Wątek do wykrzyczenia się

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez annabel 02 maja 2015, 04:08
witam chciałabym się dowiedzieć czy to normalne ze mam 21 lat i tata wchodzi mi do łazienki mimo ze powiedziałam mu ze tego sobie niezycze raz weszedł mi bo niby myślała ze tam jest muj brat a jak już u nas niemieszka to wchodzi pod byle pretekstem ze musi cos wziąć jak by niemugł poczekać oczywiście ze mogę się zamykać i to robie ale czy niemoge czuć się swobodnie we własnym domu tylko ciągle się bać bałam się jak muj brat mieszkał z nami bo się do mnie dobierał a jak się wyprowadził to tata zaczyna włazić mi do łazienki puka i od razu wchidzi robi to w jednej sekundzie naraz albo wcale niepuka tylko wchodzi kiedyś moja mama robiła podobne żeczy ze wchodziła otwierała drzwi na całą szerokość tak żeby mógł mnie tata widzieć ale wtedy niemieliśmy zamykanych drzwi nie wiem co o tym sądzić :bezradny: :why: to zaczyna mnie wkurzać

przez monk.2000 02 maja 2015, 04:24
Mnie rozpaczliwie wkurza poczucie inności. Jakbym był z innej planety. Nawet w szpitalu psychiatrycznym czułem się inny. Ale nie rozpaczam, przynajmniej nie emocjonalnie.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez veronique 02 maja 2015, 10:06
annabel, według mnie nie jest to normalne. Skoro powiedziałaś mu wyraźnie, że sobie tego nie życzysz, powinien to respektować. Musi to respektować do cholery! Nie dziwię się, że sprawia to, że czujesz się niekomfortowo, to oczywiste, nie jesteś już dzieckiem, tylko dorosłą kobietą i masz całkowite prawo do intymności.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Baronowy 02 maja 2015, 11:14
annabel napisał(a):witam chciałabym się dowiedzieć czy to normalne ze mam 21 lat i tata wchodzi mi do łazienki mimo ze powiedziałam mu ze tego sobie niezycze raz weszedł mi bo niby myślała ze tam jest muj brat a jak już u nas niemieszka to wchodzi pod byle pretekstem ze musi cos wziąć jak by niemugł poczekać oczywiście ze mogę się zamykać i to robie ale czy niemoge czuć się swobodnie we własnym domu tylko ciągle się bać bałam się jak muj brat mieszkał z nami bo się do mnie dobierał a jak się wyprowadził to tata zaczyna włazić mi do łazienki puka i od razu wchidzi robi to w jednej sekundzie naraz albo wcale niepuka tylko wchodzi kiedyś moja mama robiła podobne żeczy ze wchodziła otwierała drzwi na całą szerokość tak żeby mógł mnie tata widzieć ale wtedy niemieliśmy zamykanych drzwi nie wiem co o tym sądzić :bezradny: :why: to zaczyna mnie wkurzać

To nie jest normalne. Dobrze to odczuwasz. Twoja intuicja Cię nie myli. Jest to totalne przekroczenie granic intymności. Masz 21 lat i nadal się rozwijasz potem mogą z tego wyniknąć jakieś problemy w tej swerze u Ciebie (ale nie muszą). Według mnie jest to już molestowanie i co najgorsze Twoja mama na to przyzwala. Pytanie też w jakich sytuacjach Cię w tej łazience zastaje, ale myślę że to sprawa drugorzędna. Nie ma prawa tam wchodzić. Bóg wie co Twój ojciec może jeszcze wymyślić. Aż mi serce zadrżało jak to przeczytałem... Podobnie jest np. z pedofilami, którzy urabiają swoje młodociane ofiary.

Uwierz mi NIE JEST TO NORMALNE ZACHOWANIE!!! Niech s.pierdal.a z tej łazienki w podskokach pedał jeden.

przez Baronowy 02 maja 2015, 11:33
Nie napisałaś też w jaki sposób dajesz mu do zrozumienia, że nie życzysz sobie jego obecności w łazience jak z niej korzystasz.
I kiedy do niej wchodzi? - bo na przykład jeżeli suszysz włosy i jesteś ubrana to można inaczej zareagować.
Sytuacja się zmienia diametralnie jeżeli jesteś w sytuacji gdy może Cię zobaczyć nagą.

przez ChrisMessina 07 maja 2015, 14:51
/cenzura/ mać ja /cenzura/ do /cenzura/ pana wafla
Z przodu plecy, z tyłu plecy, pan Bóg stworzył ją dla hecy!

przez cyklopka 07 maja 2015, 21:25
Dlaczego z powodu jednego zasranego serialu mam ochotę wydłubać sobie bębenki z uszu, dać po łbach tym co oglądają, rozpierdzielić telewizor i napisać list z pogróżkami do kompozytora i montażystów z życzeniami nagłych i bolesnych zgonów w ich rodzinach :why:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

przez jetodik 07 maja 2015, 21:27
Działaj Wenla !!!!!!! daj żyć!!!! nie ma czasu !!!!!!!!
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez Mamre 07 maja 2015, 21:51
Nie mam siły już ciągnąć mojego żałosnego życia! Nie jestem w stanie wytrzymać w społecznych ramach. Chcę uciec!
Wenla: 150 mg
Lamo: 50 mg

Od rana nie mogę myśleć
Nie mogę ruszyć się z łóżka
Nigdy nie byłem Napoleonem
Na głowie tylko poduszka

Luxtorpeda

przez katia010 08 maja 2015, 03:31
Ja sobie w społecznych ramach całkiem dobrze radzę,
w roli szmaty do podłogi

przez Progressive 08 maja 2015, 16:55
Mamre napisał(a):Nie mam siły już ciągnąć mojego żałosnego życia! Nie jestem w stanie wytrzymać w społecznych ramach. Chcę uciec!

Tylko dokąd uciekac?

przez oka22 09 maja 2015, 02:15
od dzisiaj wracam do sportu
nastawiłam budzik na rano ,wstaję i ćwicze
nie moge sie zaniedbac
praca plus zadbana ja a reszta to jakoś to bedzie
szkoda zycia na zamartwianie
straszny niepokój ale to przejdzie
1 krok do tyłu a 2 do przodu =1 do przodu

przez Steviear 12 maja 2015, 01:06
Never ending story...
Gówniana ''rozmowa'' wystarczy i gorzej mi. :roll:
Zniszczyć, pogrzebać, zapomnieć.

przez mychmycha 12 maja 2015, 12:03
Zaskakujące jak jedna osoba, w 4 minuty potrafi mi spi######ć cały dzień!
mychmycha

Sortuj wg