Wątek do wykrzyczenia się

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez sailorka 27 maja 2016, 22:39
Wkurwiam się, bo nie mogę się nauczyć kickflipa na fingerboardzie.
Cześć, jestem czubkiem

przez boleQ 27 maja 2016, 22:44
sailorka, :D :D :D
boleQ

przez sailorka 27 maja 2016, 23:28
boleQ, no co? 8)
Cześć, jestem czubkiem

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Druid 27 maja 2016, 23:43
sailorka napisał(a):Wkurwiam się, bo nie mogę się nauczyć kickflipa na fingerboardzie.
przynajmniej umiesz to napisać
Druid

przez sailorka 27 maja 2016, 23:50
Druid, no tak. :D
Cześć, jestem czubkiem

przez one man show 28 maja 2016, 00:00
gdybym umiał pisać zostałbym pisarzem :lol: http://www.harpercollins.pl/harlequin.html
ciężko się nie czuć zwycięzcą w takiej sytuacji. mogli jeszcze wpisać kody na nieśmiertelność, żeby mnie pokonać :D

umierając powiem, to czego szukałem było ukryte w strachu.

dlaczego konflikty nie są rozwiązywane na drodze dyplomatycznej tylko militarnie?
Capricorn napisał(a):Nikogo nie interesuje kompromis.

przez In_Chains_Of_DD 28 maja 2016, 11:22
sailorka ale ollie i pop shove it już opanowane w małym palcu? ;) Mnie wqrwiają gołębie, które ma jakiś chłop obok bloku w którym mieszkam. Wypuszcza je już o 4 czy 5 rano a mieszkam na ostatnim piętrze i hałasują na dachu. Nie wspominając o tym, że mam zasrane szyby :evil: :evil:

przez Serena66 28 maja 2016, 19:59
Moi rodzice mnie wkurzają. Mam nadzieje, że przyjdzie taki moment, że we mnie coś pęknie i się w końcu im postawię.
I taki, że wyprowadzę się z domu choć intuicja i moja podświadomość mi mówi, że w końcu to nastąpi.
Serena66

przez living_dead_girl 28 maja 2016, 20:53
Jestem wkurzona ponieważ choroba zniszczyła mi twarz, a mam dopiero 22 lata. To co mi zostało to sama czaszka z nadmiarem wiszącej skóry. Jako dziecko wierzyłam że wygląd ma małe znaczenie chociaż praktycznie codziennie mnie bito i poniżano, za to, ze niby jestem brzydka, ruda i głupia. Dopiero w liceum tak wypiękniałam, że przekonałam się, że wygląd stanowi podstawę kobiecej egzystencji i to jest CHOLERNIE PONIŻAJĄCE !!! Nienawidzę tego, że czerpałam satysfakcję z tego, że dwa razy na skrzyżowaniach doszło do stłuczki bo kierowca się tak zapatrzył na tę twarz, którą nie tak dawno dosłownie opluwano. Nienawidzę tego, że kultura daje mi do tego pełne prawo, że nie ma nic bardziej nobilitującego. Nienawidzę siebie, ze nie potrafię być ponad tym. Teraz kiedy znowu mam brzydka twarz prekonizowałam się, ze to nie moja osobowość zjednywała mi ludzi, nie charyzma, nie talenty, nie inteligencja, tylko uroda, którą straciłam juz około 2 lata temu, która miałam szczęście cieszyć się tak krótko. Właściwie z punktu widzenia życia to bł tylko pstryczek w nos abym już do końca pamiętała czemu jest tak źle. To oczywiści nie jedyny powód. Nie widzę tez dla siebie żadnej przyszłości. Jestem wściekła na siebie że tak łatwo zabrać mi siłę.

przez sailorka 28 maja 2016, 22:18
In_Chains_Of_DD, ollie tak, pop shove it w trakcie nauki. :mrgreen:
Cześć, jestem czubkiem

przez 520m.n.p.m. 29 maja 2016, 18:58
Też się muszę wykrzyczeć, bo przed innymi trzeba udawać, że wszystko w porządku żeby im nie dawać powodów do radość. To zaczynam: Dlaczego jestem taka beznadziejna? Dlaczego nic mi nie wychodzi? Dlaczego wszytko jest takie trudne, głupie i nudne? Dlaczego nie robię tego czego chce? A czego ja w ogóle chce? Dlaczego nic mi się nie chce?
To byłam ja
Dobranoc
W dobre dni warto wierzyć. Daruj mi, pozwól przeżyć Choćby w snach, pozwól przeżyć dobre dni. Nie ma lepszych dni od dobrych razem z Tobą.
Czerwone Gitary - Mam dobry dzień

przez the_new_hope_not 29 maja 2016, 19:14
living_dead_girl napisał(a):Jako dziecko wierzyłam że wygląd ma małe znaczenie chociaż praktycznie codziennie mnie bito i poniżano, za to, ze niby jestem brzydka, ruda i głupia. Dopiero w liceum tak wypiękniałam, że przekonałam się, że wygląd stanowi podstawę kobiecej egzystencji i to jest CHOLERNIE PONIŻAJĄCE !!!

Witaj w świecie mężczyzn!
the_new_hope_not

przez sailorka 29 maja 2016, 19:20
Mam dość! Pracuję cały dzień, a i tak gówno z tego wychodzi.
Cześć, jestem czubkiem

przez lulinasky 29 maja 2016, 21:58
sailorka napisał(a):Mam dość! Pracuję cały dzień, a i tak gówno z tego wychodzi.

nad czym pracujesz? czasem na efekty trzeba poczekać, przespać się z projektem, pomysłem. :)

Sortuj wg