Wątek do wykrzyczenia się

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez MindTraveller 21 sie 2015, 13:31
Wyniszczyła mnie osoba, której zaufałam. Tak bardzo mnie to boli. Dlaczego każdy, z kim kiedykolwiek mam styczność mnie wykorzystuje? Dlaczego sprawia, że jest mnie coraz mniej i mniej? Dlaczego daje mi złudne uczucie miłości i bezpieczeństwa, by rzucić na mnie fałszywe zarzuty w świetle prawa? Tak bardzo, cholernie boję się kolejnego dnia. Przesiaduję w łóżku, zaczytana i zasłuchana w muzyce.
Coraz mniej osób chce ze mną rozmawiać, coraz więcej rozmawia z innymi o mnie. Boję się.

przez filip133 21 sie 2015, 15:02
MindTraveller napisał(a):Wyniszczyła mnie osoba, której zaufałam. Tak bardzo mnie to boli. Dlaczego każdy, z kim kiedykolwiek mam styczność mnie wykorzystuje? Dlaczego sprawia, że jest mnie coraz mniej i mniej? Dlaczego daje mi złudne uczucie miłości i bezpieczeństwa, by rzucić na mnie fałszywe zarzuty w świetle prawa? Tak bardzo, cholernie boję się kolejnego dnia. Przesiaduję w łóżku, zaczytana i zasłuchana w muzyce.
Coraz mniej osób chce ze mną rozmawiać, coraz więcej rozmawia z innymi o mnie. Boję się.

Mam bardzo podobnie :/

przez Mae 22 sie 2015, 15:18
A może dlatego, że uzależniłaś się od drugiej osoby i wydaje Ci się, że ,,posiadanie" jej stanowi Twoją wartość?
Czy umiesz spojrzeć obiektywnie na popełnione przez siebie i tę drugą osobę błędy?
Trolololololo
Mae

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez filip133 22 sie 2015, 15:21
Ja? Staram się, ale pewnie do końca obiektywnie to nie jest... Ale też wcześniej, zanim ją poznałem, było podobnie ze mną, nawiązywał mi się z kimś bliski kontakt, komuś zaufałem, a potem byłem nagle ni z tego ni z owego, odrzucany...
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

przez Mae 22 sie 2015, 15:33
filip133 napisał(a):Ja? Staram się, ale pewnie do końca obiektywnie to nie jest... Ale też wcześniej, zanim ją poznałem, było podobnie ze mną, nawiązywał mi się z kimś bliski kontakt, komuś zaufałem, a potem byłem nagle ni z tego ni z owego, odrzucany...

To było pytanie skierowane zarówno do Ciebie, jak i do autorki. :smile:
Ale umiesz doszukiwać się przyczyn? Chodzi mi o odnalezienie ciągu przyczynowo - skutkowego.
Trolololololo
Mae

przez filip133 22 sie 2015, 15:35
Wydaje mi się, że po części tak, ale może mam za dużo wątpliwości co do tego wszystkiego... ;)
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

przez cheiloskopia 22 sie 2015, 16:55
MindTraveller napisał(a):Wyniszczyła mnie osoba, której zaufałam. Tak bardzo mnie to boli. Dlaczego każdy, z kim kiedykolwiek mam styczność mnie wykorzystuje? Dlaczego sprawia, że jest mnie coraz mniej i mniej? Dlaczego daje mi złudne uczucie miłości i bezpieczeństwa, by rzucić na mnie fałszywe zarzuty w świetle prawa? Tak bardzo, cholernie boję się kolejnego dnia. Przesiaduję w łóżku, zaczytana i zasłuchana w muzyce.

Mam podobnie. Tęsknię za kimś, kto mnie poniżał, kto mnie na koniec pobił... Obiecał, że odmieni moje życie. Obiecał, że zawsze będzie mnie kochał. Teraz kocha inną...
Tęsknię jak cholera. Mimo iż nazwał mnie szmatą, dmuchał mi dymem w twarz, kiedy płakałam, śmiał się ze mnie... Ja wiem, że to chore. Wiem, że w dużej mierze przez niego jestem teraz w takim stanie.
Nikt tyle nie wybaczyłby, co ja wybaczyłam. Wiem, że on tego nawet nie docenił...
Wszystko kojarzy się z nim - reklama w tv, gra w internecie, piosenka w radiu...
K. stał się moją obsesją. Obsesyjnie obwiniam siebie za rozpad związku, który mnie zniszczył. Może gdybym była inna...może gdybym nie była chora... może gdybym była lepsza...

przez filip133 22 sie 2015, 18:53
cheiloskopia, oj okropnie brzmi... przykre.. :( :/

przez cheiloskopia 22 sie 2015, 19:38
filip133 napisał(a):cheiloskopia, oj okropnie brzmi... przykre.. :( :/

Ano, niestety.
Od września planuję zacząć kolejną terapię i mam nadzieję, że również w tej kwestii uda mi się podnieść, wyprostować... Poprzednią poniekąd zmarnowałam, bo próbowałam się leczyć tkwiąc w domu, w którym byłam poniżana i w związku, który mnie niszczył (ufałam, kochałam, wierzyłam tak bardzo, że umknęło mi, jak mnie traktuje, jak utrudnia mi wyjście z nerwicy i depresji). Chcę zacząć żyć. Bez K.

przez filip133 22 sie 2015, 19:42
Oby się udało :D Trzeba trzymać kciuki :)

przez filip133 23 sie 2015, 17:40
Wykrzyczałbym chętnie, jaki głupi mam mózg że ciągle przychodzą do niego te niechciane, męczące myśli

przez Concerned 23 sie 2015, 19:27
Witaj z powrotem alkoholizmie.
“It is sometimes an appropriate response to reality to go insane”

przez clevermind 23 sie 2015, 20:14
Wróciła motywacją do nauki języków, lecz znów ucieka, pojawia się rozdrażnienie, uczucia gorąca.

przez filip133 24 sie 2015, 13:23
Chce mi się głośno śpiewać :P

"Nie zamierzam Cię truć pigułkami ze słów , nie potrafię uchronić od smutku. Moralności mi brak, pogubiłem się sam , chciałbym tylko nadzieję ocalić od zła! Zaniemogły ze strachu, zagoniły się w szaleństwie myśli złożone, marzenia bezsenne, lekko pozacierały się granice między dobrem a złem, w każdą stronę rozbiegły się znaki jak psy... W kolejnej odsłonie skurwiłem się znojnie (...) Ja widzę ostrość na nieskończoność i to nieskończoność nabiera ostrości.

Znam drogi wiodące do dna, mosty rzucone na wiatr, światło walczące o blask, kształty bez formy i żal... Znam drogi wiodące do dna, mosty rzucone na wiatr, światło walczące o blask, kształty bez formy i... Ten pomiędzy wszystkim to ja powinienem wybrać, lecz jak? Każdy dzień daje znak, że zatrzymał się czas drąży myśli to wściekłość i wrzask, ona wzbiera we snach, ona chwyta mnie w locie i powstrzymuje czyny, my zaplątani w niemoc słów, nie wypełniliśmy się, nie wypełniliśmy się dniem..."

Sortuj wg