Wątek do wykrzyczenia się

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez Druid 04 wrz 2014, 18:57
Aurora92 napisał(a):Wszyscy powinniście zdechnąć w męczarniach!!!!! Nienawidzę ludzi i ludzkiej znieczulicy!!!!!!

Wzajemnie.
Też dzisiaj nienawidzę ludzi.
Druid

przez nieboszczyk 04 wrz 2014, 19:00
spotkałem chłopaka który ma podobne objawy co ja a sie badał i się unieprzytamnia piwem codziennie.jego gadka mnie przeraża.on też ma objawy GiABA.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez Bukowski 04 wrz 2014, 19:05
nieboszczyk napisał(a):spotkałem chłopaka który ma podobne objawy co ja a sie badał i się unieprzytamnia piwem codziennie.jego gadka mnie przeraża.on też ma objawy GiABA.

fachowo nazywa się to eskapizmem.
Bukowski

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nieboszczyk 04 wrz 2014, 19:09
zostają tylko 3 wyjścia.powiesić sie,unieprzytamniać się alkoholem albo ćpać morfinę,chemię radio i dać się położyć do łóżka i czekac aż umrzesz w izolatce w jakimś hospicjum.gdybyśmy byli kotkami to już byśmy obaj dawno wesoło skwierczeli w kartonach w piecyku po dobrej śmierci.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez Bukowski 04 wrz 2014, 19:20
nieboszczyk, bądź twardy do końca, improwizuj twardziela. życie ludzkie to tak jak życie modliszki, nic więcej. wszyscy umieramy zdegradowani przez los życia.
Bukowski

przez Ferdynand k 04 wrz 2014, 19:22
nieboszczyk, ja się teraz wykrzyczę
a dowód na tego raka masz a nie że to infekcja?
zobaczysz gorsze powikłania złapiesz i wspomnisz moje słowa
Naczelny Użyszkodnik

przez nieboszczyk 04 wrz 2014, 19:24
Ferdynand k, infekacja która sie utrzymuje okrągłu rok daje stałe bóle i w coraz to innych miejscach?niemusz chodzić do onkologa.wystarczy spytać o objawy rakowca a ja jestem inteligentny i w lot dopasowuję wypowiedziane objawy.

przez Druid 04 wrz 2014, 19:34
nieboszczyk, gdybyś miał oficjalną diagnozę od onkologa, z miejsca zyskałbyś status "świętej krowy"; póki sam się diagnozujesz, nie sposób traktować twoich słów poważnie
Druid

przez nieboszczyk 04 wrz 2014, 19:40
Pluszowy w kosmosie, może to i lepiej że nie sposób tego traktować poważnie to mnie trzyma przy poczytalności i jeszcze mogę chodzić.wole nic nie wiedzieć ale GiABA przeraża.oficjalna diagnoza od onkologa wnet by mnie wpędziła do grobu i już nic nie miałoby sensu.ileżto razy przeczucie mnie nie myliło?

przez Ferdynand k 04 wrz 2014, 19:43
nieboszczyk, przeraża mnie co z tobą zrobili że już nawet nie chcesz walczyć :(
Naczelny Użyszkodnik

przez nieboszczyk 04 wrz 2014, 19:45
Ferdynand k, chłopak którego kilka razy spotkałem na ulicy też nie chce walczyc tylko sie unieprzytamnia bo wie na czym stoi i ma czarno na białym a jest rok młodszy i niejest brzydki.

-- 04 wrz 2014, 19:51 --

Ferdynand k napisał(a):nieboszczyk, przeraża mnie co z tobą zrobili że już nawet nie chcesz walczyć :(

miałem 4 latka-wycieli migdałek bo była taka moda
igła wbita w kolano-operacja trwała 3 godziny
bóle brzucha najpierw w pępku potem nad prawym biodrem-wiedziałem wyrostek-palec w dupe i pod nóż jak stoję
uderzenie okrakiem na rowerze w stojący na drodze metalowy słup-zgruchotana miednica i usunięcie genitaliów
jestem zmordowany tymi amputacyjkami.szczególnie w tym wieku.
amen.

przez Druid 04 wrz 2014, 22:33
nieboszczyk, tyle nieszczęć wystarczy na jeden żywot. Dodatkowo wolisz żyć w niepewności, czy masz raka, czy nie? W sumie nie oczekuję odpowiedzi...

-- 04 wrz 2014, 22:34 --

nieboszczyk, tyle nieszczęć wystarczy na jeden żywot. Dodatkowo wolisz żyć w niepewności, czy masz raka, czy nie? W sumie nie oczekuję odpowiedzi...
Druid

przez iate 07 wrz 2014, 21:40
W sumie to co napiszę, będzie żałosne i zaleci sfrustrowaną nastolatką, no ale

ZARAZ MNIE /cenzura/ STRZELI.

Nie mogę dobrać podkładu. Problem życia. Chyba już 7 rok leci, a ja nadal męczę się ze swoją mordą. Już naprawdę nie wiem, co mam, do cholery jasnej, robić i co kupić, co nałożyć na moją mordę, żeby jako tako wyglądała. Wydaje miliony na kosmetyki, którę testuję, 5 użyć i do kosza, bo spływa, bo się waży, bo to, bo tamto i sramto. Wszystkie moje koleżanki mają jakieś normalne japy, kupują podkłady i wyglądają w porządku, a ja po każdym mam zasrany Czarnobyl na gębie. Już mam tak tego dość, że zaraz wyrzucę wszystko przez okno, rozpierdolę lustro i wytatuuję sobie na twarzy wielki napis KUPSKO. Ja roozumiem, że mojej psychice się odkleja i nie jest normalna, ale chociaż cera mogłaby być. Ni to suche, ni to tłuste, tak źle, tak niedobrze.

W ogóle to dzień w dzień wyglądam jak 14-latka, która zaczyna z makijażem, jakaś gimbaza z matki fluidem na japie. Gdzie tu jakaś powaga, jakieś poszanowanie losu dla mojej osoby. Z czym mam wyjść do ludzi?

Przeprowadzę się do Arabii Saudyjskiej i zacznę popierdalać w burce.

A jak nie nałożę podkładu to wyglądam jak żul. AGHRRRRRRRRRRRRR

[trochę mi lepiej]

przez pisanka 08 wrz 2014, 16:38
że tak się wtrące....

mam k.. dość!!

Sortuj wg