Wątek do wykrzyczenia się

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez lony 10 wrz 2014, 12:26
To i ja sobie wrzasnę...
Nienawidzę siebie, znowu straciłam kontrolę, jestem na siebie mega wkur*iona, chce mi się płakać, bo jestem takim popieprzonym, sfrustrowanym furiatem i najgorsze jest to, że nie mogę cofnąć moich czynów, które będą na mnie ciążyć, powodować wyrzuty sumienia do końca życia. Kur*a. Mam nadzieję, że następnym razem, zanim wpadnę w amok, pojawi mi się ten pieprzony post w głowie i dam radę się powstrzymać.

iate, wiesz co... dobrze Cię rozumiem :roll:
Nie ma wolności dla człowieka, jak długo nie pokonał on strachu przed śmiercią.

przez Gimbus 10 wrz 2014, 18:10
A ja jetem wkur*iony z powodu pewnej dziewczyny. Przyjaźniliśmy (czy kolegowaliśmy się) już jakiś czas. Dobrze się dogadywaliśmy, wydaje mi się, że mamy podobne charaktery. Nagle ona przestała się odzywać, ciężko jest jej po prostu przywitać się ze mną. Co najgorsze nie chce powiedzieć co się stało i dojść do porozumienia. W szkole ciężko jest porozmawiać w spokoju, a na spotkanie w weekend ona raczej nie da się namówić. Nie mam pojęcia co się stało, nie pokłóciliśmy się, ani nic. Przez pierwszy tydzień było mi po prostu strasznie smutno, a teraz smutek miesza się ze wkur*ieniem. A jednak nadal bardzo ją lubię i liczę na to, że jeszcze kiedyś będzie między nami lepiej. :/

przez neopunk 11 wrz 2014, 13:23
I szedł na śmierć kochając wielkiego brata- tak to chyba było w Orwellowskim roku 1984.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez poem 13 wrz 2014, 18:38
Ja pitole, jestem taka wściekła na kogoś!!! i na siebie
nic nie rozumiem
i zrobiłam z siebie debila

przez kliku 19 wrz 2014, 13:54
Nie cierpię gdy otocznie odbiera mnie za zj*ba tylko dlatego ze mam błyskotliwe żarty, obycie w sytuacji i dobre serce. Wqrwia mnie to, mam ochotę wszystkich zaj*bać albo zaszyć się qrwa w jakimś lesie

przez taterka25 20 wrz 2014, 12:00
To ze zawsze gdy chce dobrze to wychodzi na to ze chce zle staram sie jak moge a najblisza ma osoba ma co chwile pretense do mnie !!!!!!!!!!! i gdy jutro sa moje urodziny moja malzonka mowi mi ze nie chce dzisiaj ze mna spedzic wieczoru bo nieposzlem rano do sklepu picia i o taka /cenzura/ jest awantura;/

przez sinister 20 wrz 2014, 17:01
Oszaleję!!! Moje jelita i żołądek ciągle bulgoczą , znowu kilka razy dziennie wypróżnianie gazy. Martwię się, że mam raka żołądka lub jelita grubego. Mam skierowanie na usg jamy brzusznej ( usg z listopada 2013 było wzorowe ). Morfologia wzorowa. Skierowanie do laryngologa ( przewlekle zapalenie jamy nosowo gardłowej - podejrzenie , alergii, a ja mysle, ze to rak ukladu pokarmowego ) markery nowotworowy 9,37 a max dla zdrowej osoby to 37 przy CEA 19.9 Posiew kału na helicobacer ujemny to samo na candide, nie wiem czy to zespol jelita drazliwego czy moze raczysko?:( mam dopiero 24 lata te ciagle badania mnie wkurzaja mega stresuja , ciagle czuje sie spiacy, zmeczony :/ bola mnie czaem kosci miesnie ehhh juz nie wiem nerwica to z hipochondria polaczona, i zespolem jelitra drazliwego czy po prostu cos mnei zzera od srodka, lekarka upiera sie, ze przy nowotworze to po ponad 2 latach od objawow zoladkowych by juz morfologia byla do dupy ;/

przez Makabra 21 wrz 2014, 22:15
Wypad z mojej głowy!
Makabra

przez bedzielepiej 21 wrz 2014, 22:30
sinister napisał(a):Oszaleję!!! Moje jelita i żołądek ciągle bulgoczą , znowu kilka razy dziennie wypróżnianie gazy. Martwię się, że mam raka żołądka lub jelita grubego. Mam skierowanie na usg jamy brzusznej ( usg z listopada 2013 było wzorowe ). Morfologia wzorowa. Skierowanie do laryngologa ( przewlekle zapalenie jamy nosowo gardłowej - podejrzenie , alergii, a ja mysle, ze to rak ukladu pokarmowego ) markery nowotworowy 9,37 a max dla zdrowej osoby to 37 przy CEA 19.9 Posiew kału na helicobacer ujemny to samo na candide, nie wiem czy to zespol jelita drazliwego czy moze raczysko?:( mam dopiero 24 lata te ciagle badania mnie wkurzaja mega stresuja , ciagle czuje sie spiacy, zmeczony :/ bola mnie czaem kosci miesnie ehhh juz nie wiem nerwica to z hipochondria polaczona, i zespolem jelitra drazliwego czy po prostu cos mnei zzera od srodka, lekarka upiera sie, ze przy nowotworze to po ponad 2 latach od objawow zoladkowych by juz morfologia byla do dupy ;/

A lekarze wykluczyli alergię pokarmową?

przez mark123 21 wrz 2014, 23:51
Jak kurrwa dentysta może powiedzieć dorosłej osobie, żeby rodzice jej myli zęby.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez Infinity 22 wrz 2014, 13:25
mam ochotę rozpierniczyć tylko zastanawiam sie co czy brata gitarę czy jego zarośniętą facjatę :evil:

przez mark123 25 wrz 2014, 18:10
Zmywanie garów jest obrzydliwe.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez sinister 30 wrz 2014, 11:58
Dziś zwiększyłem dawkę Mozarinu. Czuję się fatalnie. Mam ciągłe mdłości, nie wiem czy to przez ten niby refluksi zapalenie zoladka czy to rak!!! Wczoraj miałem usg jamy brzusznej nie mam zmian ogniskowych, ale przecież to nie jest od środka, gastroskopia dopiero za 2 tygodnie chyba zdechnę do tego czasu, ale co z tego jak i tak pewnie będę bardzo zła. :(
Jestem po wizycie u gastrologa, niby podejrzenie refluksu zoladkowo-przelykowego, ale ja problemy gastryczne mam od 2 lat, a teraz jeszcze te nudnosc ehhh tak sie martwie mam dosc.

przez LilaWolken 01 paź 2014, 22:49
Wku*rwę zła i zmęczona i pozbawiona chęci. Mam ochotę uciec.

Marzę o 25 stopniach celcjusza i wycieczce na rowerach gdzieś daleko.
Mów do mnie,
bo jestem pozytywna
w cudzych problemach.

Sortuj wg