Wątek do wykrzyczenia się

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez cichyczlowiek 17 paź 2015, 12:04
Pracodawcy szukają jeleniów którzy na nich będą pracowali, precz z wyzyskiem. eh

przez ChrisMessina 18 paź 2015, 22:40
Sratatatatatatata
Z przodu plecy, z tyłu plecy, pan Bóg stworzył ją dla hecy!

przez galopująca na oślep 21 paź 2015, 23:55
Wk....a mnie to, że wszyscy wymagają ode mnie przystosowania się do ogółu. Robienia tego co większość ludzi, zachowywania się tak jak większość, nawet myślenia tak jak większość!! A gdzie moje własne zdanie? Gdzie w tym wszystkim ja jako indywidualny człowiek z nieco innym spojrzeniem na niektóre rzeczy? Usłyszałam, że jak "wtopię się w tłum" i zacznę żyć tak jak większość ludzi to odzyskam spokój i stabilność. Innymi słowy będę zdrowa i szczęśliwa. Łapię cholernego nerwa na samą myśl o tym!! Nie wiem czy to mój zaburzony umysł się buntuje czy rzeczywiście życie na tym polega. Na tym dążeniu do naśladownictwa innych tak zwanych "zdrowych" osób? Skoro wszystkie znajome kobiety w moim wieku mają rodziny, dzieci, pracę, której nie lubią, ale pracują bo według nich nie ma innego wyjścia, to ja mam żyć podobnie?! Nie chcę!! Nie umiem rozróżnić co w moim rozumowaniu jest zaburzone i do zmiany, a co jest normalne. Nie mogę przez to funkcjonować i jestem w potwornym napięciu bo mam milion pytań bez odpowiedzi. Nie wiem co jest dobre a co złe.. Bardzo boję się, że nigdy się tego nie dowiem i do końca życia będą mną szarpać do bólu intensywne emocje, z którymi nie będę mogła sobie dać rady. Nie mogę znaleźć rozwiązania i przez to strasznie cierpię.. chce mi się wyć..!!
galopująca na oślep

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Celice 22 paź 2015, 00:42
galopująca na oślep, to raczej nie jest przystosowanie się tylko presja na określone zachowania i robienia tego co inni chcą. Trzeba mięc mocny kręgęsłup by inni Ci go nie zgieli. Najważniejsze to życ w zgodzie ze sobą i nie krzywdzić innych.
Celice

przez na_leśnik 23 paź 2015, 16:18
W połowie września miałem wyjeżdżać do pracy do Holandii. Kilka dni przed datą rozpoczęcia pracy dostałem informację z biura, że projekt na który miałem jechać został odwołany i zaproponowali mi inny, rozpoczynający się 12 października. Kilka dni przed urocza pani koordynatorka zadzwoniła z informacją, że kontrahent jednak nie rozpoczyna zbiorów 12 bo mu chabazie nie wyrosły, w związku z czym wyjazd jest przesunięty na 26. Kilka dni wcześniej dzwoniłem do szanownego pracodawcy i poinformowano mnie, że data jest aktualna i że na dniach dostanę adres pracodawcy i zakwaterowania. Zrobiłem zakupy na wyjazd, spakowałem się i czekam. Dziś w końcu zadzwonili. Yebane kwiatki holendrom dalej nie wyrosły, wyjazd przesunięty o dwa tygodnie. Jestem tak wkurwiony, że najchętniej bym komuś z biura mordę obił, dupę skopał i kwiatki posadził. Szybciej by chyba wyrosły, niż te szklarniowe...
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."
Moderator / II Mister Forum

przez ChrisMessina 31 paź 2015, 22:27
W PIZDU KURWAA MAĆ
Z przodu plecy, z tyłu plecy, pan Bóg stworzył ją dla hecy!

przez żabinka 31 paź 2015, 23:01
Nie wiem czy tak trudno jest dla pracodawcy dostarczyc jeden dokument do pewnego urzędu,prosilam zeby jak może to dostarczyl do końca pazdziernika'bo mi na tym zalezy, zwyczajnie w swiecie mnie oklamał że dostarczył żebym sie nie martwiła,a się okazalo że nie dostarczył i tym sposobem nie mam ubezpieczenia, super,aby ubezpieczyć w innym miejscu musze mieć ten cholerny dokument,

przez galopująca na oślep 01 lis 2015, 08:20
Celice napisał(a):galopująca na oślep, to raczej nie jest przystosowanie się tylko presja na określone zachowania i robienia tego co inni chcą. Trzeba mięc mocny kręgęsłup by inni Ci go nie zgieli. Najważniejsze to życ w zgodzie ze sobą i nie krzywdzić innych.

Masz racje. Bardzo to mądre.
galopująca na oślep

przez galopująca na oślep 01 lis 2015, 08:29
na_leśnik napisał(a):W połowie września miałem wyjeżdżać do pracy do Holandii. Kilka dni przed datą rozpoczęcia pracy dostałem informację z biura, że projekt na który miałem jechać został odwołany i zaproponowali mi inny, rozpoczynający się 12 października. Kilka dni przed urocza pani koordynatorka zadzwoniła z informacją, że kontrahent jednak nie rozpoczyna zbiorów 12 bo mu chabazie nie wyrosły, w związku z czym wyjazd jest przesunięty na 26. Kilka dni wcześniej dzwoniłem do szanownego pracodawcy i poinformowano mnie, że data jest aktualna i że na dniach dostanę adres pracodawcy i zakwaterowania. Zrobiłem zakupy na wyjazd, spakowałem się i czekam. Dziś w końcu zadzwonili. Yebane kwiatki holendrom dalej nie wyrosły, wyjazd przesunięty o dwa tygodnie. Jestem tak wkurwiony, że najchętniej bym komuś z biura mordę obił, dupę skopał i kwiatki posadził. Szybciej by chyba wyrosły, niż te szklarniowe...

W Holandii tak jest. Ja co roku siedzę na walizkach i czekam na tel. W tym roku prawie miesiąc czekałam bo podobno przez pogodę dziadostwo nie chciało rosnąć. Pocieszające jest tylko to, że sezon był bardzo dobry i sporo kasy przywiozłam:) Opłacało się czekać.
Cierpliwości życzę.
galopująca na oślep

przez black swan 04 lis 2015, 20:24
Wkurza mnie istnienie kaca. Ale z drugiej strony taki psycho-fizyczny reset jest potrzebny od czasu do czasu, żeby nabrać zdrowego dystansu do świata podczas zdrapywania się z podłogi w samotności.
No risk - no fun, no pain - no gain.

przez mark123 13 lis 2015, 08:31
Odstawiam lek na refluks, nie dość, że mam kurrwa problemy z niemożnością odbijania przy spożywaniu płynów, to ten pierrdolony lek jeszcze bardziej te problemy nasila, najwyżej będę opluwał wszystko treścią żołądkową, wolę już to, niż niemożność odbijania.
Gdyby prawo funkcjonowało uczciwie, w więzieniach mogłoby się znaleźć nawet 3/4 lekarzy.
Współczesna psychologia potrzebuje rewolucji.
Tylko ci, którzy nie są związani sympatią z psami, mogą zrozumieć, jakie te zwierzęta są naprawdę. Każde zwierzę jest bardziej przyjazne dla człowieka niż pies.

przez Michal8282. 23 lis 2015, 17:38
Szef po mnie jezdzi jak po szmacie!!! Wszystko mam wiedzieć, potrafić, robić za innych i za wszystko odpowiedzialny. KURR...... DOŚĆ !!!

przez Steviear 30 lis 2015, 14:24
/cenzura/ jestem taka głupia. Jeszcze mam nerwicę i nie mogę jeść bo chce mi się rzygać. Bardzo mnie boli brzuch,że aż ryczec moglabym. Nie mam sił, naprawdę jestem wykonczona. Nie przeżyje kolejnego dnia w takim stanie. Nie chce takiego życia. Chce by wszystko się ułożylo. Chce się wyspac

przez zagubionawmyslach 30 lis 2015, 15:50
tak bardzo nienawidze swoich wkreconych filmow , mysli ze moglabym zdradzic ukochanego , to jakies chore natrectwaaa!

Sortuj wg