Wątek do wykrzyczenia się

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez kardamon 18 lis 2014, 18:26
To witajcie w klubie... Mam ochotę dziś rozerwać na strzępy swoje kierownictwo z dyrekcją na czele, które nie potrafi podjąć najprostszych decyzji, ale w robieniu komuś nadziei, są bezbłędni... :?
Prawdziwy sukces osiągamy wtedy, gdy potrafimy przejść przez życie własną drogą i nie pozwolimy by szaleństwo świata uzurpowało sobie prawo do władzy nad naszym życiem.

przez Bukowski 23 lis 2014, 00:09
Coś niedobrego siedzi we mnie od dłuższego czasu, czuje to po sobie, w mojej chaotycznie wąskiej niezmierzonej przestrzeni podświadomości. Gdybym tylko mógł tam włożyć rękę i wyciągnąć to, wyszarpać ten niewiadomy pieprzony pierwiastek burzliwości. Ale nie, on musi tam tkwić, rozjuszać to wszystko co jeszcze niezmącone. Istna powłoka galwanicznej pierdolonej nieprzenikalności.
Bukowski

przez adel 23 lis 2014, 00:12
....2 miesiace terapii i okolo 10kg wiecej, mam juz tego dosc...czuje sie fatalnie, kiedy to sie w koncu skonczy :hide:
I'm toxic...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez gamertr9 24 lis 2014, 19:44
Szukam pracy od września i do dzisiaj żadna nie wypaliła, szlag mnie trafia i zarazem smutek ogarnia. Jestem do niczego.

przez mark123 25 lis 2014, 00:48
Układ limbiczny to zło
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez Santiago20 25 lis 2014, 01:15
Jak mnie wkurwia mój obecny stan, jeszcze pół roku temu na wenli było OK a teraz /cenzura/ to /cenzura/ go wie co to... W Poniedziałek do lekarza i chyba zmieniam lek /cenzura/! :twisted:

przez koszykova 25 lis 2014, 13:28
Szukam pracy od [...] i do dzisiaj żadna nie wypaliła, szlag mnie trafia i zarazem smutek ogarnia. Jestem do niczego.

to też.

Wkurwia mnie moja matka tak bardzo, że mam ochote coś jej zrobić. Nie potrafie zrozumieć dlaczego jest taka ograniczona! Mówie do niej prostym językiem, podpieram przykładem i NICCC. Rozmowa z nią jest totalnie bez sensu, a mimo to daje się wciągać w te głupie gadki :silence: Ale jak tu nie reagować jak rozlicza mnie z czegokolwiek, co z tego że nie wszystko pamięta... Ważne ze ona wie lepiej.
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

przez Mae 29 lis 2014, 23:52
Wkurwia mnie mój nadąsany chłopak, który nie próbuje ze mną nawiązać dialogu, tylko się zachowuje jak obrażona panienka i wyłącza telefon na pół dnia. Czuję się, jakbym była winna za wszystkie jego niepowodzenia i jeszcze miała mu opier.dalać lachę za karę, kurrrwa.

EDIT: I dodam jeszcze, że do kurwicy doprowadzają mnie już kuce, patrioci, lewaki i inna zaraza. Rzygać mi się chce zarówno na socjalizm, jak i kapitalizm i dobrze by było, gdyby wszystkich wypier.doliło w stronę Słońca. Nie mam już siły na politykę, doprowadza mnie do rozpaczy.
Ostatnio edytowano 30 lis 2014, 00:01 przez Mae, łącznie edytowano 1 raz
Trolololololo
Mae

przez joaszka 29 lis 2014, 23:57
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, ku*wa, ja pie*dolę.
Aaaa.
Aaaaaaaaaa!!!
joaszka

przez Saraid 30 lis 2014, 05:43
Mam za sobą pieprzony rok,nie wystarczy tego?nie mam już siły ochoty na nic a przecież to nie koniec ,skąd mam ciągle brać siłe?zwyczajnie jej nie mam .JESTEM naprawdę zmęczona.
Saraid

przez mark123 30 lis 2014, 18:48
Wkurrwia mnie fizjologia mojego organizmu.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez VaultHunter 30 lis 2014, 21:11
Wkurwiło mnie to,że mój organizm znów zaczął szaleć,nerwy w strzępach.

przez madlen92 02 gru 2014, 20:08
Nie potrafię zacząć od zera.
madlen92

przez joaszka 03 gru 2014, 11:39
mark123, tak, organizm to zło. Chciałabym oderwać się od niego i żyć bez tych wszystkich płynów, potrzeb, emocji, neuroprzekaźników, receptorów, jedzenia, trawienia, czucia, przeżywania, złości, gruczołów, włosów, jąder podwzgórza.
joaszka

Sortuj wg