Wątek do wykrzyczenia się

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez sailorka 29 maja 2016, 22:52
nad zrobieniem włosów w Blenderze. To taki program do modelowania obiektó 3D
Cześć, jestem czubkiem

przez the_new_hope_not 29 maja 2016, 23:07
Blender - program dla tych, których nie stać na Fotoszopa ;)
the_new_hope_not

przez Steviear 29 maja 2016, 23:54
Pólnoc prawie. Wciaż nie czuję presji by skończyc prace na jutro, pojutrze itp, na 'wczoraj' własciwie. Poddałam sie juz- jak zwykle. Nie czuję adrenaliny. Tylko zmęczenie i obojętność totalną na wszystko. Cały weekend zleciał tak szybko że nawet nie zauważyłam, nic prawie nie zrobiłam.. Nic w porównaniu ile zrobić powinnam. Nie jestem w stanie zupełnie, fizycznie, psychicznie odpadam po prostu. Bardzo chce mi sie spac. Piąta kawa, dziesiąta, niewazne nic nie pomaga. Nie wiem jak dam sobie radę. Chyba już nie dam. Głowa mi pęka, nic nie widzę. Czarno widzę swoją przyszłość i najbliższe dni...ot tyle co widzę. Mogłabym mieć przedłuzenie sesji ale załatwianie tego mnie przerasta tak jak wszystko z resztą. Jak wyjść z domu jak na zewnątrz można się udusić..

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez sailorka 30 maja 2016, 05:41
the_new_hope_not, chyba na Mayę. Photoshop to zupełnie inna bajka.
Cześć, jestem czubkiem

przez sailorka 03 cze 2016, 21:04
chce mi się czegoś słodkiego, a jestem na diecie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Cześć, jestem czubkiem

przez JERZY62 03 cze 2016, 21:28
Kuźwa, kuźwa, kuźwa... amen :smile:
♪♪♪

przez alone05 07 cze 2016, 20:27
Prześladuje mnie klątwa skorpiona, ciągły pech w życiu, do ludzi, w miłości, przyjaźni itd. :( Musiałam coś złego zrobić w poprzednim wcieleniu i ktoś rzucił na mnie klątwę, że przez następne wcielenia będę cierpieć :cry:
Ze wszystkich znaków zodiaku Skorpion jest najbardziej skomplikowany, najtrudniejszy do zrozumienia i bardzo ciężki do rozgryzienia.
Skorpion to znak deszczowy, z serca jesieni, gdy noce są coraz dłuższe. To znak otoczony tajemnicą, ciemnością. Ciemność, która otacza Skorpiona nie przeszkadza mu jednak widzieć. Ma intensywne życie wewnętrzne. Niewątpliwie Skorpiony są bardzo uczuciowe, choć skrupulatnie ukrywają przed otoczeniem swoje emocje i uczucia. Sprawiają wrażenie osób niedostępnych i chłodnych, co wynika w głównej mierze ze strachu przed zranieniem, czego zodiakalne Skorpiony boją się jak ognia…
Skorpionowi potrzeba przeciwników, aby miał z kim wojować, z czym się rozprawić, aby na próżno nie machał mieczem w powietrzu, mówiąc obrazowo :) Należy jednak pamiętać, że dla Skorpiona przeciwnikami bywają także problemy z którymi się rozprawia, które chce pokonać. Lubi przezwyciężać trudności. Osoby spod znaku Skorpiona, choć pełne sprzeczności, charakteryzują się podobno bardzo silną psychiką. Nie należą do osób, które szybko się poddają. Posiadają pancerną powłokę i nie można ich łatwo zniszczyć. Tak, bardzo dużo z tego jesiennego nastroju jest we mnie. Smutek, tajemniczość i izolacja, pragnienie osiągnięcia wewnętrznego spokoju. W większości zgadzam się z opisem tego znaku. Chociaż ja zamiast mściwości raczej mam pamiętliwość, zwłaszcza do wyrządzonych mi krzywd. Bez żądzy zemsty - chociaż czasami takie myśli też przez głowę mi przechodzą. Jestem bardzo uczuciową skorpionicą, wręcz powiedziałabym, że stanowczo za bardzo. Jestem za mocno wrażliwa i potrafię wszystko wziąć sobie do serca. A powinnam uważać gdzie lokuję swoje uczucia – bo skorpiony są bardzo płomienne i żarliwe w sferze uczuciowej, dlatego jeśli zwiążą się z kimś nieodpowiednim traktują to jako ogromną porażkę. Jestem wierna, lojalna i wymagam jednocześnie tego samego. Poszukuję prawdy o rzeczywistości bez względu na to, jakby była ona brutalna. Zwłaszcza ostatnio usilnie poszukuję tej prawdy… Wiem, że prawdziwa wartość rzeczy i ludzi jest dla oka niewidzialna. Jestem idealistką gotową do walki o to w co wierzę aż do końca. Cokolwiek robię, angażuję się w to całym sercem. Nigdy nikogo o nic nie proszę i to jest chyba mój błąd. Mam skłonność do popadania w skrajności i obce są im stany pośrednie. W postępowaniu względem innych kieruję się zawsze uczuciem. Może nim być miłość, nienawiść lub inny stan emocjonalny, lecz nigdy wyrozumowana kalkulacja…Bo niestety ale trzeba pamiętać, że zadzierać ze Skorpionem jest źle, a ze Skorpionem kobietą – fatalnie ;) Jestem wiernym przyjacielem i bardzo niebezpiecznym wrogiem.

przez Kalebx3 07 cze 2016, 20:39
jebać starych dziadów ,,,
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez sailorka 07 cze 2016, 22:13
wkurwia mnie moja choroba... potrafi zaatakować, kiedy mam jakiś stres... podłość
Cześć, jestem czubkiem

przez sailorka 08 cze 2016, 19:05
znowu mi choroba wraca chyba!
Cześć, jestem czubkiem

przez Monster6 08 cze 2016, 22:33
/cenzura/ /cenzura/ /cenzura/!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Choroba afektywna dwubiegunowa typ I
''Odważni nie żyją wiecznie lecz ostrożni nie żyją w ogóle.''

przez nic się nie stało 09 cze 2016, 00:01
alone05 napisał(a):Prześladuje mnie klątwa skorpiona, ciągły pech w życiu, do ludzi, w miłości, przyjaźni itd. :( Musiałam coś złego zrobić w poprzednim wcieleniu i ktoś rzucił na mnie klątwę, że przez następne wcielenia będę cierpieć :cry:
Ze wszystkich znaków zodiaku Skorpion jest najbardziej skomplikowany, najtrudniejszy do zrozumienia i bardzo ciężki do rozgryzienia.
Skorpion to znak deszczowy, z serca jesieni, gdy noce są coraz dłuższe. To znak otoczony tajemnicą, ciemnością. Ciemność, która otacza Skorpiona nie przeszkadza mu jednak widzieć. Ma intensywne życie wewnętrzne. Niewątpliwie Skorpiony są bardzo uczuciowe, choć skrupulatnie ukrywają przed otoczeniem swoje emocje i uczucia. Sprawiają wrażenie osób niedostępnych i chłodnych, co wynika w głównej mierze ze strachu przed zranieniem, czego zodiakalne Skorpiony boją się jak ognia…
Skorpionowi potrzeba przeciwników, aby miał z kim wojować, z czym się rozprawić, aby na próżno nie machał mieczem w powietrzu, mówiąc obrazowo :) Należy jednak pamiętać, że dla Skorpiona przeciwnikami bywają także problemy z którymi się rozprawia, które chce pokonać. Lubi przezwyciężać trudności. Osoby spod znaku Skorpiona, choć pełne sprzeczności, charakteryzują się podobno bardzo silną psychiką. Nie należą do osób, które szybko się poddają. Posiadają pancerną powłokę i nie można ich łatwo zniszczyć. Tak, bardzo dużo z tego jesiennego nastroju jest we mnie. Smutek, tajemniczość i izolacja, pragnienie osiągnięcia wewnętrznego spokoju. W większości zgadzam się z opisem tego znaku. Chociaż ja zamiast mściwości raczej mam pamiętliwość, zwłaszcza do wyrządzonych mi krzywd. Bez żądzy zemsty - chociaż czasami takie myśli też przez głowę mi przechodzą. Jestem bardzo uczuciową skorpionicą, wręcz powiedziałabym, że stanowczo za bardzo. Jestem za mocno wrażliwa i potrafię wszystko wziąć sobie do serca. A powinnam uważać gdzie lokuję swoje uczucia – bo skorpiony są bardzo płomienne i żarliwe w sferze uczuciowej, dlatego jeśli zwiążą się z kimś nieodpowiednim traktują to jako ogromną porażkę. Jestem wierna, lojalna i wymagam jednocześnie tego samego. Poszukuję prawdy o rzeczywistości bez względu na to, jakby była ona brutalna. Zwłaszcza ostatnio usilnie poszukuję tej prawdy… Wiem, że prawdziwa wartość rzeczy i ludzi jest dla oka niewidzialna. Jestem idealistką gotową do walki o to w co wierzę aż do końca. Cokolwiek robię, angażuję się w to całym sercem. Nigdy nikogo o nic nie proszę i to jest chyba mój błąd. Mam skłonność do popadania w skrajności i obce są im stany pośrednie. W postępowaniu względem innych kieruję się zawsze uczuciem. Może nim być miłość, nienawiść lub inny stan emocjonalny, lecz nigdy wyrozumowana kalkulacja…Bo niestety ale trzeba pamiętać, że zadzierać ze Skorpionem jest źle, a ze Skorpionem kobietą – fatalnie ;) Jestem wiernym przyjacielem i bardzo niebezpiecznym wrogiem.

A wiesz, że możesz nie być Skorpionem? Ziemia jest w innym miejscu w stosunku do Słońca niż kiedy powstawała astrologia. Zmiana nachylenia osi Ziemi wytworzyła jednomiesięczne przesunięcie w konstelacji gwiazd.
nic się nie stało

przez sailorka 09 cze 2016, 09:06
To kim można być, zamiast skorpionem? Jestem ciekawa, bo to mój znak.
Cześć, jestem czubkiem

przez shira123 09 cze 2016, 14:55
alone05 napisał(a):Prześladuje mnie klątwa skorpiona, ciągły pech w życiu, do ludzi, w miłości, przyjaźni itd. :( Musiałam coś złego zrobić w poprzednim wcieleniu i ktoś rzucił na mnie klątwę, że przez następne wcielenia będę cierpieć :cry:

Dziewczyno....jakbym czytala o sobie-wszystko sie zgadza......tylko ja jestem spod znaku Byka

juz bylo dobrze, bylam wesola i znowu wpadlam w depresje, czarna dziura-przez moja siostre, przez jedenego smsa
nie chce z nia kontaktu, nie chce pisac rozmawiac

za miesiac ide na terapie grupowa, moze poradza mi jak radzic sobie z tymi uczuciami ktore mnie niszcza
czuje do niej niechec, zazdrosc, nie cierpie jej

ona bedzie zdziwiona ze zrywam kontakt
wczesniej wspieralysmy sie
teraz nie chce jej widziec sprawia mi bol, czuje sie nic niewarta
wiem, jestem wstretna, ale nic na to nie poradze

Sortuj wg