Wątek do wykrzyczenia się

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez agusiaww 30 cze 2016, 22:13
alone05 napisał(a):Nie rozumiem niektórych rzeczy, nieraz brzydkie, paskudne, otyłe kobiety mają mężów i dzieci, nieraz już nawet są rozwiedzione, mają dzieci, jeżdżą samochodem, mają prawo jazdy a ja nic z tych rzeczy nie osiągnęłam, więc mam powody, żeby czuć się gorsza.
:lol: chcesz byc brzydka paskudna i otyła?
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Wołodi 01 lip 2016, 15:13
Jak mam powiedzieć rodzicom że zrezygnowałem z niby prestiżowego stażu? Nie czuję się na siłach żeby akurat w lipcu się go podjąć co uważają za fanaberię. Dodatkowym problemem jest to że traktują ten miesięczny staż jak złapanie Boga za nogi (samorządowa instytucja). Dziś miał być mój pierwszy dzień w pracy ale wcześniej odwołałem telefonicznie swój udział. Powiedzieć przed weekendem czy później? Na co zwrócić uwagę?
zbanowany

przez elo 01 lip 2016, 15:27
moze wyslij im list?

ps mowie serio :<
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez joha 01 lip 2016, 17:23
Wołodi napisał(a):Jak mam powiedzieć rodzicom że zrezygnowałem z niby prestiżowego stażu? Nie czuję się na siłach żeby akurat w lipcu się go podjąć co uważają za fanaberię. Dodatkowym problemem jest to że traktują ten miesięczny staż jak złapanie Boga za nogi (samorządowa instytucja). Dziś miał być mój pierwszy dzień w pracy ale wcześniej odwołałem telefonicznie swój udział. Powiedzieć przed weekendem czy później? Na co zwrócić uwagę?

Nie słuchaj koleżanki powyżej, ona ma schizofremię :P Bądź facetem i powiedz im to twarzą w twarz.
joha

przez joha 01 lip 2016, 17:27
agusiaww napisał(a):
alone05 napisał(a):Nie rozumiem niektórych rzeczy, nieraz brzydkie, paskudne, otyłe kobiety mają mężów i dzieci, nieraz już nawet są rozwiedzione, mają dzieci, jeżdżą samochodem, mają prawo jazdy a ja nic z tych rzeczy nie osiągnęłam, więc mam powody, żeby czuć się gorsza.
:lol: chcesz byc brzydka paskudna i otyła?

Bo koleżanka myli przyczynę ze skutkiem. Te kobiety mają mężów, bo kiedyś były szczupłe i ładne. Dopiero gdy usidliły nieszczęśliwców i powiły gromadkę dzieci, odpuściły sobie dbałość o ciało, bo i tak prowadzą ich na smyczy. Co może taki biedak zrobić, rozwieść się, stracić majątek i płacić alimenty? Feminazizm jest super, aż chciałoby się być kobietą :D
joha

przez Bonifacy 01 lip 2016, 17:55
Uh uh uh!!! Nie lubie krzyczeć i się denetować bo sie nie złoszcze.Ale jak chcecie to krzyczcie wola wola :)
F 20.6
Zeldox,Depakine Chrono,Olanzin,Alventa

przez mark123 02 lip 2016, 08:40
Gdy ktoś w życiu dorosłym powiela patologiczne zachowania rodziców, to znaczy, że w dzieciństwie mu się te zachowania podobały, taka jest prawda!!!
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez Abbdonon 02 lip 2016, 09:39
mark123 bzdura , taka osoba nie zna innego typu zachowania.
Zapraszam na mojego Blooga :
http://walkaomarzeniaiozyciemamjejedno.blox.pl/html
poświęconego Depresji, Marzeniach i Walce ...

przez mark123 02 lip 2016, 14:23
Abbdonon napisał(a):mark123 bzdura , taka osoba nie zna innego typu zachowania.

Bzdurę to napisałeś teraz Ty.
Taka osoba doskonale zna inne typy zachowań (no chyba, że mieszka w slumsach, gdzie patologiczne zachowania są na każdym kroku), tylko w dzieciństwie podobało im się zachowanie rodziców. Ewentualnie mają organicznie zjeebane mózgi i po zakończeniu okresu dojrzewania są niezdolni do przyswajania nowych typów zachowań.

Taka jest kurrwa prawda, czy Wam się to podoba czy nie.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez elo 02 lip 2016, 14:29
mark123 napisał(a):
Abbdonon napisał(a):mark123 bzdura , taka osoba nie zna innego typu zachowania.

Bzdurę to napisałeś teraz Ty.
Taka osoba doskonale zna inne typy zachowań (no chyba, że mieszka w slumsach, gdzie patologiczne zachowania są na każdym kroku), tylko w dzieciństwie podobało im się zachowanie rodziców. Ewentualnie mają organicznie zjeebane mózgi i po zakończeniu okresu dojrzewania są niezdolni do przyswajania nowych typów zachowań.

Taka jest kurrwa prawda, czy Wam się to podoba czy nie.

czemu sie zloscisz? czemu chcesz przekrzyczec rozmowce?
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez Wołodi 02 lip 2016, 22:28
Pan Aleksandrowicz od początku wygląda na wkurwionego. Aż strach puścić gościa a audio!
zbanowany

przez Wołodi 02 lip 2016, 22:29
Natomiast pani Kupczyk Matucznik to taka dobra pyzata ciocia, jedna z tych co do rany przyłóż ale dopóki paszczaka nie otworzy...
zbanowany

przez Abbdonon 03 lip 2016, 11:24
mark123 po Twoim poście i dobranych argumentach widać że nia masz pojecia o czym mówisz.
Ja z domu wyniosłem ( jak związku nie powino się pielegnować ) dopiero nie dawno nauczyłem sie, że można inaczej. Ale trzeba te zachowania zobaczyć i poznać !!

Zach.moich rodziców nigdy nigdy mi sie nie podobało, co tam miało się podobąć ? Brak zaufania, kłótnie ?

Pomyśl trochę...
Zapraszam na mojego Blooga :
http://walkaomarzeniaiozyciemamjejedno.blox.pl/html
poświęconego Depresji, Marzeniach i Walce ...

przez missEscapist 07 lip 2016, 12:53
Nie mam pojęcia jak jest naprawdę, ale ja przez większość dzieciństwa robiłam wszystko, żeby nie być jak matka i odcinałam się od niej, myślałam sobie, że nie mam z nią (jej charakterem) nic wspólnego.
Później zaczęłam zauważać jak cholernie jestem do niej podobna w negatywnym sensie, mimo tych starań i przekonania.
Potem zaczęłam z tym walczyć, ale mimo że wiedziałam co robię źle, to wszystkie inne zachowania wydawały mi się nienaturalne i nieintuicyjne i trudno mi było cokolwiek zmienić.
Dopiero po około roku po wyprowadzeniu się nauczyłam się, że można inaczej i jaką ulgę to przynosi, ale wystarczy jeden jakiś silny impuls, zaskakująca sytuacja itp. i wracam do punktu wyjścia. A już szczególnie jak odwiedzę rodziców. Więc zaczynam się bać, że może mam organicznie zjebany mózg.
missEscapist

Sortuj wg