Wątek do wykrzyczenia się

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez madlen92 26 sty 2015, 00:12
Nie ukończyłam
madlen92

przez Nez 26 sty 2015, 04:14
Nienawidzę MIŁOŚĆI BUUUUUUUU.
Nez

przez dar 26 sty 2015, 05:23
Wkurwiają mnie już te facebooki itp. Po ch..ja sobie to zakładałem! Kurvamać! Jakoś nigdy nie interesowały mnie żadne grona, facebooki, nk itd...
To nie muszą się ludzie pytać po kilku zdaniach rozmowy "masz facebooka?" :shock: Kurva a to już tak wiele znaczy, że trzeba się o to pytać? Rozumiem w cholere, że to forma jakiegoś utrzymywania kontaktu ale jak się ma do kogoś nr telefon, a nawet mail czy gadugadu to po kiego jeszcze facebooK?
Spróbowałem tak jak lata temu z gronem... i moje wnioski są takie kurva same. Nie bawi mnie to aby oglądać jakieś (w większości) denne fotki (często samojebki) ludzi, a w szczególności takich za którymi nie przepadam. W sumie nawet mnie to oglądanie zdjęć (prawie u wszystkich znajomych wyłączyłem pokazywanie się tego co oni wrzucili) tak nie denrwuje ale razem te wszystkie pierdoły czasami już tak. Nie łapię w ogóle jak człowiek 30 czy 40 letni (bo o młodszych nawet nie wspomne) może mieć do innego człowieka pretensje, że nie "polubił" jego zdjęcia??? :roll: Dorośli ludzie a zachowują się jak dzieci z podstawówki... Kurvamać zapomniałbym jeszcze o szczególnie wkuviające sprawie urodziny - nie mam jakoś wielu znajomych (bo po 12 czy 14 zaproszeniach, które sam wysłalem bo tyle chciałem) chociaż jacyś prawie w ogóle nieznani mi ludzie ślą mi zaproszenia aby sobie znajomych ponabijać. To jeszcze weź im k... życzenia przesyłaj. Nie każdy może mieć chęci siedzieć i marnować nawet te kilka minut po to aby prawie każdemu wysłać życzenia na odpierdol....
Założyłem face tylko aby zastąpił u mnie gadu-gadu (bo niestety sporo osób częściej posługuje się teraz facem) - niestety nie każdy to potrafi zrozumieć. :roll:
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Nez 26 sty 2015, 15:43
Tępo zachowujące się byłe ex-girly....JPRDOLE CZY ONE PO SKONCZENIU ZWIAZKU MUSZA DOBIJAC JESZCZE ZWIAZEK KTORY BYL!?!?! QRNAAA!!!
Nez

przez Yvonne 27 sty 2015, 00:17
KU RWA JAK JA SIEBIE NIENAWIDZĘ! PO PROSTU NIENAWIDZĘ! WSZYSTKO MUSZĘ SPIERDOLIĆ... SPADAM JAKBYM DOSŁOWNIE KUR WA SPADAŁA I NIE WIDZĘ NICZEGO CZEGO MOGŁABYM SIĘ CHWYCIĆ................................. i lecę w dół... lecę...zanurzając się coraz bardziej, coraz głębiej i ku rwa tylko oddechu nie mogę złapać.............!!!!!!!!!!!!!!!! :why: :why: :why: :why: :why: :why: :why:
"Rzeczywistość leży gdzieś pomiędzy obietnicami wiecznej szczęśliwości a założeniem, że życie będzie koszmarem"
----------------
Krzyk

przez Nez 28 sty 2015, 04:28
Nienawidzę spierdolenia i spadania!! BU!!
Nez

przez Cammell 30 sty 2015, 00:37
nienawidzę tego, że nie mogę wziąć się w garść, że zazdroszczę innym 'normalnego' życia, że beztrosko radzą sobie z rzeczywistością, gdy dla mnie sukcesem jest wstanie z łóżka :why: nienawidzę również krytyki rodzącej się z braku zrozumienia

przez Nez 30 sty 2015, 18:03
Nienawidzę nienawidzieć !!! Buuu!! Tego naprawdę nie lubię :D
Nez

przez Kamil92 01 lut 2015, 14:48
Wkurwia mnie to że dzisiaj ładna pogoda, słońce a ja muszę siedzieć w domu i się nudzić :-|

przez Steviear 01 lut 2015, 15:27
Jej!! Nic dziś jeszcze nie zrobiłam ! :yeah:
A i kolejnego kotka którego chciałam już zarezerwowano ;)
No i będę dalej szukać. Przecież nie mam nic lepszego do roboty niż odświezanie co 10 minut strony :D

przez czarna_mysza 03 lut 2015, 18:53
Panią P. pozdrawiam środkowym palcem. Z rozmowy kwalifikacyjnej wyszło, że już na "dzień dobry" jestem traktowana jako krętacz, oszust i złodziej i najlepiej, żebym nie miała życia prywatnego.

przez Steviear 05 lut 2015, 01:45
W głowie pustka. To jakieś nieporozumienie :!: Straciłam nadzieję. Tyle prób, wszystko na marne!!
A może tak naprawdę to niczego nigdy nie umiałam? Wszystko było wynikiem szczęścia! Może nigdy nie miałam ''talentu''? Jaki ze mnie nieudacznik :hide:

przez Mastogo 05 lut 2015, 20:46
Nienawidzę swoich słabości. Tego, że jestem słaby. Tego, że nie jestem taki jak kiedyś. Chcę być znowu wielki!!!!

przez Nez 06 lut 2015, 01:00
Znowu urzędy, Rzecznik Praw Pacjenta mnie ignoruje, napisałem że napiszę do Trybunału i że się doigrają w razie prób ignorowania mnie. To już 3 tydzień jak nie podejmują dyskusji.
Nez

Sortuj wg