Wątek do wykrzyczenia się

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez cichyczlowiek 17 paź 2015, 12:04
Pracodawcy szukają jeleniów którzy na nich będą pracowali, precz z wyzyskiem. eh

przez ChrisMessina 18 paź 2015, 22:40
Sratatatatatatata
Z przodu plecy, z tyłu plecy, pan Bóg stworzył ją dla hecy!

przez galopująca na oślep 21 paź 2015, 23:55
Wk....a mnie to, że wszyscy wymagają ode mnie przystosowania się do ogółu. Robienia tego co większość ludzi, zachowywania się tak jak większość, nawet myślenia tak jak większość!! A gdzie moje własne zdanie? Gdzie w tym wszystkim ja jako indywidualny człowiek z nieco innym spojrzeniem na niektóre rzeczy? Usłyszałam, że jak "wtopię się w tłum" i zacznę żyć tak jak większość ludzi to odzyskam spokój i stabilność. Innymi słowy będę zdrowa i szczęśliwa. Łapię cholernego nerwa na samą myśl o tym!! Nie wiem czy to mój zaburzony umysł się buntuje czy rzeczywiście życie na tym polega. Na tym dążeniu do naśladownictwa innych tak zwanych "zdrowych" osób? Skoro wszystkie znajome kobiety w moim wieku mają rodziny, dzieci, pracę, której nie lubią, ale pracują bo według nich nie ma innego wyjścia, to ja mam żyć podobnie?! Nie chcę!! Nie umiem rozróżnić co w moim rozumowaniu jest zaburzone i do zmiany, a co jest normalne. Nie mogę przez to funkcjonować i jestem w potwornym napięciu bo mam milion pytań bez odpowiedzi. Nie wiem co jest dobre a co złe.. Bardzo boję się, że nigdy się tego nie dowiem i do końca życia będą mną szarpać do bólu intensywne emocje, z którymi nie będę mogła sobie dać rady. Nie mogę znaleźć rozwiązania i przez to strasznie cierpię.. chce mi się wyć..!!
galopująca na oślep

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Celice 22 paź 2015, 00:42
galopująca na oślep, to raczej nie jest przystosowanie się tylko presja na określone zachowania i robienia tego co inni chcą. Trzeba mięc mocny kręgęsłup by inni Ci go nie zgieli. Najważniejsze to życ w zgodzie ze sobą i nie krzywdzić innych.
Celice

przez na_leśnik 23 paź 2015, 16:18
W połowie września miałem wyjeżdżać do pracy do Holandii. Kilka dni przed datą rozpoczęcia pracy dostałem informację z biura, że projekt na który miałem jechać został odwołany i zaproponowali mi inny, rozpoczynający się 12 października. Kilka dni przed urocza pani koordynatorka zadzwoniła z informacją, że kontrahent jednak nie rozpoczyna zbiorów 12 bo mu chabazie nie wyrosły, w związku z czym wyjazd jest przesunięty na 26. Kilka dni wcześniej dzwoniłem do szanownego pracodawcy i poinformowano mnie, że data jest aktualna i że na dniach dostanę adres pracodawcy i zakwaterowania. Zrobiłem zakupy na wyjazd, spakowałem się i czekam. Dziś w końcu zadzwonili. Yebane kwiatki holendrom dalej nie wyrosły, wyjazd przesunięty o dwa tygodnie. Jestem tak wkurwiony, że najchętniej bym komuś z biura mordę obił, dupę skopał i kwiatki posadził. Szybciej by chyba wyrosły, niż te szklarniowe...
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

przez ChrisMessina 31 paź 2015, 22:27
W PIZDU KURWAA MAĆ
Z przodu plecy, z tyłu plecy, pan Bóg stworzył ją dla hecy!

przez żabinka 31 paź 2015, 23:01
Nie wiem czy tak trudno jest dla pracodawcy dostarczyc jeden dokument do pewnego urzędu,prosilam zeby jak może to dostarczyl do końca pazdziernika'bo mi na tym zalezy, zwyczajnie w swiecie mnie oklamał że dostarczył żebym sie nie martwiła,a się okazalo że nie dostarczył i tym sposobem nie mam ubezpieczenia, super,aby ubezpieczyć w innym miejscu musze mieć ten cholerny dokument,

przez galopująca na oślep 01 lis 2015, 08:20
Celice napisał(a):galopująca na oślep, to raczej nie jest przystosowanie się tylko presja na określone zachowania i robienia tego co inni chcą. Trzeba mięc mocny kręgęsłup by inni Ci go nie zgieli. Najważniejsze to życ w zgodzie ze sobą i nie krzywdzić innych.

Masz racje. Bardzo to mądre.
galopująca na oślep

przez galopująca na oślep 01 lis 2015, 08:29
na_leśnik napisał(a):W połowie września miałem wyjeżdżać do pracy do Holandii. Kilka dni przed datą rozpoczęcia pracy dostałem informację z biura, że projekt na który miałem jechać został odwołany i zaproponowali mi inny, rozpoczynający się 12 października. Kilka dni przed urocza pani koordynatorka zadzwoniła z informacją, że kontrahent jednak nie rozpoczyna zbiorów 12 bo mu chabazie nie wyrosły, w związku z czym wyjazd jest przesunięty na 26. Kilka dni wcześniej dzwoniłem do szanownego pracodawcy i poinformowano mnie, że data jest aktualna i że na dniach dostanę adres pracodawcy i zakwaterowania. Zrobiłem zakupy na wyjazd, spakowałem się i czekam. Dziś w końcu zadzwonili. Yebane kwiatki holendrom dalej nie wyrosły, wyjazd przesunięty o dwa tygodnie. Jestem tak wkurwiony, że najchętniej bym komuś z biura mordę obił, dupę skopał i kwiatki posadził. Szybciej by chyba wyrosły, niż te szklarniowe...

W Holandii tak jest. Ja co roku siedzę na walizkach i czekam na tel. W tym roku prawie miesiąc czekałam bo podobno przez pogodę dziadostwo nie chciało rosnąć. Pocieszające jest tylko to, że sezon był bardzo dobry i sporo kasy przywiozłam:) Opłacało się czekać.
Cierpliwości życzę.
galopująca na oślep

przez black swan 04 lis 2015, 20:24
Wkurza mnie istnienie kaca. Ale z drugiej strony taki psycho-fizyczny reset jest potrzebny od czasu do czasu, żeby nabrać zdrowego dystansu do świata podczas zdrapywania się z podłogi w samotności.
No risk - no fun, no pain - no gain.

przez mark123 13 lis 2015, 08:31
Odstawiam lek na refluks, nie dość, że mam kurrwa problemy z niemożnością odbijania przy spożywaniu płynów, to ten pierrdolony lek jeszcze bardziej te problemy nasila, najwyżej będę opluwał wszystko treścią żołądkową, wolę już to, niż niemożność odbijania.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez Michal8282. 23 lis 2015, 17:38
Szef po mnie jezdzi jak po szmacie!!! Wszystko mam wiedzieć, potrafić, robić za innych i za wszystko odpowiedzialny. KURR...... DOŚĆ !!!

przez Steviear 30 lis 2015, 14:24
/cenzura/ jestem taka głupia. Jeszcze mam nerwicę i nie mogę jeść bo chce mi się rzygać. Bardzo mnie boli brzuch,że aż ryczec moglabym. Nie mam sił, naprawdę jestem wykonczona. Nie przeżyje kolejnego dnia w takim stanie. Nie chce takiego życia. Chce by wszystko się ułożylo. Chce się wyspac

przez zagubionawmyslach 30 lis 2015, 15:50
tak bardzo nienawidze swoich wkreconych filmow , mysli ze moglabym zdradzic ukochanego , to jakies chore natrectwaaa!

Sortuj wg