Wątek do wykrzyczenia się

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez 1234qwerty 09 wrz 2013, 18:44
Marcin20.04, a mówiłeś mu już, że chcesz dostać takie leki?

przez Auman 09 wrz 2013, 18:50
1234qwerty napisał(a):Marcin20.04, a mówiłeś mu już, że chcesz dostać takie leki?

Mówiłem jej już o swoich lękach. Dzisiaj się nawet bałem iść na kolację. Jutro ją przycisnę.
Auman

przez deader 09 wrz 2013, 18:59
Lunathick napisał(a):Znalazłem pracę, dzisiaj był mój pierwszy dzień.
Niestety, dowiedziałem się, że w owym zakładzie pracuje się 7 dni w tygodniu... Jedynie dwie niedziele są wolne (łał).
Bardzo chcę pracować, ale dla mnie zawsze bardziej będzie się liczyło życie, samo w sobie, a jeśli zdecyduje się pracować na takich warunkach, to tego życia mieć nie będę.... Do tego ciągłe nadgodziny. Z jednej strony presja ojca, abym coś sobie znalazł, z drugiej strony nie chcę takiego życia, opartego na pracy, nie jestem tego typu człowiekiem. Przede wszystkim pracować by żyć a nie na odwrót.

Co wy o tym myślicie?

Jutro będe rozmawiał z kierownikiem, czy da się coś w tym zrobić, przede wszystkim z weekendami.

Jeśli praca jest dobrze płatna, ale niezbyt pasuje ci zaczepiać się w niej na stałe (a sądząc po opisie raczej nie są to wymarzone warunki dla kogokolwiek) to rozważ opcję popracowania tam przez rok czy pół - przez to że nie będziesz miał wolnych weekendów zminimalizujesz wydatki i przyoszczędzisz; po uzbieraniu odpowiedniej góry kasy możesz odejść mając finansowe zabezpieczenie na czas szukania nowej, pasującej ci pracy.

Ja osobiście bym tak nie potrafił, ale mam kumpla który kiedyś przez trzy miesiące pracował 7 dni w tygodniu (a właściwie - nocy...) żeby uzbierać kasę na wymarzoną gitarkę.

Jak nie uda ci się z kierownikiem ugadać sensownego czasu pracy to spróbuj chociaż miesiąc takiego niewolnictwa, zawsze jakaś kasa z tego wpadnie przynajmniej...

Marcin20.04 napisał(a):
1234qwerty napisał(a):Marcin20.04, a mówiłeś mu już, że chcesz dostać takie leki?

Mówiłem jej już o swoich lękach. Dzisiaj się nawet bałem iść na kolację. Jutro ją przycisnę.

Ciśnij ją, bo niektórym ludziom (zwłaszcza w takich instytucjach jak szpital gdzie jest multum pacjentów, obowiązków itd) trzeba mówić pewne rzeczy wprost - rozmowa o lękach to jedno, jasna deklaracja że chcesz leki przeciwlękowe to druga sprawa. Trzymam kciuki, a tak w ogóle to może powinieneś tego nie odkładać i dziś ją przycisnąć..? Chyba że to z jakichś względów niemożliwe.
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez 1234qwerty 09 wrz 2013, 19:04
Marcin20.04, a prosiłeś pielegniarkę o coś na uspokojenie? Może mają jakieś doraźne leki, które mogą podawać.

przez Auman 09 wrz 2013, 19:06
1234qwerty napisał(a):Marcin20.04, a prosiłeś pielegniarkę o coś na uspokojenie? Może mają jakieś doraźne leki, które mogą podawać.

To może być jakieś rozwiązanie. Zapytam się.
Auman

przez 1234qwerty 09 wrz 2013, 19:12
Marcin20.04, napisz potem, czy coś dostałeś.

przez Lunathick 09 wrz 2013, 19:23
Problem w tym, że ja tak nie potrafię...
Jeśli chodzi o pracę, to brak mi jakiegokolwiek samozaparcia, mimo, że argument finansowy (przepracować chociaż miesiąć) jest jak najbardziej sensowny, jednakże nie przemawia on do mnie.

Każdego dnia byłbym nieszczęśliwy bardziej niż jestem normalnie.
"Żyjemy tak jak śnimy - samotnie"

przez Auman 09 wrz 2013, 19:25
1234qwerty, nic, trzeba jutro gadać z lekarzem.
Auman

przez deader 09 wrz 2013, 19:34
Lunathick napisał(a):Problem w tym, że ja tak nie potrafię...
Jeśli chodzi o pracę, to brak mi jakiegokolwiek samozaparcia, mimo, że argument finansowy (przepracować chociaż miesiąć) jest jak najbardziej sensowny, jednakże nie przemawia on do mnie.

Każdego dnia byłbym nieszczęśliwy bardziej niż jestem normalnie.

Brzmi to prawie tak jakbyś szukał pracy która uczyni cię szczęśliwym ;) Niestety, praca to ból, pot i cierpienie, w 99% przypadków...
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez Lusesita Dolores 09 wrz 2013, 19:35
marcin jakie leki dostajesz?
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez acherontia-styx 09 wrz 2013, 19:44
/cenzura/, czy tylko ja mam tak popierdoloną rodzinę, która zjebie jak psa za to, że lekarz dał skierowanie na dalsze badania?! Jak żyć z takimi ludźmi?!
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

przez julusia 09 wrz 2013, 19:56
acherontia-styx napisał(a):/cenzura/, czy tylko ja mam tak popierdoloną rodzinę, która zjebie jak psa za to, że lekarz dał skierowanie na dalsze badania?! Jak żyć z takimi ludźmi?!

Zapewniam Cię, że nie tylko Ty masz popierdoloną rodzinę :(
Wenlafaksyna 187,5 mg
Mirtazapina 30 mg
Olanzapina 15 mg
doraźnie: Hydroksyzyna, Chlorprothixen

przez Auman 09 wrz 2013, 20:15
Ahma napisał(a):marcin jakie leki dostajesz?

Bodajże zolafren.
Auman

przez Lunathick 09 wrz 2013, 21:25
Jadę jutro do pracy negocjować warunki, zobaczymy co z tego wyjdzie.
W piątek dostanę wyniki z poprawy matury (matematyka) i wtedy okaże się czy pójdę w tym roku na studia czy też nie.
Nie wiem jak sobie poradzę z negatywnym wynikiem...
"Żyjemy tak jak śnimy - samotnie"

Sortuj wg