Wątek do wykrzyczenia się

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez Masturbow 01 gru 2015, 22:31
szukam poczucia własnej wartości w studzienkach ściekowych, szukam pod podłogą, ale ja biedna
Masturbow

przez Evia 01 gru 2015, 22:56
#@&%!@#$%^&##!!!

przez black swan 12 gru 2015, 20:58
Ludzie w postaci czysto fizycznej doprowadzają mnie do granic wkurwu. Najgorzej jest w skupiskach ludzi, np w sklepie, nawet jak jest obiektywnie mały ruch, to po prostu kurwica mnie bierze jak jakieś zjeby stają za mną i gapią się na tę samą półkę co ja. w okół jest 10m pustej przestrzeni, a jakieś pokraki oczywiście muszą stanąć tak blisko mnie, że czuję ich oddech i szlag mnie trafia. Po prostu gdzie nie podejdę, tam zaraz zjawią się pieprzeni ludzie. I mi pod samym nosem szukają czegoś, stoją za mną, obok mnie, pchają się przede mnie, jak ja tego nienawidzę. Chyba już na stałe zacznę robić zakupy w marketach całodobowych w środku nocy, kiedy ilość tej szarańczy jest znikoma. :evil: Ok, trochę się wygadałam, miło tak wyrzucić z siebie.
No risk - no fun, no pain - no gain.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Evia 16 gru 2015, 22:06
Jestem wściekła na swoją bratową, która jawnie stara się wymuszać na mnie prezenty dla bratanka, jeszcze dołożył się do mojego wkurwu mój durny facet, który pozwala na takie zachowanie :? :? :?
Bratanek ma urodziny zaraz po świętach.
Wcześniej bratowa ciągle gadała, że dzieciak chce pewną zabawkę za 400zł (przekazywała mi to moja mama i mój facet)
Bratanek w ogóle nie miałby pojęcia o istnieniu tej zabawki (ma 3 lata) gdyby bratowa mu jej nie pokazywała w internecie, ponieważ nie jest to popularna zabawka.
Oczywiście mu tego nie kupiłam (nie doczekanie) ale i tak wydałam sporo na ten prezent jak na tak małe dziecko.
Normalnie wydałabym jeszcze mniej ale pomyślałam, że niech ma bo pewnie będzie się cieszył, a teraz ciągle słyszę, że to jednak jest niewystarczające :? :? :? :shock:
Jeszcze na dodatek pyta co mu dam na święta. Nic mu nie dam, a ten mój durny facet jej powiedział, że jeszcze nie wie. Jakbym przy tym była to bym jawnie wyraziła swój sprzeciw.
Na mikołajki również próbowała wyciągnąć jakiś prezent.
Kuva mać, żeby ten dzieciak chociaż naprawdę nie miał tych zabawek albo żeby je szanował czy się nimi bawił, to może by zmieniało postać rzeczy.
Co za bezczelność :? :? :?
Jak mnie wkurzają takie debilne podchody gdzie ewidentnie widać co się kroi i jeszcze nikt nie może powiedzieć jej prawdy w oczy :?

przez Masturbow 16 gru 2015, 22:09
czy ja dobrze czytam pierdutka dla trzyletniego embrionu za 4 stoovy
Masturbow

przez buka 16 gru 2015, 22:12
bardzo wam współczuje.to są problemy nie na miare normalnego człowieka

przez maja_naga 16 gru 2015, 22:15
nienawidzę kolejek do lekarzy! zarówno w przychodniach prywatnych jak i państwowych. wkurwia mnie kiedy zapisy na badania lub do specjalistów są odległe o lata świetlne. widząc już tłumy ludzi przed gabinetami mam dosyć. najczęściej symuluję "stan zejściowy/krytyczny" i wszyscy mnie przepuszczają, w rejestracji robię awantury... ale mam tego dosyć, jutro czeka mnie wizyta w kolejnej instytucji, ostrzę pazury! ratlerek będzie szczekał

przez Evia 16 gru 2015, 22:26
Masturbow napisał(a):czy ja dobrze czytam pierdutka dla trzyletniego embrionu za 4 stoovy

Tym bardziej wkurw jest większy, że jej się chyba wymarzyło, że ja to będę finansować :? :? :?

przez Evia 16 gru 2015, 22:28
buka napisał(a):bardzo wam współczuje.to są problemy nie na miare normalnego człowieka

przecież to jest forum dla nienormalnych

przez Evia 16 gru 2015, 22:33
black swan napisał(a):Ludzie w postaci czysto fizycznej doprowadzają mnie do granic wkurwu. Najgorzej jest w skupiskach ludzi, np w sklepie, nawet jak jest obiektywnie mały ruch, to po prostu kurwica mnie bierze jak jakieś zjeby stają za mną i gapią się na tę samą półkę co ja. w okół jest 10m pustej przestrzeni, a jakieś pokraki oczywiście muszą stanąć tak blisko mnie, że czuję ich oddech i szlag mnie trafia. Po prostu gdzie nie podejdę, tam zaraz zjawią się pieprzeni ludzie. I mi pod samym nosem szukają czegoś, stoją za mną, obok mnie, pchają się przede mnie, jak ja tego nienawidzę. Chyba już na stałe zacznę robić zakupy w marketach całodobowych w środku nocy, kiedy ilość tej szarańczy jest znikoma. :evil: Ok, trochę się wygadałam, miło tak wyrzucić z siebie.

też mnie to wkurza,
teraz z dnia na dzień będzie coraz gorzej
w okresie przedświątecznym chyba przejdę na głodówkę, bo szajby dostanę od tych tłoków w sklepach

przez Serce_w_paryżu 18 gru 2015, 12:29
Wkurza mnie to nieustające, nieustępliwe, towarzyszące na każdym kroku poczucie winy. Dlaczego ja kur** ciągle wszystkich przepraszam? Przepraszam, że żyję. Wiem, że to nie moja wina, ale i tak przepraszam. Niedługo sama siebie zacznę przepraszać i sama sobie przeprosinami odpowiadać.
Wkurza mnie moja psychoterapeutka.
Wkurza mnie to, że znowu spędzę święta leżąc w łóżku i płacząc.
Wkurza mnie, że tak strasznie podobają mi się piosenki "Końca świata".
A tak najbardziej ze wszystkiego, wkurza mnie to wieczne zmęczenie i poczucie, że mogłam zmienić tyle rzeczy w swoim życiu, a uznałam wtedy, że i tak nic nie mogłam zrobić,bo miałam tylko 12 lat. Teraz jest już za pózno.
Co ja tu robię, nie wiem sam
Fałszywą kartą o co tutaj gram
Mógłbym przecież już gdzie indziej być
Zacząć wreszcie żyć

przez JERZY62 18 gru 2015, 13:20
Serce_w_paryżu napisał(a): Wkurza mnie moja psychoterapeutka.

To powiedz jej to że Cię wkurza.
♪♪♪

przez wiejskifilozof 18 gru 2015, 14:13
To,że przenoszą bibliotekę pedagogiczną.I jest zamieszanie.

przez my_name 18 gru 2015, 18:53
Od wczoraj wszystko mnie wnerwia, a okoliczności wskazują, że powinnam mieć dobry humor. Co jest grane do cholery?:evil: (to nie są te dni w miesiącu)

Sortuj wg