Wątek do wykrzyczenia się

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez cichyczlowiek 18 mar 2016, 11:31
Mam dosyć wszystkiego oraz niektórych osób. Człowiek chce pracować, tylko nikt nie chce dać pracę, wszędzie szukają tylko z doświadczeniem lub po znajomości. Moja żona mówi że jest ze mną nieszczęśliwa. Czy to jest moja wina że jest taka sytuacja na rynku pracy ! Eh

przez Bluepb 18 mar 2016, 13:02
Człowiek chce pracować, tylko nikt nie chce dać pracę, wszędzie szukają tylko z doświadczeniem lub po znajomości.Moja żona mówi że jest ze mną nieszczęśliwa.

A czym się zajmuje twoja Ż?
Sertralina 200mg
Polecam farmakoterapie! :!:

przez DDasia25 26 mar 2016, 12:29
Ja mam serdecznie dosyć ,jak ludzie przejmują się drobiazgami,na które czasami po prostu nie mamy wpływu i zamiast skupić się na rozwiązaniu problemu,który de facto problemem nie można nazwać,trują innym dookoła.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez oka22 26 mar 2016, 14:46
kochani
wszystkim wam chce życzyć pogodnych świąt wielkanocnych ,smacznego jajka ,i bardzo mokrego dyngusa
1 krok do tyłu a 2 do przodu =1 do przodu

przez cozicozicozi 26 mar 2016, 14:48
oka22, Dziękować i wzajemnie!
Znów cholerne upiory czepiają się mych skrzydeł,
nie chcę groźnych demonów, wolę te dobrotliwe.

przez alone05 26 mar 2016, 15:17
oka22 Dziękujemy !!!

Życzę Wam, Kochani,
aby te święta wielkanocne
wniosły do Waszych serc
wiosenną radość i świeżość,
pogodę ducha, spokój, ciepło i nadzieję.

przez zielony95 29 mar 2016, 15:30
Ja /cenzura/, mam dosyc tego wszystkiego chwialmi. Ciagle wkurwiony chodze.

przez DDasia25 03 kwi 2016, 16:27
Mam po dziurki w nosie chaosie w mojej głowie .

przez alone05 06 kwi 2016, 15:12
Matka nazywa mnie grubaską, ale mnie nie obchodzi jej opinia, po tym ile dobrego dla niej zrobiłam jest niewdzięczna. Ja sobie nie mam nic do zarzucenia, bo zawsze byłam lojalna i wierna, nigdy jej nie odmówiłam pomocy. Na ulicy widziałam cztery śliczne dziewczyny, szczupłe i śliczne.

przez 88eldorado 10 kwi 2016, 09:08
Ostatnio mam mały nawrót tęsknoty za chudością, co mnie denerwuje, bo nie jestem ani troszeczkę gruba i mogę się podobać, więc nie rozumiem, dlaczego chudsze dziewczyny wzbudzają we mnie taką zazdrość i skąd we mnie te myśli - "Powinnam jeść mniej", a przecież nie jem dużo, "Powinnam więcej ćwiczyć", a przecież mam zakwasy. To znaczy okej, rozumiem, zaburzenie jest aktywniejsze, bo przeżywam ostatnio sporo stresów - nowa, odpowiedzialna praca, więc uciekam w coś, co dobrze znam i w czym czuję się jako tako bezpiecznie, wyznaczam sobie cel poboczny, który, w razie niepowodzeń w pracy, będzie mnie trzymał przy życiu. Hm, gdy to napisałam, zrobiło mi się jakoś lepiej.
Pozostaje czekać, aż się przystosuję i zaburzenie zaśnie. Łatwiej ostatnio znoszę dołki, super.
Przeżywam też złość na mamę, po rodzinnym wyjeździe obudziły się we mnie dawne żale. Od dwóch tygodni już z nią nie rozmawiałam i czuję niechęć na myśl o wizycie w domu. Dużo gadam przez sen, bo bez przerwy się w nim z kimś kłócę.

przez Trupia Główka 10 kwi 2016, 21:46
Mam dosyć wegetacji! Mam dosyć otępienia i pustki! Mam dosyć samotności! Ile to jeszcze potrwa? Dlaczego nie mogę znaleźć w sobie choć trochę motywacji i radości? :why:

przez Smilepeople 13 kwi 2016, 17:03
Ja mam dosyć wszystkiego .Kocham życie,nienawidze tego jaką mam zrytą psychikę.Czasami chce tylko ucieć od tego zgiełku i iść w nieznane.

przez cichyczlowiek 17 kwi 2016, 16:51
Trupia Główka napisał(a):Mam dosyć wegetacji! Mam dosyć otępienia i pustki! Mam dosyć samotności! Ile to jeszcze potrwa? Dlaczego nie mogę znaleźć w sobie choć trochę motywacji i radości? :why:

U mnie jest podobnie, pomimo że jestem w małżeństwie. Życie jest niesprawiedliwe.

przez Steviear 18 kwi 2016, 16:40
Nie mogę wytrzymać na studiach. Nie mogę znieść tego jak ludzie się zachowują, jak im to wszystko uchodzi płazem. Nie mogę wytrzymać braku poszanowania dla czasu drugiej osoby i łamania praw autorskich, przypisywanie sobie czegoś, nad czym ktoś pracował, oszukiwania w różnoraki sposób, kopiowania itp.
Nie wiem po co ci ludzie studiują, zapewne dla legitymacji, trochę dla imprez. Nienawidzę studenckich imprez, pełnych alkoholu i głośnej muzyki.
Nie cierpię obgadywania. Ale wciąż słyszę jak jadą po wykładowcach(choć oni są po to by pomóc w pracy nad projektem!), wieczne zażalenia że to i że tamto, wyśmiewanie się z nich i postawa- JA jestem najlepszy i wszystko co robię jest NIEOMYLNE. Bronienie tego z pazurami, choć tak naprawdę nie ma czego bronić...
Uszy mi więdną od tych rozmów, 'żarcików'. Robienie wszystkiego tak- ''A ten X mówił że to chce-więc tak zrobię'' Zero myślenia, jak owieczki.
Wkurza mnie taka ''kolezanka'' co musi sie wszystko pytać, wzystko od A do Z zerżnie od innych i potem powie, że sama to wymyśliła. Nie mogę zrozumieć jak można w ogóle takich osobom pomagać. Jak możnabyć tak głupim by się nabrać na te oczka ofiary- ''nic nie umiem, pomożesz mi?'
Mnóstwo jest takich osób. A najgorsze jest w tym wszystkim to, że się chwalą swoimi oszustwami.'' No, ja to przespałam całą lekcję, hihi'' albo ''No ja wszystko pościągalam, będzie piąteczka, haha''. Przedszkole. Licytują się kto więcej przeczytał ksiażek itp itd, bez końca. O rany nie tak to sobie wyobrażałam.....

Sortuj wg