Mnie to pomogło

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Mnie to pomogło

przez VYGIBASKY 10 lip 2013, 20:41
Witam od nie dawna borykam się z schizofrenia(lub psychoza?)od mniej wiecej tygodnia wszytkie objawy znikneły w tym głosy, oraz różnego typu zjawiska zaobserwowane w moim przypadku. Otóż przestałem o tym myśleć, mianowicie o tym co mam w głowie o głosach, halucynacjach, urojeniach, po prostu zacząłem żyć życiem realnym tym co jest w okół mnie. uzależnienie od środków psychoaktywnych również jest choroba psychiczna i myśląc o tym jak bardzo chcielibyśmy, zapalić, wciągnać lub wypić napędzamy tylko nasz dołek i działa to na tej samej zasadzie co inna choroba. Moze jest to indywidualny przypadek, albo poprostu mineła mi psychoza trudno to powiedzieć ale jest tak jak było kiedyś.

Mnie to pomogło

przez *Monika* 23 lip 2013, 12:14
VYGIBASKY, Witaj.

Nie dziwne, że pod wpływem środków psychoaktywnych miałeś tego rodzaju objawy. Z niczego nie ma nic, nie ma skutku bez przyczyny.
Obrazek
Główny Moderator

Sortuj wg