Wątek do wykrzyczenia się

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez Makabra 30 lip 2014, 11:14
No niech mój mózg w końcu zakoduje sobie, że nie warto!
Makabra

przez mark123 30 lip 2014, 12:45
Nie rozumiem, dlaczego ludzie boją się głównie pająków; powinni bać się głównie os, pszczół itp.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez deader 30 lip 2014, 13:05
mark123 napisał(a):Nie rozumiem, dlaczego ludzie boją się głównie pająków; powinni bać się głównie os, pszczół itp.

Stawiałbym że ma to jakieś banalne podłoże biologiczne, ot choćby fakt że zarówno pająki jak i osy gryzą/żądlą, ale tylko osę słyszysz jak do ciebie podlatuje, a pająka nie bardzo.
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez mark123 11 sie 2014, 21:24
Wkurrwia mnie, że nie mogę zadać pytania pewnemu specjaliście, bo jakieś pojeeby wymagają numeru telefonu.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez Lalka z porcelany 18 sie 2014, 21:47
Bardziej niż krzyczeć, chce mi się płakać i robię to ostatnio bardzo często, wręcz nagminnie. Czuje wielką bezsilność, poczucie żalu, strachu, lęku, samotności choć tak naprawdę jestem z kimś od wielu lat to boję się w zasadzie sama nie wiem czego. Straty Ukochanego ? że uzna mnie za wariatkę bo mam nerwicę lękową czy też śmierci, w tłumie ludzi których zupełnie nie znam lub przeciwnie w samotności gdzie nikt mi nie pomoże ? Moje oczy mokre są od łez każdego dnia, bo każdego dnia nie potrafię sobie poradzić ze swoim strachem, czuję jak bym walczyła z cholernymi wiatrakami, które nie dają za wygraną i im silniejszy stawiam opór tym silniejszy jest mój lęk. Nienawidzę tego cholernego uczucia, gdy wzbiera we mnie gorąco, zaczyna mi walić serce w piersi i pojawia się jedna jedyna myśl "zaraz umrzesz" nie chce co chwila sprawdzać tętna i wsłuchiwać się w bicie serca to chore!!!!! Chcę znów zacząć normalnie żyć! pracować, wychodzić z domu, robić zakupy, uprawiać seks, chodzić na koncerty, bawić się i cieszyć życiem, chcę być NORMALNA, normalna, chcę się czuć normalną dziewczyną. Nie chcę w oczach innych uchodzić za wariatkę, nie jestem wariatką tak samo jak ludzie z takimi przypadłościami, jesteśmy normalni, bardziej wrażliwi na świat ale nadal tacy sami, normalni do cholery!!!!!!

przez kotta 19 sie 2014, 15:40
staram sie, robie co moge, a ona nigdy tego nie dostrzeze. pamietam doskonale jak kilka godzin przed powrotem tesciowej odkurzalam, mylam podlogi, scieralam kurze - zrobilam wszystko co moglam, zeby dom blyszczal, a ona do mnie dzisiaj, ze mamy nie zapuscic domu tak jak w zeszlym roku. po drugie grzebie w pokoju d. wyjela nasze prezerwatywy na biurko, przejrzala moja bielizne, poprzekladala wszystko. on jest juz dorosly, a ta...... jest tak ograniczona we wlasnym swiecie, potrafi tylko nagminnie krytykowac wszystkich i wszystko, sama nic z siebie nie dajac.

przez aneccka95 30 sie 2014, 23:22
Natręctwa precz! Wymyślone choroby precz! Koniec z kołataniem serca, z uderzeniami gorąca, zawrotami głowy, niechęcią i brakiem energii!! Mam świetnego chłopaka, super rodziców, świetnego brata i kochaną chrześnicę, której MUSZĘ zapewniać mnóstwo rozrywek i nie może mnie nic z takich głupstw zatrzymywać!!!!!! Wynocha z mojego życia! Jestem super i nie potrzebuję żadnych "zwalniaczy"!!
Mam dla kogo być, dla kogo walczyć,
dla kogo zostać tu, by razem móc znów marzyć.
Do uśmiechniętych twarzy każdy dzień mówi,
że ten kolejny wcale nie musi być taki trudny!

Asentra 50 mg

przez Abbey 31 sie 2014, 15:13
nie zdałam tego cholernego egzaminu, nie chcę już do niego podchodzić, ale żal mi wydanych 1400 zł i moich umiejętności, ale jak myślę o tym, że mam podchodzić do czegoś drugi raz, to mi wstyd.
pieprzyć word :evil: :evil: :evil:
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

przez SmutnaTęcza 31 sie 2014, 23:36
Wszyscy powinniście zdechnąć w męczarniach!!!!! Nienawidzę ludzi i ludzkiej znieczulicy!!!!!!

przez variable 31 sie 2014, 23:40
Amen :lol:
variable

przez Abbey 31 sie 2014, 23:40
Aurora92 napisał(a):Wszyscy powinniście zdechnąć w męczarniach!!!!! Nienawidzę ludzi i ludzkiej znieczulicy!!!!!!

nie mam nic przeciwko
Obrazek

przez goodluck 01 wrz 2014, 01:31
Abbey napisał(a):nie zdałam tego cholernego egzaminu, nie chcę już do niego podchodzić, ale żal mi wydanych 1400 zł i moich umiejętności, ale jak myślę o tym, że mam podchodzić do czegoś drugi raz, to mi wstyd.
pieprzyć word :evil: :evil: :evil:

Jaki egzamin? na prawko?
"Rodzimy się, krótko żyjemy i umieramy. Tak się dzieje od dawna" by Steve Jobs

przez Abbey 01 wrz 2014, 14:02
goodluck, yep.
Nieważne jak dobrze jeżdżę, nieważne jak wiele czasu poświęciłam na naukę...
oblałam jednym punktem :why:
Obrazek

przez Uciekinier 03 wrz 2014, 22:01
mam ochotę coś rozjebać, albo się pociąć, aaa :o
Trudno to zrozumieć
Lecz nic nie daje siły by żyć
Jakaś misterna część
W konstrukcji zdarzeń
Pękła