Wątek do wykrzyczenia się

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez glupiajestempowraca 15 sty 2015, 19:34
Aaaa...Sprzedam mózg za symboliczną złotówkę (ostrzeżenie:mózg zawiera śladową ilość szarych komórek :evil: ). Istnieje możliwość negocjacji ceny.
glupiajestempowraca

przez black swan 15 sty 2015, 23:23
Mam dosyć jeżdżenia po pierdolonych warsztatach, nie po to sprzedawałam jeden samochód, żeby teraz z drugim jeździć, ja /cenzura/, jak ja nienawidzę jebanych warsztatów, w których po wymianie czegoś nie sprawdzą dokładnie czy wszystko jest ok i potem trzeba jeździć tam znowu, tracić w /cenzura/ czasu, urywać się z pracy, zawalać przez to cały dzień, stać w pierdolonych korkach, żeby się gdzieś dostać, JA /cenzura/ KURWICA MNIE STRZELA :evil: I jeszcze napierdalać pieprzoną komunikacją miejską, jak ja nienawidzę komunikacji miejskiej, pierdolone jebane w dupę autobusy i tramwaje, gdzie jebie potem, ludzie kaszlą i jest jebany tłok, aaaaasz /cenzura/, jak ja tego nienawidzę :evil: :evil: :evil: Nienawidzę wracać się do pierdolonego warsztatu po naprawie, bo /cenzura/ coś jest źle, zamiast /cenzura/ od razu zrobić to dobrze to spierdolą /cenzura/ mać aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :evil: :evil: :evil: :evil: Jebane tracenie czasu i nerwów, już mam tego dość, z jebanym starym gratem najeździłam się w /cenzura/ i natraciłam w /cenzura/ kasy i teraz /cenzura/ jak już mam nowszy samochód, to jedną jebaną rzecz chcę wymienić i /cenzura/ nie można tego załatwić za jednym pierdolonym razem, trzeba zostawiać samochód na pół tygodnia, tłuc się w autobusach żeby dojechać do roboty i jeszcze jeździć tam dziesięć pierdolonych w dupę razy /cenzura/ mać :evil: :evil: :evil: :evil: I jak już go odebrałam to /cenzura/ znowu muszę tam wracać AAAAAAA!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil:
No risk - no fun, no pain - no gain.

przez mark123 16 sty 2015, 14:42
Stomatolodzy są chyba jakimiś wampirami energetycznymi.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Cognac 16 sty 2015, 15:11
Wrrr dlaczego ja się tak szybko denerwuję. Moja cierpliwość ma długość mrówczej nóżki. Wkurzam się, krzyczę na współpracowników. No przecież tak nie można :(
Tylko spokój może nas uratować.
Mój blogowątek na forum.

przez mark123 18 sty 2015, 15:07
Jak kurrwa nie umieją rozpoznawać płci przez telefon, to niech te debile wprowadzą wymóg podawania płci przed rozpoczęciem rozmowy.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez mataforgana 21 sty 2015, 19:14
Konieczność współpracy z ludźmi potrafi wkurwić!!! Mam ich dosyć!!!!
find what you love and let it kill you
Bursztynowy Słowik Forum

przez Nez 22 sty 2015, 06:38
Mam dość bycia nazywanym schizofrenikiem. Dwa razy straciłem przez to dziewczynę bo powiedziałem jej że jestem chory, jednej wcześniej, drugiej nieco później - obie przez to patrzyły na mnie już od tego momentu przez pryzmat chorej osoby. Nic nie wskazywało na to że tak się to potoczy, ale tak reaguje każda dziewczyna której to powiem. Zastanawiam się nad ukrywaniem prawdy i milczeniem - wymyśleniem alternatywnej historii której zapodam swojej małżonce. Stan regresji choroby czy jej progresji jest mi obcy w sumie. Nie wiem co to omamy, halucynacje, czasem wpadam tylko w totalną deprechę - nigdy nie miałem schizofrenii i nie mogę uznać - no może poza klasyczną czy prostą - ale tam to zresztą skala pomyłki jest duża, bo schizofrenia to życie. A ja /cenzura/ wbrew temu wszystkiemu, piszę o tym samym od tylu lat. Działam żeby jakoś wiązać koniec z końcem. Sam /cenzura/ załatwiam wszystko, nie potrzebuję pomocy oprócz troski i wsparcia i uznania mnie za normalnego zdrowego człowieka. Od tylu lat na tym forum, sprawdziłem poprzednie posty, piszę ciągle o tym samym. Ale to że kolejna kobieta zaczyna wobec mnie mieć wotum nieufności kiedy powiem jej że byłem chory i już czuję po prostu jak zaczyna mnie dopasowywać do wzorca chorobowego i wszystko zaczyna widzieć przez pryzmat choroby. KURWAAAAAAAAAA ZAJEBIE TE ZALEWSKA A WIEM GDZIE MIESZKA OD TYLU LAT. I KTÓREGOŚ DNIA NIE WYTRZYMAM. PLS TULCIE< HUG> wam i może ktoś przytuli jeża.

Z RODZINĄ SIĘ UDAŁO, KOSZTOWAŁO MNIE TO LATA PRACY, WALKI, CZASEM NIEDOŻYWIENIA OD TEJ WALKI W RODZINIE, ALE TERAZ, Teraz kiedy już w rodzinie mnie traktuję bez wotum nieufności, nabraliśmy zaufania przez te kilka lat poszpitalnego życia, i nagle zacznę, powiem że byłem wraca strach mój a potem jej się tworzy strach, razem nakręcamy spiralę strachu i jest /cenzura/ po każdym związku za który się zabieram.

JA TĘ KURWĘ ZALEWSKĄ KTÓREGOŚ DNIA UDUSZĘ, WRAZ Z JEJ ZASTEPCZYNIĄ KTÓRA BYŁA MOIM LEKARZEM PROWADZĄCYM, A RESZTĘ CIAŁA LEKARSKIEGO SPALĘ NA STOSIE. DŻIHAD ZROBIĘ W TYM KRAJU.

UFFFF /cenzura/. ufff. naprawdę trochę lepiej. Dziękuję za te forum na którym krzyczę coraz głośniej, nie wiem czy wytrzymam, ludzie dobrze, ludzie źli, ludzie skąpi ludzie wątli i Ci i tamci. ludzie czy mam żyć sam, i nie mieć kobiety - bo powiem że jestem chory i nagle chore jest wszystko co zrobię? Czy nie mogę kupić swojej kobiecie kwiatów, i powiedzieć dobrego słowa ani zrobić coś dla niej a ona nie może mi się odwdzięczyć bo będzie myślała że coś mi chodzi po głowie niedobrego. /cenzura/. ZALEWSKA I TA DRUGA TWOJA ZASTĘPCZYNI JESTEŚCIE MORDERCAM W KITLACH I /cenzura/ WAM W DUPĘ. JESZCZE PARĘ LAT I ZNISZCZĘ PIENIĘDZMI CAŁY ŚWIAT KTÓRE ZNACIE.

Skąd te ostre słowa?

Napisałem do p. Ewy Kopacz, maile zwrócone jako spam. Napisałem do Kancelarii Prezydenta, skierowano mnie do biura praw pacjenta. Ale biuro takie przyjmuje tylko w Warszawie. Albo pisemna korespodencja. MAM CZEKAĆ STOO LAT ZANIM COŚ SIĘ STANIE?

Wcześniej dzwoniłem po firmach i dowiadywałem się. Prywatne firmy gdy usłyszały że choruję na schizofrenię zaraz się rozłączały. Firmy prawnicze prywatne psia jego mać. A o publicznych co usłyszałem RĘKA RĘKE MYJE.. Uderz podobnym w podobne, mam organizowac mafie miedzynarodowa w zatrzewiu polskim i zniszczyc siebie, i cały mój swiat na ktorym staram sie niepewnie stac?

Poznałem ludzi z mafii, to lepsi ludzie niż Ci lekarze którzy mnie leczyli. Dobrego człowieka czujesz, po prostu wiesz czy człowiek ma dobroć w sercu. One nie miały. Zamordowały tam nie jednego, nie wiem ilu nie pomogły.

Mam już dość tej prawnej walki, i prób o dobry związek. Bo wystarczy że powiem że jestem chory i nagle ona traci grunt pod nogami, to nieważne czy powiem na początku czy w środku czy dopiero pod koniec. Wiem co to powoduje, jaki zamęt, mętlik, harmider itp. itd.

Nie ma prawa w tym kraju, nie ma moralności na świecie, nie ma ludzi w strukturach którzy przez te struktury nie byliby zdegenerowani. MAMONA PSIA JEGO MAĆ.

A jeśli mam pieniądze tylko nie chcę używać ich w tym celu bo mam wyjebane na te dwie kurwy ze szpitala w oświęcimiu?

A co jeśli moja rodzina dysponuje milionami, a ja mam kontakty i wiem że będę w stanie zorganizować taką gansterkę że /cenzura/ tej Cipie na dłoni wyrośnie, jak się dowie jak wygląda życie ogólnie.

Dobra, trochę rzuciłem co mi po głowie chodzi, trochę tego co się dzieje i działo.

Oceńcie mnie źle, krytycznie jak chcecie, po prostu chcę to wyrzucić od siebie żeby moja głowa miała miejsce na zdrowe już myślenie. Ale nie wiem też, nie wiem też co robić.

Co z tym związkiem który znowu straciłem!

Co z poprzednim!

Co z takim życiem którego nikt ode mnie nie chce!

Życie Ty Podłe, weź mi kopnij w końcu dobre rozwiązanie - albo dobrą kobietę.

Dziękuję za możliwość krzyku na tym forum :) Jeśli jestem zbytnio wulgarny moderatorze, adminie, pls naganę albo kasuj. Mi wystarczy świadomość że próbowałem i nawet później już tak nie muszę tego widzieć, chociaż czasem jak wracam do tych postów to się uśmiecham i wzmacniam. Więc adminie, moderatorze - de gustibus.
Nez

przez mark123 22 sty 2015, 13:52
Co za pojeeb wymyślił zwyczaj składania życzeń

przez black swan 22 sty 2015, 22:43
Rozjebałam sobie pewne przedmioty, nie mam kasy na naprawy, muszę pożyczać, jestem w czarnej dupie, nie mam czasu, muszę załatwiać naprawy, do tego jeszcze ciągle chodzić do pracy, nawet wolnego nie mogę wziąć, bo jest urwanie dupy akurat, i /cenzura/ jak tu sobie mam radzić. :( Chce mi się zdechnąć. Jestem po prostu w czarnej dupie, bez kasy, bez czasu, z rozjebanymi pierdolonymi w dupę częściami. :cry:

przez Nez 23 sty 2015, 17:55
Kac! Kto stworzył KAC?! Kac dzisiaj! eh.. Kac ale taki nawet sympatyczny, tylko pracować się nie chce :DDD
Nez

przez garfield 24 sty 2015, 02:37
Ojej ojej, jejciu jejciu.

wykrzyczałam się, cudownie wyładować te negatywne emocje...
Obrazek

przez SelinaKyle 24 sty 2015, 16:13
Zaszalałaś! ;)

Mam dość tego że jestem taka słaba!!!!!!!!!!!!!!! Zależna od swojego faceta, który czasem traktuje mnie jak gówno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

przez black swan 24 sty 2015, 21:27
Mam dość wszystkiego. Wszystko przez faceta, naszą zjebaną sytuację, która nie jest ani związkiem, ani /cenzura/ wie czym. Przez brak kasy, która może pomogłaby to rozwiązać, przez jego pierdolone popalanie fajek znowu, którego po prostu nienawidzę.... /cenzura/, po prostu mam ochotę zdechnąć.

przez katia010 25 sty 2015, 00:30
w życiu trzeba być egoistami, mam wrażenie że na takich świat patrzy bardziej przychylnym okiem

a ja mam dosyć fałszywych ludzi i mojej uczelni ;( - tacy też się mają dobrze. Chciałabym być ponad to wszystko.
ale czasem nie potrafię, wtenczas poziom nienawiści we mnie niebezpiecznie wzrasta i staję się podobnym gównem co oni... Fajnie po prostu odejść od takich ludzi i o nich zapomnieć, ale co jeśli się nie da? Tyle lat zmarnowanych z nimi po******.
A moze na tym polega przystosowanie, a może próbuję się w tym momencie dowartościować i usprawiedliwić? Zapewne moja porąbana natura próbuje po raz kolejny zrobić ze mnie idiotkę życia. I jak tu nie być przedmiotem wydziałowych plotek?

Sortuj wg