasowym mieszkaniu mogę skończyć z traumą na całe życie? Wiem, że może mogłabym wytrwać przez pewien czas, ale wiem, że to wróci i boję się, że moje życie już nigdy nie będzie normalne.
Bardzo was wszystkich proszę o rady i wsparcie. Wiem, że nie jestem w tym sama.

przez Artemizja 14 wrz 2016, 09:37
Zastanawiam się, dlaczego zawsze na dzień dobry w pracy muszę się wnerwic! No cholery idzie dostac!!!!!! Albo inaczej: dlaczego zawsze z samego rana debilizm innych musi mnie zezloscic! A mozna tego spokojnie uniknąć, jeśli się szanuje pracę innych, nie robi się wszystkiego na odpierdziel, nie gada durnot i zostawia innym porządek!!!!
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Wołodi 14 wrz 2016, 12:14
Znarwicowana23
Obrzydzenie wobec dotyku drugiej osoby często jest efektem nadużycia seksualnego. Z jakiegoś powodu dotyczy tylko siostry, czy potrafisz stanowczo wykluczyć że to ona była sprawcą takich czynów? Inna moja teoria jest taka że jest że podświadomie czujesz do siostry pociąg seksualny, to by tłumaczyło dlaczego wstręt pojawił się wraz z okresem dojrzewania. Co do siostry to mam podejrzenie że ona Ciebie prześladuje. Sama pomyśl, nie dość że zaczęła studia w tym samym mieście co ty, to jeszcze na tym samym wydziale co koleżanka. Czyżby specjalnie wybrała ten kierunek aby bez podejrzeń mieć na Ciebie oko? Jest też ryzyko że są ze sobą w zmowie. Dopisz ile lat ma Twoja siostra i skąd się dowiedziałaś o tym gdzie będzie studiować - miasto, kierunek, wydział i jaki tam jeszcze podzbiór. Na wszelki wypadek radzę też uważać na współlokatorkę.
zbanowany

przez Wołodi 15 wrz 2016, 14:34
Godzinę temu chciałem klepnąć post o wczorajszym zbanowaniu mnie na forum dla feminazistek wizaz ale zostałem wkurwiony przez moją płaczliwą i sfrustrowaną mamuśkę i teraz ponieważ straciłem wenę to bardzie wkurwiony jestem przez nią. Jak wróci mi moje lekkie piórko to napiszę więcej.
zbanowany

przez take 15 wrz 2016, 15:18
Chcę być zbawiony na wieki! Nie chcę mieć żadnego grzechu! Nie chcę zła! Niechaj nie będzie tragedii żadnych!
F21, F42.2, F84.5

przez take 15 wrz 2016, 16:40
Łatwo pojawiają się u mnie skrupuły... "Lęki" związane z religią. Problemy, niestety konflikt wewnętrzny. Tak łatwo pojawiają się głupie myśli.

Nie podoba mi się to, jak w Ameryce Północnej diagnozują osoby z podobnymi problemami do moich! Tam mógłbym otrzymać mniej poważne diagnozy niż w Polsce, jak zaburzenia uczenia się pozawerbalnego (nonverbal learning disorders; NLD, NVLD). Opisy NVLD potrafią wyraźnie przypominać opisy zespołu Aspergera, zaburzeń ze spektrum autyzmu czy całościowego zaburzenia rozwoju. "Społeczne NLD" powinno być włączone do jednej kategorii z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, a nie być w jednej podkategorii z dysleksją czy dysortografią.
F21, F42.2, F84.5

przez take 15 wrz 2016, 17:43
Precz z umowami śmieciowymi!
Precz z prekaryzacją!
Zero śmieciówek to nasz cel!
Nie chcemy pracować jak bydło robocze!
"Śmieciówkarstwo" - wyzysk w majestacie prawa!
F21, F42.2, F84.5

przez Wołodi 19 wrz 2016, 16:51
Ostro ziomuś, lepiej się tak nie rozpędzaj bo zrobią ci wypadek albo samobója zanim zdążycie się zarejestrować :angel:
zbanowany

przez alone05 20 wrz 2016, 13:03
w domu są zawsze kłopoty jak coś kupię a ja w zasadzie najczęściej kupuje kosmetyki i ubrania, bo to jest mi potrzebne, żeby ładnie wyglądać a tak poza tym to nie jestem materialistą, szkoda że kasa mi się skończyła i nie mam za co kupić lakierów.

przez dari44 20 wrz 2016, 13:15
Byłam dzisiaj na targu. Dlaczego ludzie w ogóle nie myślą i każdy chodzi jak mu się podoba. Aby przejść 10 metrów zawsze muszę robić slalom jak na nartach, do tego zawsze ktoś musi we mnie wejść :evil:

przez Aga95 20 wrz 2016, 13:17
Mam dosyc studiow. Na nic mi się w życiu nie przydadzą, bo pracy i tak po nich nie znajde. W ogóle czy chce pracować w tym zawodzie? Po jaką cholere sie na nie wybralam

Sortuj wg