Wątek do wykrzyczenia się

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez barbieturan 02 mar 2015, 01:45
Bukowski, starałam sie. wystawiam pomocną dłoń koscistą
Jestem pod nieustannym gradem niepokojów. Czego chcę teraz, tego już nie chcę za chwilę. Gdy wszedłem już po schodach na górę, nie wiem jeszcze, w jakim będę nastroju, gdy wejdę do mieszkania. Muszę nagromadzić w sobie niepewności, zanim staną się one jakąś małą pewnością.

przez Bukowski 02 mar 2015, 01:54
barbieturan, no to całuje rączkę.
Bukowski

przez barbieturan 02 mar 2015, 02:03
tylko nie obśliń :*
Jestem pod nieustannym gradem niepokojów. Czego chcę teraz, tego już nie chcę za chwilę. Gdy wszedłem już po schodach na górę, nie wiem jeszcze, w jakim będę nastroju, gdy wejdę do mieszkania. Muszę nagromadzić w sobie niepewności, zanim staną się one jakąś małą pewnością.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Bukowski 02 mar 2015, 02:12
barbieturan, postaram się panować nad sobą.
Bukowski

przez potworek 02 mar 2015, 16:05
rany, jestem wściekłaaaaa!!! Moją cerpliwość szlak trafi!!! Ile tak k*RWA MOŻNA!!!!!!
wszystko jest źle, wszystko jest nie TAK!
potworek

przez Artemizja 03 mar 2015, 07:18
Od wczoraj chodzę wściekła jak osa przez kolejny głupi wymysł Szefostwa i kolejne kretyńskie tym razem zmiany w grafiku. Jak można komuś zaplanować dziewięć nocnych zmian z rzędu, dać niecałe 24 h wolnego, a później próbować zmusić, żeby przyszedł na dniówkę na 7:00 rano przy wyjeździe całego hotelu i przyjeździe kolejnej tury?! :evil: No a później oczywiście znowu po tej jednej dniówce x nocek. Jakim tumanem trzeba być, żeby zafundować komuś taki idiotyczny przeskok i jeszcze wymawiac się tym, że to lepiej dla zdrowia niż praca na samych nockach?! A gdzie możliwość przestawienia się? Za Chiny Ludowe nie ma szans na spanie podczas tej jednej wolnej nocy po tylu nocnych zmianach z rzędu. Albo nocki, albo dniówki, albo wolne przynajmniej dwa dni między przeskokami, żeby organizm przynajmniej delikatnie mógł się przestawić. Oj nie ma bata, żebym się na coś takiego zgodziła. Tu i tabletki nasenne nic by nie wskórały, bo i tak bym prawdopodobnie kimnęła się z dwie godziny i koniec. Prędzej rozwalę ten hotel niż przyjdę na dniówkę po dziewięciu nockach z rzędu :evil: :evil: :evil:
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez dar 03 mar 2015, 10:38
k... pewnie niepotrzebnie się zastanawiam nad głupotami ludzi którzy mnie otaczają i potrafili/potrafią mi mówić co powinienem robić. Jednak wkurza mnie to gadanie na temat mojego postępowania: "nie powinieneś tak robić" "nie można ludzi tak traktować' "nie powinieneś tak ich oceniać-przecież oni tak nie zrobili" Jak ja k... czułem że ktoś jest chamowaty, zawistny, nic nie wart i co miałem czekać aż coś odwali. Miałem rację frajerzy i teraz płaczecie, wkurwiacie się i mnie. Nie wiem czy to czasem i ta religia nie robi ludziom siana z mózgu. Wyjście z założenia, że wszyscy ludzie są super jest tak beznadziejne w swej prostocie aż żałosne :bezradny: Kilka lat myślałem, że coś jest ze mną nie tak, że może jestem wariatem ale teraz już wiem, że otaczają mnie wariaci tylko niezdiagnozowani i przez nich to wszystko :pirate:
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

przez adel 03 mar 2015, 10:44
Artemizja, czy to jest zgodne z kodeksem pracy...sama pracowałam kiedyś na zmiany i rzeczywiście ktoś musi być niezłym debilem żeby wymyślić taki grafik...nie ma to jak śnięty i wkoooorwiony pracownik...super wizytówka hotelu :twisted: ;)
I'm toxic...

przez Artemizja 03 mar 2015, 19:03
adel, oczywiście, że jest niezgodne z Kodeksem Pracy. Na pewne rzeczy mogłam się zgodzić, ale tym razem przesadzili. Na szczęście po tym, jak zrobiłam borutę zmienili ten dziwny grafik.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Argish 03 mar 2015, 19:13
Artemizja, dobrze zrobiłaś :great:
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

przez adel 04 mar 2015, 09:07
Artemizja, no to fajnie, ze go w koncu zmienili :smile:
I'm toxic...

przez kotek em 05 mar 2015, 18:55
Jakiś pjerdolony, tępy chuuj wyjebał mi w migacz i pojechał w pizdu. Dziad za kierownicą :evil: :evil: :evil:
Obrazek

przez rusałkazlasu 08 mar 2015, 22:40
Wku***a mnie mój apetyt!!!

przez Bukowski 08 mar 2015, 22:42
rusałkazlasu napisał(a):Wku***a mnie mój apetyt!!!

a co pożerasz zazwyczaj?
Bukowski

Sortuj wg