Plan na dzisiejszy dzień

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Plan na dzisiejszy dzień

przez Ramanujan 01 sie 2013, 06:58
Jedeny cel na dzisiaj to wyjście z domu. :D
Ramanujan

Plan na dzisiejszy dzień

przez monk.2000 01 sie 2013, 07:03
sadunia85, od dziecka lubiłem porządek. Sprzątałem w pokoju co tydzień, układałem samochody na półce wg różnych systemów. Równolegle, na skos, itd. Dosłownie geometria. Teraz też mam wszystko poukładane, jedyny problem to kurz, za szybko dziad się pojawia, by zapanować nad jego wpływami.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Plan na dzisiejszy dzień

przez Ramanujan 01 sie 2013, 07:05
monk.2000 napisał(a):Teraz też mam wszystko poukładane, jedyny problem to kurz, za szybko dziad się pojawia, by zapanować nad jego wpływami.
Też niestety przegrywam w walce z kurzem, szczególnie złoszczą mnie zakurzone książki. Telewizor to by trzeba było codziennie szmatka przejechać. :D
Ramanujan

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Plan na dzisiejszy dzień

przez monk.2000 01 sie 2013, 07:06
Robinho, a wrócić już nie zamierzasz?
Wyjść to nie problem, tym bardziej jak się zatrzasną drzwi i nie ma odwrotu, a mama wróci po 16. :D
Problem to (przynajmniej u mnie) przemaszerować przez miasto, nie gnuśnieć na widok starszych ludzi, nie bać się lokalnych posiadaczy ławek i klatek schodowych, mieć "wyłożone" na pazerność sprzedawców w sklepie, którzy widzą tylko twoją sakiewkę. Wymieniać dalej jakie są zagrożenia? :P Żadna fobia społeczna nie rodzi się bez powodu.

-- 01 sie 2013, 06:07 --

Robinho, kurz fajnie wygląda pod światło, jak się ma odsłonięte okno np. Jak byłem mały tata opowiadał mi o roztoczach żyjących w kurzu. :hide:

8) Akineton

Plan na dzisiejszy dzień

przez Ramanujan 01 sie 2013, 07:09
monk.2000 napisał(a):Robinho, a wrócić już nie zamierzasz?
Skoro wyjdę to raczej wrócę. Chociaż rzeczywiście nigdy nic nie wiadomo, może mnie samochód potrącić, ktoś pobić czy dostanę udaru (chociaż dzisiaj takiego upału nie będzie). ;)
Ramanujan

Plan na dzisiejszy dzień

przez sadunia85 01 sie 2013, 07:38
monk.2000, to ja zazdroszczę...bo u mnie panuje wieczny chaos...choć wcale go nie lubię :P

Plan na dzisiejszy dzień

przez monk.2000 01 sie 2013, 07:41
sadunia85, to poczytaj teorię chaosu. Nie wiem za dużo o tym, ale ponoć porządek można znaleźć wszędzie, tylko np. w szumie telewizora trudniej.

8) Akineton

Plan na dzisiejszy dzień

przez Ramanujan 01 sie 2013, 07:41
U mnie też chaos, ale wcale mi on aż tak nie przeszkadza. ;)
Ramanujan

Plan na dzisiejszy dzień

przez monk.2000 01 sie 2013, 07:47
Robinho, przyjrzyj się, może odnajdziesz jakieś fraktale. :)

8) Akineton

Plan na dzisiejszy dzień

przez slow motion 01 sie 2013, 07:57
Praca, spacer, relaks, odnalezienie dobrego serialu, który zapełni lukę po obejrzanych.

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

Plan na dzisiejszy dzień

przez Elyse 01 sie 2013, 08:04
odpoczynek po 4 dniach chodzenia na pieszo. Nogi mnie bolą. Chcę dzisiaj sie zrelaksować przy jakiejś książce - regularnie chodzę do biblioteki więc mam kilka mam nadzieję ciekawych.
Elyse

Plan na dzisiejszy dzień

przez monk.2000 01 sie 2013, 08:06
slow motion, lubię cię, ale trochę się boje zagadywać, bo widzę że jesteście mocno zakochani z Madem. I wiesz gdybym był ezoterykiem to pewnie badałbym twoją aurę przy pomocy różnych technik (nie znam się specjalnie na tym :P). Na prawdę, na zdjęciu i na żywo, jakbyście były dwie.

Mad jest zazdrosny o jakiś twoich kolegów? Tak, nie zdziwię się jak tu zaraz wparuje i dowiem się z pierwszej ręki :)

:hide:

8) Akineton

Plan na dzisiejszy dzień

przez Ramanujan 01 sie 2013, 08:07
Elyse napisał(a):odpoczynek po 4 dniach chodzenia na pieszo. Nogi mnie bolą. Chcę dzisiaj sie zrelaksować przy jakiejś książce - regularnie chodzę do biblioteki więc mam kilka mam nadzieję ciekawych.
Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem. Chcesz wypożyczyć ciekawe książki czy już to uczyniłaś? ;)
Ramanujan

Plan na dzisiejszy dzień

przez slow motion 01 sie 2013, 08:12
monk.2000, spokojnie możesz pisać do mnie. jakby był zazdrosny o ludzi z forum to już byłoby nie zdrowe. Ja Ciebie też polubiłam, bo mi poprawiasz nastrój :D

Widzę, że co niektórzy boją się do mnie zagadywać :D

nie wiem jak odbierać sformułowanie "Na prawdę, na zdjęciu i na żywo, jakbyście były dwie. " jako komplement czy wręcz przeciwnie?

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

Sortuj wg