Wątek do wykrzyczenia się

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez acherontia-styx 22 lip 2015, 15:19
mark123, czekanie 3 tyg na wynik badania histopatologicznego nie jest niczym nowym. zawsze tak było, kit, że wynik w rzeczywistości jest po 3-4 dniach, ale pacjent dostaje go po 3 tygodniach ;)
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

przez mark123 22 lip 2015, 20:13
acherontia-styx napisał(a):mark123, czekanie 3 tyg na wynik badania histopatologicznego nie jest niczym nowym. zawsze tak było, kit, że wynik w rzeczywistości jest po 3-4 dniach, ale pacjent dostaje go po 3 tygodniach ;)

Gdybym go dostał po 3-4 dniach, też bym się chyba wkurzał, bo mnie coraz bardziej mnie męczy ten żołądek i nie wiem, jak to się skończy, dodatkowo wkurza mnie, że są upały, a ja tylko mogę góra litr płynów wypić, bo żołądek sobie "nie radzi" z płynami.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez yogourt 22 lip 2015, 21:39
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NIE POTRAFIĘ POWIEDZIEĆ O CO MI CHODZI

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Eeyore 23 lip 2015, 00:00
Niech się już skończą te upały!!!!!!!!!!!!!!!
Nothing is what it seems
Gdzieś na końcu świata, pomiędzy kołdrą a poduszką

przez marwil 23 lip 2015, 00:30
Wszyscy wypierdalac. Wszyscy won.
Won. Jeebana w dupsko swołocz.
Wooooooon
Mam dość

Przeżyję.
Karkulowsiał zwartusiał ratuwsianko Bożywsio.
Wellbutrin 300mg od 13.10.2016 Trittico 25mg Na sen Nikotyna, Kofeina, Teina, Cerveza

przez kop 25 lip 2015, 03:26
Wkurza mnie.
  Że ona też ma chłopaka, że tamta tak "podstępnie" mnie rzuciła, że dalej nie mam drugiej połówki.
Ze mam taki zryty beret i choć wszyscy uważają mnie za normalnego, to ja o sobie myślę, że jestem dziwny i że wariatem i że nie taki jaki powinienem.

I że może mógłbym żyć normalnie, gdybym tylko uwierzył, że te "echo-myśli" w głowie, które mówią, że umieram i które mówią jaki to jestem beznadziejny i skończony, i że nie mam siły... gdybym uwierzył, że to wszystko to na prawdę tylko nerwica, a tuż za murem toczy się prawdziwe życie...
kop

przez joaszka 27 lip 2015, 17:18
Ghhhhaaaaaaaaaaaaarrrhhhhhhhhhahaaaaaaaggggggg zaraz rozsadzi mi głowę
joaszka

przez Kosmaty 27 lip 2015, 23:27
mam dosc kórwa kórwa kórwa

przez Mag14 28 lip 2015, 10:59
Wpakuję w nich cały magazynek kulek steropianowych :twisted: :mrgreen:

przez emilk 28 lip 2015, 11:33
Kurwaaaaaaaaaa zajebieeeeeeee jebaneeeeee w dupeee maccccc zielskoo bonzajowateeeeeee !!!!
emilk

przez Mag14 28 lip 2015, 11:37
Połamię sąsiadów :twisted: :mrgreen: nawet ich nie dotykając. Zrobię im takiego bigosu, że wkurzą się bardzooo :twisted: :twisted: :twisted: :mrgreen:

przez emilk 28 lip 2015, 11:38
Wyrweeeeee chwastaaaa w pizduuuuu I wrzuce do kwasuuuu w chujjj !!!!!!
emilk

przez Artemizja 30 lip 2015, 23:55
Wyjdę z siebie, stanę obok i zacznę zabijać maczetą :evil: Trafiła mi się na nocce grupa, która zachowuje się, jakby wypuszczono ich z zoo :pirate: Mimo, że jest to tylko 10 osób, to po prostu żenujące, co wyprawiają :evil: Wydzierają się na cały hotel i nie reagują na prośby o ciszę. A jest full ludzi, w tym goście z malutkimi dziećmi. Że też musiałam ich dostać na swojej zmianie :evil: :evil: :evil:
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Steviear 01 sie 2015, 02:49
3 TK pod rząd? Dlaczego nie?Dobrze jest personelowi popełniać błędy bo nic ich nie kosztują. Ale mnie? Umrę dzięki tym popaprańcom. Nikt mnie nawet nie przeprosił, nie raczył doinformować dlaczego tak się stało, nawet mnie skrzyczała jakaś zakompleksiona baba. 1000 razy mocniejsze niż RTG? Ok. To teraz 3000. Jestem kuźwa napromieniowana (prawdopodobnie będzie 4 TK bo się pomylili i miało być z kontrastem a było bez) i wkurwiona, bo czuję że mój stan się pogorszył, zajebiście. Dziękuję służbie zdrowia za ''opiekę'' :) Już odczuwam skutki i po prostu szkoda słów na to wszystko. Jak żyć? No jak? Żenada, nie chce mi się ale to nie koniec. Rany, to dopiero początek :-| Nie mogę myśleć o niczym innym. Ciągle tylko ten ból. No zwariuję, po prostu nie wytrzymam. A może już zwariowałam? Nie mogąc żyć normalnie?

Sortuj wg