Wątek do wykrzyczenia się

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez jetodik 12 sty 2016, 01:46
detektywmonk jak wpadnie w szał berserkera to nie ma zmiłuj XD
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez nvm 12 sty 2016, 02:15
jetodik napisał(a):detektywmonk jak wpadnie w szał berserkera to nie ma zmiłuj XD
Herbaty?! Do zlewu?! Ło matko, ależ to ostateczność! Jak rozumiem na sytuacje ekstremalne, gdy już nic innego nie pomaga!
nvm

przez cheiloskopia 13 sty 2016, 15:47
/cenzura/ mać, czemu pozwalam sobie włazić ludziom na łeb, w ogóle nie wyciągam wniosków z tego, że przez niektórych ciągle tylko płaczę i czemu ten pierdolony K. ciągle mi się śni !!!!!!!!!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Lucid Dream 15 sty 2016, 14:16
Wkurza mnie strasznie brak zrozumienia.
Teraz jak ktoś mnie zapyta "Czemu nie pracujesz?" to powiem, że jestem leniem i niech ma mnie za zero, mam to już gdzieś!
Czy powiem prawdę, czy nie to i tak wyjdzie, że jestem leniem i nic nie wartym człowiekiem, więc nie ma sensu się tłumaczyć :roll:
Bardzo chciałbym pracować, ale paraliżuje mnie ogromny strach już na samą myśl o pracy i nie wiem jaki to ma związek z lenistwem...

przez Ricah 15 sty 2016, 14:42
Zazwyczaj nie czuje potrzeby takiego wyzalania sie, ale teraz po prostu mam ochote.

Mam wysoka prolaktyne (ponad dwukrotnie wiecej, anizeli gorna granica normy), moze przyczyniac sie do mojej depresji. Bylem z tym u psychiatry (bo najczesciej chodze), udalo mi sie wydusic pirybedyl na ta przypadlosc oraz skierowala mnie do endokrynologa. Dzis bylem u endokrynologa. Stwierdzila, ze pirybedyl nie jest zarejestrowany na ta przypadlosc (za to jest lek, ktory czesto powoduje duzo skutkow ubocznych oraz leki, ktore kosztuja ponad 100zl, gdzie moj 30zl i bez skutkow ubocznych, w badaniach oczywiscie pirybedyl obniza poziom prolaktyny rownie dobrze). Do tego to glownie przez antydepresanty i bede ja mial tak czy siak wysoka, stad nie bedzie mi przepisywala poki co zadnego leku, chce zobaczyc, czy w ciagu pol roku magicznie wroci do normy.

Moje pytanie brzmi, dlaczego musze zyc w takim pier*olonym ciemnogrodzie umyslowym pelnym konowalow kupujacych swoje dyplomy w kiosku ruchu...?
Agomelatyna 25mg
some shit

przez Eeyore 16 sty 2016, 18:30
Jest mi źle, tak zwyczajnie, po ludzku źle... W moich planach nie było zakochiwania się w kimkolwiek, moim jedynym pragnieniem był spokój i stabilizacja. No i co? I ch** bombki strzelił! Moje serce zaczęło wbrew mojej woli bić dla kogoś, kto na to nie zasługuje i z całą pewnością tego nie docenia, a wręcz mam wrażenie że się bawi moim kosztem. Fuck logic...
Nothing is what it seems
Gdzieś na końcu świata, pomiędzy kołdrą a poduszką

przez brid 19 sty 2016, 15:28
nienawidzę życia
"czy zrobiłaś/eś wszystko co możliwe aby się wyleczyć ze swoich zaburzeń?"

przez mark123 19 sty 2016, 15:41
Choćbym miał mieć taki refluks, że będę wszystkich, których mijam opluwał treścią żołądkową, nigdy więcej inhibitorów pompy proteinowej, nigdy więcej tego syfu.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez Argish 19 sty 2016, 15:43
mark123 napisał(a):proteinowej.

Protonowej jak już :roll:
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

przez cdn. 19 sty 2016, 16:54
Jestem na siebie zła. Nie poszłam na zajęcia. Z resztą na tych zajęciach źle się czuję. Tak bardzo różnię się od innych stażem i doświadczeniem. Ciągle nie mogę zdusić w sobie uczucia, że tak na prawdę uciekam od tego co ważne. Czas na edukacje minął. A podjąć innego działania jakoś nie mogę. Bo się boję go podjąć.
Nie mówiąc o związkach. Boję się, że skończę jak detektywmonk, starachristie lat 48, nie potrafi powiedzieć do faceta nic oprócz dzień dobry, miło pana widzieć .
Nie mówiąc już o tym, że jak już ktoś wykazuje zainteresowanie moją osobą, to uciekam np. do mojego pokoju i nie chodzę na zajęcia, by uniknąć tego problemu.
Jak ktoś jest już wobec mnie dobry i serdeczny to przestaje mi na nim zależeć :(

przez Śmiercionauta 19 sty 2016, 20:31
Mam dosyć! Mam dosyć wszystkiego, nienawidzę wszystkiego i wszystkich. Moja egzystencja to już w zasadzie wegatacja... Na zewnątrz jestem miłą i pogodną osobą jestem wręcz pewien że znajomi nie są wstanie wyobrazić sobie jakim wrakiem ludzkości jestem od środka. Całe życie chciałem być dobry,a w zamian byłem ruchany. Moje serce jest martwe, ukradkiem toczy krew do mózgu, dbając o to abym mógł cierpieć. a do tego moje marzanie umarły. /cenzura/ z tym wszytskim

Poużalałem się trochę nad sobą. Teraz pora wziąć się w garść i zacząć zmieniać. :twisted: Każdy ma chwile słabości. Prawda?
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

przez Nortt 19 sty 2016, 21:30
Śmiercionauta napisał(a):Mam dosyć! Mam dosyć wszystkiego, nienawidzę wszystkiego i wszystkich. Moja egzystencja to już w zasadzie wegatacja... Na zewnątrz jestem miłą i pogodną osobą jestem wręcz pewien że znajomi nie są wstanie wyobrazić sobie jakim wrakiem ludzkości jestem od środka. Całe życie chciałem być dobry,a w zamian byłem ruchany. Moje serce jest martwe, ukradkiem toczy krew do mózgu, dbając o to abym mógł cierpieć. a do tego moje marzanie umarły. /cenzura/ z tym wszytskim

Poużalałem się trochę nad sobą. Teraz pora wziąć się w garść i zacząć zmieniać. :twisted: Każdy ma chwile słabości. Prawda?

Rozumiem, że ta chwila słabości, to te ostatnia linijka tekstu? Ludzkość to zaraza i jak pisał Russell, przyjemnie będzie patrzeć jak ziemia upodobania się do zimnego, martwego księżyca.

Też mam ten problem, jestem za dobry na ten skurwiały świat, po prostu, jestem zbyt wrażliwy i emocjonalny. Na szczeście mam na to remedium - war black metal i śmierć ludzkości. 26 mam być u Hansa z dokumentami, do tego ścierwidołku nie wracam dopóki Pis nie zrobi porządku w tym burdelu, bym mógł znowu nazywać to miejsce moją ojczyzną
Wenlaflaksyna, Mirtazapina i symbolicznie Metylofenidat
''Jak możesz twierdzić, że kochasz jednego człowieka, skoro na świecie jest dziesięć tysięcy ludzi, których kochałabyś bardziej, gdybyś ich kiedyś poznała? Ale nigdy ich nie poznasz.''

przez Tańczący z lękami 19 sty 2016, 23:09
jebać tą kuwę nerwicę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :smile:
paroksetyna 15mg, mianseryna 5mg
doraźnie: co będzie pod ręką
zaburzenia lękowo-depresyjne, nerwica

przez dystymiczniemi 20 sty 2016, 00:01
Mam tak dużo na głowie, tyle spraw do załatwienia, tyle do napisania, nauczenia, wysłania, że poddaję się- nalałam wino do kubka, już drugi raz tego wieczoru.

Sortuj wg