Wątek do wykrzyczenia się

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez Olalala 30 gru 2015, 13:00
bedzielepiej napisał(a):mam dość!!!!!!!!!!!
Czekałam ponad miesiąc na wizytę a nikogo nie zastałam, pół godziny siedzenia pod gabinetem do psychiatry i znoszenia ciekawskich spojrzeń przechodzących ludzi a w rezultacie gówno!!!!!!!!!!!!! Czuję się gorzej, dziękuję NFZ!

To ja bym się wkur..........chyba pora zmienić psychiatrę.

przez Difane 31 gru 2015, 11:38
Irytuje mnie moja matka która twierdzi, że jestem jej winien jakieś pieniądze... Ja nic jej /cenzura/ nie jestem winien, do niczego nie jestem zobowiązany, nie podpisałem żadnej umowy. Chciała mieć dzieci, więc ponosi pełne konsekwencje takiej decyzji. Ona ma gdzieś moje problemy. Jestem dla niej tylko maszyną do zarabiania pieniędzy. Po to mnie urodziła. Abym zarabiał i dzielił się z nią pieniędzmi. Parszywa materialistka. Ciągle coś pieprzy o tym, że w moim wieku to już dawno pracowała, dzieliła się zarobionymi pieniędzmi z mamą. Fajnie. Ale czy ktoś ją do tego zmuszał? To był jej wybór. Najpierw robi coś za mnie, a później oczekuje czegoś w zamian. Nawet nie zapyta czy czegoś potrzebuję. Po prostu daje, a ja mam być za to wdzięczny, bo ona tak chce. Jej gróźb odnośnie wyrzucenia mnie z domu nawet nie traktuję poważnie, bo niemal wszystkie słowa rzuca na wiatr. To byłoby wbrew jej zasadom, bo za wszelką cenę chce pokazać, jaka to ona nie jest wspaniała i dobroduszna. Zresztą czy ma do tego jakiekolwiek prawo?

przez mark123 03 sty 2016, 10:19
Kurrwa dom wariatów i zaczęło się to nagle 1 stycznia, nic tego wcześniej nie zapowiadało, jakby jakiś jeebany czarnoksiężnik rzucił 1 stycznia jakąś klątwę na moich rodziców.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nvm 04 sty 2016, 00:50
Artemizja napisał(a):Przekleństwa również są dopuszczalne (byle w granicach rozsądku)
Trzymam za słowo.

KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUURRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
RRRRRRRRRRRRRRRRRRRWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW
WWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA JEGO MAĆ, JA /cenzura/, KUUUUUUUUUUUUURWAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A to dedykuję wszystkim chujom, którzy mnie wkurwiają: https://www.youtube.com/watch?v=dXNyWS12-f8
nvm

przez ma_kowalewicz 04 sty 2016, 10:46
nie mogę patrzeć na swoje odbicie w lustrze! :silence: :bezradny:
Nie musisz udawać, że jesteś silny.
Nie musisz mówić, że wszystko jest dobrze.
Nie martw się tym, co pomyślą inni.
Jeśli musisz, płacz - to dobrze wypłakać łzy do końca!
Tylko wtedy wróci uśmiech.

przez back2black 04 sty 2016, 19:58
chyba zostanę bezdomną, wkrótce mrozy mają odpuścić...
dziś znów w domu była policja i pogotowie, według rodziny jestem winna temu, że nie mogę wytrzymać od kilkunastu lat stale rosnącego napięcia w domu, nie chcę sobie przypominać co mówili plus dziś usłyszałam życzenia noworoczne od mojego brata "zdychaj" czyli w skrócie- nic nowego

przez Steviear 07 sty 2016, 03:36
zdolowalam sie. nie chce mi sie zyc. jestem zazdrosna i urażona choc pewnie nie powinnam byc. jeszcze brakuje mi do pelni wejscia na profil mojego bylego i mojej byłej. proboje sie powstrzymac ale strasznie mnie do tego ciagnie by poczuć sie jak śmieć jeszcze bardziej i udoeodnic sobie ze wszyscy mnie nienawidza i osxukuja. tak bardzo balam sie odstaeienia lekow( praktycznie zero dzis) ze teraz placebo. musze byc taka jak najgorsza kiedykolwiek bylam. mam chec zepsuć staly zwiazek. mam chec zrobic sobie krzywde. w jakikolwiek sposob. nie mg spac

przez ma_kowalewicz 07 sty 2016, 08:54
Mam dobrego partnera, jest mi z nim dobrze. Ale ciągłe uczucie tego, że mogę do stracić dobija. Do tej pory nigdy w życiu prywatnym nic dobrego mnie nie spotkało, faceci okazywali się dupkami którzy tylko mnie oszukiwali, zdradzali itp. Teraz jest inaczej, normalnie. Mieszkamy razem, mam na co dzień dobrego człowieka a ja szukam dziury w całym i czekam i się zastanawiam, nakręcam. Głupia jestem :bezradny:
Nie musisz udawać, że jesteś silny.
Nie musisz mówić, że wszystko jest dobrze.
Nie martw się tym, co pomyślą inni.
Jeśli musisz, płacz - to dobrze wypłakać łzy do końca!
Tylko wtedy wróci uśmiech.

przez zielony95 08 sty 2016, 22:02
Ku##a. Nie potrafię nic załatwić. Kolejny zjebany dzień zmarnowany. Ja pier####le.szkoda słów ku###a mać i tak takie pisanie ch##ja daje

przez JERZY62 08 sty 2016, 22:06
zielony95, pierdolnij poduszką w ściane to Ci ulży ;)
♪♪♪

przez wiejskifilozof 09 sty 2016, 16:06
Pomaga,też wylanie herbaty do zlewu.

przez Alicja92 11 sty 2016, 11:46
Zawsze kurva źle!
Fluoksetyna 20 mg
II Miss Forum

przez nvm 12 sty 2016, 01:28
This is ALL YOUR FAULT!!!!
nvm

przez Masturbow 12 sty 2016, 01:42
detektywmonk napisał(a):Pomaga,też wylanie herbaty do zlewu.

Rebel!
Masturbow

Sortuj wg