Plan na dzisiejszy dzień

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Plan na dzisiejszy dzień

przez Powietrzny Kowal 31 maja 2014, 12:42
Jak bym czym takim nadleciał nad Szczecin, to prezydent tego miasta by chyba wyłysiał albo zawału dostał, hahahahahha.
Tylko loty dla lotuffff! xD ;) xD :* :DDDD - https://www.youtube.com/watch?v=NUgcygzQAwM

Plan na dzisiejszy dzień

przez Artemizja 31 maja 2014, 12:51
Powietrzny Kowal, oj tam :mrgreen: Tylko troszeczkę by się zdenerwował :D
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Plan na dzisiejszy dzień

przez Jesus_of_Suburbia 31 maja 2014, 12:51
Nie zesrajcie się tylko z tego szczęscia :P

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Plan na dzisiejszy dzień

przez Artemizja 31 maja 2014, 12:52
Jesus_of_Suburbia, spokojna Twoja główka stały bywalcu :P Czyżbyś nie mógł wytrzymać bez Forum i zwracania na siebie uwagi? 8)Nigdy się nie nauczysz, że to tandetna podróba minionej świetności. Już wolałam Twoje niegdysiejsze rewolucyjne zacięcie 8)Przynajmniej miało sens :P 8)

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Plan na dzisiejszy dzień

przez Jesus_of_Suburbia 31 maja 2014, 12:58
Artemizja, jasne, bo przeca od zawsze taki atencyjny dziwek ze mnie, co nie ? :P

Plan na dzisiejszy dzień

przez Artemizja 31 maja 2014, 13:02
Jesus_of_Suburbia, zważywszy na ilość zbanowanych kont i późniejszych powrotów, to sam sobie odpowiedz na to pytanie :P 8) Rozumiem, że jak Ci zamykają drzwi przed nosem, to chcesz wleźć oknem, no, ale to już lekka przesada :P Że też Ci się takie wpraszanie na siłę i ciągłe wylatywanie nie nudzi :P Mógłbyś zrobić coś innego niż zwykle i spróbować wytrzymać z parę miesięcy na jednym koncie :P No, ale to chyba zbyt duży wysiłek... :P

Administrator

Plan na dzisiejszy dzień

przez Jesus_of_Suburbia 31 maja 2014, 13:05
Wpadłem jedynie napisać, że te pożal się boże Forum jest lewackie w każdym calu, a ten pedał Kestrel nigdy nie powinien zostać Moderatorem :P

Plan na dzisiejszy dzień

przez Powietrzny Kowal 31 maja 2014, 13:07
Jesus_of_Suburbia napisał(a):Nie zesrajcie się tylko z tego szczęscia :P

Hahahahahahha
Ale to forma dbania o nas? Czy tak ogólnie? :mrgreen:
Tylko loty dla lotuffff! xD ;) xD :* :DDDD - https://www.youtube.com/watch?v=NUgcygzQAwM

Plan na dzisiejszy dzień

przez Artemizja 31 maja 2014, 13:09
Jesus_of_Suburbia, powtarzasz się :mrgreen: No i ta charakterystyczna cecha irytowania wszystkich na swojej drodze. A szkoda, bo tracisz ludzi, którzy naprawdę nic do Ciebie nie mają i którzy stają w Twojej obronie, kiedy rozrabiasz ;) No, ale to Twoja decyzja ;)

Administrator

Plan na dzisiejszy dzień

przez Jesus_of_Suburbia 31 maja 2014, 13:27
Artemizja, Gdyby mi na serio zależało, to zainstalowałbym sobie tego TORa i wtedy moglibyście mi wszyscy, łącznie z Moderacją, Wszechmocnym Amonem, shadowem, Policją i inkszymi służbami specjalnymi co najwyżej ... tak, tak, kutacha opierdolić :P Ale ja (jakbyś tego nie wiedziała ...) nie jestem i nigdy nie byłem żadnym hejterem, a tym bardziej stalkerem !

Btw. Dlaczego lewactwo może wyzywać wyborców Korwina od "naćpanych idiotów", "gówniarzy", a kiedy jakiś prawicowiec wytknie im ich głupotę, od razu zostaje banowany ? He ? Ostatnio lubujesz się wczuwać w rolę tej "wszechwładnej" (jakby to forum należało wyłącznie do Ciebie :P) , to też odpowiedz mi na to pytanie :P

Edit:

Jak chcecie się mnie pozbyć, to nałóżcie bana na IP - nie mam zmiennego, a z bramek proxy mi się już nawet nie chce korzystać ... Heh, myślicie, że robicie mi tym łaskę, że "pozwalacie" przesiadywać mi na forumie ? Haha, śmieszni jesteście :P
Ostatnio edytowano 31 maja 2014, 13:39 przez Jesus_of_Suburbia, łącznie edytowano 1 raz

Plan na dzisiejszy dzień

przez Artemizja 31 maja 2014, 13:38
Jesus_of_Suburbia, to się tak nie zachowuj 8) Lubię Cię, ale momentami naprawdę przeginasz 8) I założę się, że dobrze o tym wiesz :P Cały czas podpadasz, więc się nie dziw, że dostajesz od Modów bana :lol: Weź się trochę wysil, użyj zawoalowanej ironii a nie klopowych wyzwisk i określeń. Za to nikt Cię nie wywali 8) Jak chcesz kogoś wkurzyć albo powiedzieć, co myślisz, to zrób to inteligentnie - przecież potrafisz ;)
A co do Twojego pytania, to szczerze mówiąc nie wiem, bo to tego tematu ani razu nie zaglądałam :P Nie miałam na to ani czasu, ani ochoty 8) Dopiero będę sobie powolutku nadrabiać i przyjrzę się temu, co się tam wyprawia ;)

Administrator

Plan na dzisiejszy dzień

przez Powietrzny Kowal 31 maja 2014, 13:39
Jesus_of_Suburbia napisał(a):Artemizja, Gdyby mi na serio zależało, to zainstalowałbym sobie tego TORa i wtedy moglibyście mi wszyscy, łącznie z Moderacją, Wszechmocnym Amonem, shadowem, Policją i inkszymi służbami specjalnymi co najwyżej ... tak, tak, kutacha opierdolić :P Ale ja (jakbyś tego nie wiedziała ...) nie jestem i nigdy nie byłem żadnym hejterem, a tym bardziej stalkerem !

Btw. Dlaczego lewactwo może wyzywać wyborców Korwina od "naćpanych idiotów", "gówniarzy", a kiedy jakiś prawicowiec wytknie im ich głupotę, od razu zostaje banowany ? He ? Ostatnio lubujesz się wczuwać w rolę tej "wszechwładnej" (jakby to forum należało wyłącznie do Ciebie :P) , to też odpowiedz mi na to pytanie :P

Edit:

Jak chcecie się mnie pozbyć, to nałóżcie bana na IP - nie mam zmiennego, a z bramek proxy mi się już nawet nie chce korzystać ... Heh, myślicie, że robicie mi tym łaskę, że "pozwalacie" przesiadywać mi na forumie ? Haha, śmieszni jesteście :P

No ale nie muf, że od czasu do czasu nie chcesz se skierować kilku zdań do wyselekcjonowanych przez siebie ludzi ;)
Więc ani "pozawalanie" ani "przesiadywanie" to żadna szczególna zmienna wobec czegoś tak istotnego jak sama CHĘĆ pojawiająca się czasem w czaszce ;) :D

Plan na dzisiejszy dzień

przez Artemizja 31 maja 2014, 13:41
Jesus_of_Suburbia, nie mam zamiaru się Ciebie pozbywać, bo mi na tym nigdy nie zależało ;) Wręcz przeciwnie :bezradny:
Chcesz to tutaj pisz, nie chcesz, to nie pisz ;) Twój wybór. Nie zrzucaj jednak odpowiedzialności za swoje wyskoki na Modów, bo to Ty wysyłasz wpisy, które obrażają innych 8) Nie potrafisz się pohamować Ancymonku i tyle :mrgreen: Modzi reagują, bo muszą to zrobić.

Administrator

Plan na dzisiejszy dzień

przez Jesus_of_Suburbia 31 maja 2014, 14:08
Nie bójcie nic - na dniach tracę miejsce zamieszkania, wykurwiam/wypierdalają mnie z tego na wpół patologicznego i skrajnie toksycznego domu i z konieczności zostaję pełnoetatowym "dzieckiem ulicy". A że i "rozkurwy" psycho-somatyczno-neurologiczne mi się ostatnimi czasy regularnie nasilają, to też pewnie tylko kwestią czasu jest, nim rzucę się pod rozpędzony pociąg ... W końcu będziecie mieli z Relatywistą raz na zawsze święty spokój :P

Heh, bo Wy pewnie sobie wszyscy myśleliście, że jak taki Nihil nie płodził nigdy bólodupnych postów, nie wylewał żali jak te inne forumowe pizdy, beztrosko sobie trollował i bez przerwy żartował, to że wszystko u niego grało, tak ? Nic bardziej mylnego ...

P.S. Nie ma co, mieliście z tym banowaniem wyczucie czasu (a może na poprzednim profilu miałem ważne kontakty/adresy/numery itd. ?) ... Brawo ! :brawo:

Sortuj wg