BORELIOZA-BADANIA-KROK DO WOLNOŚCI

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez Ferdynand k 11 cze 2013, 15:36
niczego co ssie krew nie smaruje się niczym nie sypie solą czy pijawka kleszcz itp
bo zwróci nadtrawioną krew
Wiolu te ukłony to do Ciebie :mrgreen:
Naczelny Użyszkodnik

przez *Wiola* 11 cze 2013, 15:39
lubudubu, Hmm, też czytam najróżniejsze historie, są i takie ,że ludzie po leczeniu ILADS wstają z wózków, . Kilkunasto czy kilkudziesięcioletniej choroby nie wyleczy się w miesiąc.,.
Antybiotyki się łączy bo raz ,że nie ma pewności który zadziała, a 2 ,że bakterie bb tworzą różne formy przetrwalnikowe.
Moderator

przez Siding Spring 11 cze 2013, 15:41
Powinny byc bardziej szczegolowe i dokladne badania w oparciu ktorych mozna by stosowac leczenie a blot czy elisa takich nie daja. PCR i czy jakies inne badania tez nie daja 100% pewnosci.

No i zapobiegac ewentualnym kontaktom z kleszczami. Ja mam jedno takie miejsce u sibie. Gora krolowej Bony ..gorzysty teren polozony nad rzeka. Tam to jakas masakra jakas z tymi kleszczami..wystarczy przejsc sie kawalek albo usiac i macie gwarantowane ze po jednej i drugiej nodze z 10 kleszczy bedzie chodzilo. Diabelski teren:P

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nieboszczyk 12 cze 2013, 14:02
lubudubu napisał(a):raczej ? to musi byc pewne. I nie piszesz jaki to byl test. Metoda Elisa czy western blot. ten pierwszy ma slaba skutecznosc. Duzo falszywie negatywnych czy falszywie pozytywnych.

to raczej było badanie typu western blot.również dermatolog stwierdziła że te plamy to nie jest rumień wędrujący.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez Siding Spring 12 cze 2013, 14:28
to spoko

przez Aranjani 12 cze 2013, 14:35
lubudubu, ciężko czasami unikac kontaktu z nimi... ja ostatniego kleszcza złapałam bedąc u siebie na ogródku :roll:
Aranjani

przez nieboszczyk 12 cze 2013, 14:47
Aranjani napisał(a):lubudubu, ciężko czasami unikac kontaktu z nimi... ja ostatniego kleszcza złapałam bedąc u siebie na ogródku :roll:

miałem kiedys swoje mieszkanie w samym środku lasu który jest gęsto zakleszczony.wystarczyło godzinę pochodzić po lecie i już w domu znajdywało się przynajmniej 2 kleszcze gdzie popadnie.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez Aranjani 01 lip 2013, 21:08
masakra... 30 lat zadnego... a dzisiaj wyciągnęłam juz piątego w przeciągu 1,5 miesiąca... chyba chcę zimę :roll:
Aranjani

przez nieboszczyk 01 lip 2013, 21:09
Aranjani napisał(a):masakra... 30 lat zadnego... a dzisiaj wyciągnęłam juz piątego w przeciągu 1,5 miesiąca... chyba chcę zimę :roll:

te kleszcze to w mieście czy w lesie.bo nawet w mieście sie zdarzają

przez Aranjani 01 lip 2013, 21:23
nieboszczyk, mieszkam na obrzeżach Krakowa... ale nawet jak mieszkałam w centrum było ich pełno. Tylko nie ja a psiaki łapały... a teraz na odwrót :roll:
Aranjani

przez pwmo 01 lip 2013, 21:27
Wiadomość do wszystkich, uważajcie na naciągaczy tzw boreliozowych i na te wszystkie testy komercyjne, tylko dodatnie testy Western blot+określone objawy choroby dają pewne rozpoznanie.
Okazuje się , że na boreliozie można sporo zarobić nie ponosząc żadnych konsekwencji leczenia!

przez *Wiola* 01 lip 2013, 22:29
pwmo, Jak na wszystkim ;)
Moderator

przez Siding Spring 02 lip 2013, 09:41
Tez uwazam ze te ILADS to sciaganie kasy z ludzi. Leczenie rok czasu dawkami antybiotyku takimi ze mozna wykitowac. Moim zdaniem po 3 miesiacach takiej antybiotykoterapii mozna se dac na spokoj i szukac problemu gdzie indziej..pogodzic sie ze rzeczywiscie ma sie depresje/nerwice i nie szukac przyczyny gdzie indziej.

I przede wszystkim nie chodzic w miejsca gdzie kleszcze z pewnoscia sa a po ugryzieniu obserowac czy cos sie dzieje.

jeszcze jedno jak macie iles tak z kolei testow WB/elisa ujemne to zrozumcie ze na 90% nie macie boreliozy. PZDr

przez *Wiola* 02 lip 2013, 13:16
lubudubu, Wg mnie na chwilę obecną w temacie boreliozy utworzyły się 2 wrogie obozy. Jedni wierzą święcie , że prawie wszystkie dolegliwości to bb , a leczyć ja trzeba długo i ostro., drugi - zupełnie ten problem lekceważący , wystarczy 2 tyg antybiotyków i do widzenia, a w ogóle bb jest rzadka i niegroźna,.
No i jak zwykle brakuje złotego środka i zdrowego rozsądku., I jedni i drudzy robią tzw "krecią robotę" , bo faktycznie są ludzie , którym wszystkie badania wychodzą negatywnie , a oni mimo wszystko się leczą , Nie chcę oceniać, mam za małą wiedzę , żeby autorytatywnie stwierdzić czy istnieje bb seronegatywna, mogę tylko spekulować na podstawie tego co przeczytałam,.
Moderator

Sortuj wg