Wątek do wykrzyczenia się

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez WinterTea 06 wrz 2015, 22:24
Tak się nie chce przeżywać każdego kolejnego dnia pełnego tych samych emocji. Spojrzałam na jeden durny przedmiot i znowu wróciły wspomnienia. To jest bez sensu. :evil:
"Szczerość może nie da Ci zbyt wielu przyjaciół, ale na pewno da Ci tych właściwych"
(John Lennon)

przez mark123 09 wrz 2015, 16:08
Wkurrwia mnie, że często widzę debilny tekst, że każdy powinien żyć w zgodzie ze sobą. Ja całe dotychczasowe życie żyłem w zgodzie ze sobą i teraz kurrwa mam tego konsekwencje.
Osoby, które [ta część tekstu zawiera elementy obraźliwe, ocenzurowano]
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez tristezza 09 wrz 2015, 16:25
mark123, ocenzurowano Cię mój drogi. Ale zgadzam się z Tobą. Jakbym miała żyć w zgodzie ze sobą, to bym nie wyszła z łóżka.
tristezza

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Celice 09 wrz 2015, 16:48
mark123, może raczej chodziło by nie stracić szacunku do siebie, a nie to by siedzieć w strefie komfortu i nie wychodzić z piwnicy.
Celice

przez Steviear 18 wrz 2015, 02:20
Trochę brakuje mi tej jazdy psychicznej, tego potoku łez, tych intensywnych, ambiwalentnych często emocji, tych wariactw często z powodu nieodwzajemnionej miłości, nie wiem dlaczego? przecież to mnie niszczyło. Nie potrafię tego zrozumieć. Mam ochotę zrobić coś złego, rozpieprzyć sobie życie, by znów przeżywać rozpacz a potem budzić się na nowo i żyć pełnią życia albo pogrążyć się w rozpaczy. A jeśli teraz nie jestem sobą to kim naprawdę jestem? Wszystko wydaje się być takie efemeryczne

przez cdn. 18 wrz 2015, 02:45
Ja właśnie taki model mniej więcej realizuję, a właściwie realizowałam, bo obecnie nie działam, chociaż zupełnie nie chciałam - samo się robiło. Szczęście nie może trwać zbyt długo, bo wtedy czuję się dziwnie, nie wiem co robić. Pojawia się wzmożona czujność, tylko czekam aż coś głupiego powiem, albo zrobię.
Oby ci się udało oszczędzić sobie kolejnych jazd. Nie idź w tą stronę :nono: U mnie po prostu tego problemu nie udało się do końca rozwiązać. Nie potrafiłam tego kontrolować. Im bardziej mobilizowałam się do zmian tym więcej miałam potyczek.

przez Celice 18 wrz 2015, 02:45
Steviear, to wpływ tego ze jak juz wychodzisz z gowna to tak nim nasiaklas ze tesknisz za tym wszystkim.
Celice

przez Steviear 18 wrz 2015, 03:45
To jest trudne, tak się zmienić i wszystko zapomnieć..
Chciałam poczuć cokolwiek, próbowałam wszystkiego, a poczułam rozczarowanie sobą, że sobie głowę tym zawracam i próbuję to wywołać.
Nie mogę płakać, po prostu to wygasło. Boję się, że za jakiś czas uderzą mnie te emocje z zwielokrotnioną siłą i wtedy się już nie pozbieram. Strasznie się tego boję, więc chcę aby to już nastąpiło, kiedy mam trochę więcej siły.

przez Artemizja 20 wrz 2015, 02:56
Uwielbiam grupy :105: Goście biegają i udają kury. To całe ich gdakanie byłoby nawet zabawne, gdyby nie fakt, że jest prawie trzecia nad ranem, a ja mam cały hotel ludzi, w tym i takich, co mają malutkie dzieci. Znowu musiałam straszyć ochroną :roll: Najdziwniejsze jest to, że uspokoili się dopiero po tym, jak im powiedziałam, że przytaszczę do hotelu lisa i ich nim poszczuję. O ile było to naprawdę nierealne stwierdzenie, o tyle w główkach spitych jak bele panów coś zaskoczyło i chyba uznali, że czas się wycofać...
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez NN4V 20 wrz 2015, 09:58
Artemizja, może jeszcze skuteczniejszym okazałoby się przytaszczenie koguta. :mrgreen:
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

przez bonsai 20 wrz 2015, 12:41
Artemizja napisał(a):Najdziwniejsze jest to, że uspokoili się dopiero po tym, jak im powiedziałam, że przytaszczę do hotelu lisa i ich nim poszczuję.

ObrazekObrazekObrazek - że tak pozwolę sobie zacytować PK.

Nie wiem z jaką miną Ty to musiałaś mówić i jak zdeterminowana byłaś, ale ja nie mogłem przestać się śmiać, gdy przeczytałem tę sentencję. Wyobraziłem sobie takiego zdziwionego lisa, którego zabierasz z lasu do hotelu i prosisz o interwencję. :roll:
bonsai

przez khaleesi 20 wrz 2015, 18:56
*** wam w *** od*** się *** bo ***
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez austerija 21 wrz 2015, 08:34
co za lipa, boże

przez khaleesi 12 paź 2015, 14:28
w d*** jebani kur&a poje*ni ludzie nie dość, że za nich robić to jeszcze kuR&&& ***************

W zyciu niech sobie szukają jelenia na rykowisku...

Chu& wam w d***
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Sortuj wg