Wyleczyłem nerwice dzięki uwodzeniu kobiet:)

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez Lord Kapucyn 25 lip 2013, 16:28
W wieku chrystusowym to 33
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez Edi1000 25 lip 2013, 16:33
Już odpowiadam na wasze pytania:). Na początku uwodzenia obawiałem się reakcji społecznych, na zasadzie ktoś mnie zobaczy i będzie się śmiał lub co kto o mnie pomyśli. Pewnego dnia odwiedziłem forum uwodzicieli które polecił mi pewien polski uwodziciel z którym nawiązałem kontakt mailowy. Zobaczyłem tam taki dział wing(po polsku skrzydłowy) tzn taki pomocnik do kobiet na wyjścia. Gość był dość obcykany w te klocki, pogadaliśmy wyjaśnił mi co i jak i polecił mi abym spróbował z czasem wychodzić po za strefę własnego komfortu( znaczy to robić coś postronnym ludziom wydaje się dziwne) Z początku ciężko było mi to ogarnąć ale za pewien czas poznałem drugiego winga takiego aparata co lubi sobie różne jaja robić. I zaczęliśmy podchodzić np do sprzedawczyń lub dziewczyn na ulicy i mówić im jakieś głupie rzeczy. Wiem że to głupie, teraz już tak nie robie. Był to dla tego aby wyjść ze strefy własnego komfortu i nie przejmować się reakcjami ludzi i robić to na co ma się ochotę. Dzięki takim akcją udało mi przełamać swój komfort i dzieki temu teraz już nie mam problemu z tym kto co o mnię pomyśli i jakie będzie miał o mnie zdanie. Nazwijmy to po imieniu mam na to wywalone.

przez carlosbueno 25 lip 2013, 16:35
Dark Passenger napisał(a):W wieku chrystusowym to 33

Tak naprawdę to nie wiadomo czy Chrystus istniał i ile lat miał jak umarł, wszystko to mitologia.
W każdym bądź razie wciąż nie wiem jak przez uwodzenie można pozbyć się natręctw, chyba że to natręctwa w stylu widzę jakąś ładną dziewczynę i boję się zagadać, kolejna zmarnowana szansa na podryw która później nie daje mi spokoju i wtedy to by dało się jakoś wytłumaczyć.

-- 25 lip 2013, 16:38 --

Na początku uwodzenia obawiałem się reakcji społecznych, na zasadzie ktoś mnie zobaczy i będzie się śmiał lub co kto o mnie pomyśli.

Nie wiem czy to można pod nerwicę natręctw podciągnąć, raczej to efekt niskiej samooceny i nadwrażliwości interpersonalnej, jeśli to NN to ja też ją mam bo mam to samo i to całe życie.
Największy Forumowy Maruda

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Siddhi 25 lip 2013, 16:56
@Edi1000
A nie bałbyś się gdyby jakaś zechciała, żebyś jej zrobił malinkę? :lol: :P
Siddhi

przez Edi1000 25 lip 2013, 17:13
Czego niby miałbym się bać:) chciała by to bym zrobił:)

przez zmienny 25 lip 2013, 18:03
Edi1000, jak długo budowałeś tą pewność siebie i czy przykładowo gdybyś przestał uwodzić, nie wróciłoby to do stanu początkowego?

ktoś pisał na forum, że bał się wychodzić z domu, ale robił coraz dalsze dystanse, wychodził ze strefy komfortu, później jednak gdy trochę się zasiedział np. urlop albo jakieś prace domowe, to wypracowana pewność się ulatniała.
zmienny

przez wysłowiona 25 lip 2013, 19:05
Edi1000, pua dla niektórych to świetny wybór. I trochę osób, na których nauka uwodzenia miała dobry wpływ już poznałam. W kazdym razie gratulację i pamiętaj zawsze tego, czego się nauczyłeś ;)

przez zmienny 25 lip 2013, 19:09
Gdyby nie to, że autor na forum jest od dawna i jego opowieść się pokrywa z tym co kiedyś pisał, myślałbym, że reklama:D
zmienny

przez refren 25 lip 2013, 19:14
Edi1000, dobra, podchodzisz na ulicy do różnych kobiet, ale co dalej się dzieje? Bo nie wiem do końca o co chodzi, każdą musisz "zaliczyć", czy do poczucia pewności siebie wystarczy Ci tylko numer telefonu, czy jak?

przez rotten soul 25 lip 2013, 20:03
Naprawdę wierzycie w to w pełni co napisał autor tematu? :shock: Bo ja nie i nie chodzi tu o zazdrość, bo szczerze mówiąc nie ma czego zazdrościć. Co mi po setkach podejść do kobiet? Nic. Chodzi o to by znaleźć jedną, a nie próbować znaleźć ( i to tyle razy). To tak jakbym rozesłał setki CV do pracodawców, a pozostał bezrobotnym. Nie widzę powodów do radości, no ale to tylko moje zdanie.

Komentować rzekomego wyleczenia z nerwicy nawet nie będę bo dla mnie to zwykła ściema. Sorry edi1000, ale właśnie tak uważam.
rotten soul

przez konrad9595 25 lip 2013, 20:12
A ja powiem tak mam 18 lat i nigdy nie byłem w związku.Ale sądzę , że jak są ludzie sobie przeznaczeni ( tu dochodzi też sprawa wiary katolickiej ) to zostaną ze sobą do końca świata i Bóg znajdzie taki sposób , żeby oboje sie poznali.
Nie wiem czy moje myślenie jest chore czy zdrowe xD?

przez Ferdynand k 25 lip 2013, 20:17
konrad mniej chore niż tego co temat napisał :lol:
Naczelny Użyszkodnik

przez Siddhi 25 lip 2013, 20:17
Nie wiem czy moje myślenie jest chore czy zdrowe xD?
Myślę, że ani, ani. Jest tylko trochę naiwne ;)
Siddhi

przez deader 25 lip 2013, 20:19
Matko, zobaczyłem tytuł wątku i pomyślałem że amfce się nawrócił...
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Sortuj wg