Wątek do wykrzyczenia się

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez Artemizja 29 sie 2013, 07:35
Każdy ma ochotę czasami się wykrzyczeć. Jako, że nie ma na forum wątku, który by to umożliwiał, zakładam ten. Przekleństwa również są dopuszczalne (byle w granicach rozsądku). Przypominam tylko, że jak pojawi się słówko "/cenzura/", to jest to automatycznie generowane przez forum. Można również bez ograniczeń używać CAPS LOCKA.
Ja zacznę.

JESTEM WKURZONA! Wściekam się dosłownie na wszystko. Chce mi się spać, nic mi ostatnio nie wychodzi. Ten kraj i jego debilne procedury doprowadzają mnie do szewskiej pasji!!! Denerwuje mnie to, że nie mogę się wyspać, przez co jestem jeszcze bardziej rozdrażniona! Mam ochotę coś rozwalić, ale jak na złość- nie mam co :? Mam kiepski nastrój i mam nadzieję, że nikt nie wejdzie mi w drogę, bo rozedrę na strzępy! Martwię się o bliskie osoby, u których tez nie jest za dobrze, a ja jestem zbyt daleko, żeby móc cos zrobić. Dostaję białej gorączki jak sobie pomyślę, że jestem wobec tego totalnie bezsilna! NIENAWIDZĘ tej zakichanej bezradności!
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez kaloria 29 sie 2013, 08:25
nienawidzę siebie, kurva, nie mogę patrzeć już na swoją zaje_baną gębę...niech mi ktoś w końcu wpie_rdoli, bo nawet sama tego nie potrafię ... moje życie jest chvjowe...
life is brutal

przez vik 29 sie 2013, 10:06
No to ok! Wpierd...ją mnie ci wszyscy pracownicy, którym w kółko mówię jedno, a oni to wszystko mają w dupie. Wkur..ia mnie, ze nic nie mogę zrobić, a jak przyjdzie co do czego to ja dostanę zjebę. Głupie ch.je i pojebane połamane fiuty! Mam tego dość!!!!
I całego pierd..onego życia też. Kur... jak bm chciała przenieść się w jakiś inny wymiar.
I kur.. siebie nienawidze najbardziej. Kaloria najchętniej skopiowałabym Twoje słowa do siebie. Nienawidzę tego ryja, i nie mam pojęcia dlaczego wszystko co najgorsze z kilku pokoleń, musiało skumulować sie we mnie!!!!! CURWA po jakiego ch.ja istnieję!!!!!!!!!!!
Kur... to i tak za mało :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
vik

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez monk.2000 29 sie 2013, 10:20
:pirate: ARGHH. Na sto piorunów, czemu to życie jest zarazem zbyt skomplikowane by je pojąć, a z drugiej strony zbyt powtarzalne by nie narzekać na nudę! Kto za tym stoi? Bóg-sześciolatek z autyzmem i upośledzeniem w rozwoju? :twisted:
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez Ramanujan 29 sie 2013, 10:36
monk.2000, ja się prawie nie nudzę, chyba przez te natręctwa, które sporo czasu mi zabierają...
Ramanujan

przez Artemizja 30 sie 2013, 07:15
Nie trawię wszelkiego rodzaju biurokracji. Wnerwia mnie przedmiotowe traktowanie innych i fakt, że w tym kretyńskim kraju nie można nic z tym zrobić! Jest pochłonięty przez bandę bubków, którzy traktują "zwykłych" ludzi jak bydło :evil: :evil: :evil: Kuźwa, czy kiedykolwiek szary człowiek będzie mógł coś zdziałać?Taaaaaa chyba w marzeniach :roll:
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Monar 30 sie 2013, 12:46
Czy my się nie będziemy nakręcać w tym temacie? :D

Ja jestem jednocześnie "szczęśliwa" i wkurzona, ale złość w sobie mam zawsze, na byle co. Nie wiem, jak ją z siebie wyrzucić. Chciałam napisać jakieś kurva czy coś podobnego, ale nie potrafię wyrzucić z siebie tego, co mnie gryzie.

przez marimorena 30 sie 2013, 13:04
próbowaliście kiedyś czegoś typu iść do lasu i naprawdę się wykrzyczeć? podobno działa cuda

przez INTEL 1 30 sie 2013, 13:10
W lesie pomimo wszystko blokuje świadomośc , że ktoś może być w pobliżu i wszytko słyszeć. I ten fakt uniemożliwia całkowite i zwierzęce wykrzyczenie się.
Jest na to sposób.
Trzeba udać się gdzieś w pobliże torów kolejowych , w jakimś nieuczęszczanym miejscu i wrzeszczeć do woli w momencie kiedy przejeżdża pociąg, najlepiej pasażerski....
Faktycznie przynosi to chwilową ulgę
...nie mam podpisu...

Odp: Re: Wątek do wykrzyczenia się

przez eurydyka1 30 sie 2013, 13:14
marimorena napisał(a):próbowaliście kiedyś czegoś typu iść do lasu i naprawdę się wykrzyczeć? podobno działa cuda

Zrobiłam tak jeden raz, ponad rok temu. Byłam z koleżanką w pobliskim lesie na spacerze, nagle poczułam takie napięcie, że stwierdziłam, że nie wytrzymam. No i nie wytrzymałam, krzyknęłam "kuu*wa maać" na całe gardło.. ehm polecam, działa ;p
Tylko trzeba mieć odwagę (i raczej nie zabierać ze sobą koleżanki), ja na następny raz nie mogłam sobie pozwolić, bo bałam się, że jednak ktoś usłyszy. A teraz jestem już tak przytłumiona, że chyba nawet by mi się nie chciało.

przez Monar 30 sie 2013, 13:17
marimorena napisał(a):próbowaliście kiedyś czegoś typu iść do lasu i naprawdę się wykrzyczeć? podobno działa cuda

Ja zawsze bałam się, że ktoś to usłyszy i powie "ale popierdolona laska".

przez vik 30 sie 2013, 13:17
INTEL 1, o widzisz! Super pomysł! Jak ja strasznie mam ochotę wydrzeć się na całe gardło, a warunków brak :( Tylko do torów trochę daleko i dalej obawa, że ktoś juz nie usłyszy, ale podejrzy :evil: Ale pomysł świetny :twisted:
vik

przez mark123 30 sie 2013, 13:25
Czasem miewam potrzebę wykrzyczenia się, ale nawet w odpowiednich warunkach bym chyba tego nie zrobił. Nawet szeptem pokląć na kogoś jest mi wstyd, a co dopiero krzyczeć.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez Ophelia 30 sie 2013, 13:40
NIECH MNIE KULE BIJĄ
Ophelia

Sortuj wg