Wątek do wykrzyczenia się

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez Druid 12 sty 2015, 01:10
W tym miesiącu idę do psychiatry po raz ostatni. Nie chcę sama odstawiać leków.
Nie będę brać tego gówna. Mój mózg jest doskonały i /cenzura/, /cenzura/. Jak mam doła to chyba z jakiegoś powodu? Jak chcę się zabić, to może powinnam mieć prawo zadecydować o tym, jak i kiedy umrę?* Pierdolone gówno, wolę moje myśli samobójcze, przynajmniej są autentyczne i już dobrze mi znane.

*aktualnie nie chcę się unicestwiać, to ogólna refleksja

Chce mi się płakać, że w ogóle zrobiłam to mojemu mózgowi. /cenzura/
Kurwaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
to jest zdrada
pierdolone leki
jestem zdrowa, do kurwy nędzy
nikt nie jest zdrowszy ode mnie
Druid

przez Arasha 12 sty 2015, 01:24
Pluszowa, rozumiem.

I ja się wykrzyczę ......... FACECI SĄ BEZNADZIEJNI ( bez wyjątków ... no dobra z bardzo malutkimi ) !!! Leki wcale nie są lepsze. A całe życie to jedna wielka ułuda :silence:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez lojantka 12 sty 2015, 01:42
Pluszowa, oj.. jak przychodzi gówno i horror szoł, to człowiek żałuje, że nie jest sterowany chemią, tylko sobie pozwolił dotrzeć do takiego etapu, kiedy mu się już wszystko wymyka z rąk. na lekach się łatwo mówi, że można bez i łatwo się buntować. chyba lepiej brać i mieć nieco zamglone myślenie 'autentyczne', niż kiedyś nieopatrznie wcielić myśli samobójcze w życie, prawda?

-- 12 sty 2015, 01:48 --

no chociaż trochę racji w tym jest, zaburzenia osobowości (okazało się btw, że ja też mam jednak niby), to nie choroba, tylko taka już uroda i można to naginać i się społecznie/życiowo dostosować dzięki psychoterapii, a nie ćpając chemię, bo trzeba by do końca życia. leki to mogą pomóc na skrajnego bordera, żeby taka osoba w ogóle dała radę w relacjach i sama ze sobą, no ale przy takich ZO Twoich czy moich, to pewnie w terapii cała nadzieja. a zresztą, co za pi,erdolenie, ja tobym dała siana ze wszystkim już, nic już nie ogarniam
lojantka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Druid 12 sty 2015, 01:50
Popatrzmy globalnie - na gatunek, nie tylko jednostkę. Genialna selekcja naturalna - jednostki słabe, nieprzystosowane same się unicestwiają.
chyba lepiej brać i mieć nieco zamglone myślenie 'autentyczne', niż kiedyś nieopatrznie wcielić myśli samobójcze w życie, prawda?
No właśnie nie :lol:
Druid

przez lojantka 12 sty 2015, 01:52
nie jest z Tobą na tych lekach tak źle, skoro Ci się myślenie globalne i troska o ludzkość załączają :D może nie odstawiaj
lojantka

przez Druid 12 sty 2015, 01:56
harlancoben, sprytnie :twisted: , mistrzyni zua
Druid

przez lojantka 12 sty 2015, 02:00
Pluszowa, no a tak serio, to się wgłębiałam w różne teksty na necie o ZO i wszędzie piszą, że się tego farmakologicznie nie da wyleczyć, tylko 'potencjalnie terapia ma szansę', więc może warto o tym pomyśleć.
lojantka

przez Kontrast 12 sty 2015, 02:01
Psychopatki☺ ja też mam zamiar odstawić. Gowno to daje a rzeczywiście naturalne reakcje obronne tłumi.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

przez lojantka 12 sty 2015, 02:04
no to może będziemy mieć wszyscy w 3 myśli samobójcze i nareszcie wyniknie z tego jakiś konkret, bo jak wiadomo, w gromadzie raźniej
lojantka

przez Kontrast 12 sty 2015, 02:12
Zbiorowe samo tego jeszcze nie grali. Piękni młodzi zdolni martwi... A tak serio to ja miałem poprawę i owszem, ale to było związane z terapia i z brakiem komfortu na rozżalanie się. Trzeba działać, zmieniać, tak to najlepszą tableta nie pomoże.

przez lojantka 12 sty 2015, 02:14
lol, nic już nie pomoże, trzeba to żałosne życie ogarnąć do końca w wielkim bólu dupy. dobranoc kontrastu
lojantka

przez Kontrast 12 sty 2015, 02:30
Dobranoc Białorusinko
Jest tak że wszystko to się wie, ale się do tego nie stosuje, myśląc że jest jakiś sposób który nie wymaga wysiłku, a niema. Jest kiepsko i same sposoby wymagające nadzwyczajnego zaangażowania, właśnie teraz kiedy się niema na nic sił. To ukształtuje mechanizm, który pozwoli nie popaść znowu z takie gowno. Do tego dochodzi własną nieomylność, wiara w pesymizm, który mówi.. Jak ma mi pomoc jakiś banał, jak ja mam depresję.. A to nie fajerwerki, tylko taki banał jak nudne życie które trzeba przeżyc.

przez madlen92 13 sty 2015, 22:02
Ja pierdooooleee

Dobra, spokój już.
madlen92

przez dar 13 sty 2015, 23:38
Wykończy mnie to poszukiwanie pracy. Ile można czekać... Nie chcę już tak dalej pracować za marne grosze.
A drugi temat do wykrzyczenia: Dość mam już dziwnych ludzi, którzy się do mnie przyklejają z jakiś kompletnie dziwnych powodów.. Chciałbym więcej normalności od nich. :( aż się boję prawdy gdy odkryję ich intencję lub poznam charaktery.
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

Sortuj wg