BORELIOZA-BADANIA-KROK DO WOLNOŚCI

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez pwmo 05 cze 2013, 07:26
WITAM WSZYSTKICH, KTÓRZY MAJĄ PROBLEMY NEUROLOGICZNE, JA MIAŁEM SETKI BADAŃ, KTÓRE NIC NIE WYKAZYWAŁY A GŁOWA MNIE BOLAŁA NON STOP, W KOŃCU ZROBIŁEM SOBIE ROZSZERZONE BADANIA W KIERUNKU BORELIOZY W INSTYTUCIE REUMATOLOGII W WARSZAWIE I CO WYSZŁO-BORELIOZA!!!!!!!!!!!!!!!!! TO DA SIĘ LECZYĆ CHOCIAŻ NIE JEST TAKIE PROSTE!!!!

LEKARZE MÓWILI ,ŻE JESTEM PRZEWRAŻLIWIONY, ŻE MUSZĘ IŚĆ DO PSYCHOLOGA, A TU TAKI NUMER!

POLECAM FILM NA TEMAT TEJ CHOROBY"UNDER OUR SKIN", OKAZUJE SIĘ , ŻE W POLSCE NIE DO KOŃCA LEKARZE MAJĄ POJĘCIE NA TEMAT LECZENIA TEJ CHOROBY, POLECAM TEŻ PORTAL KONSYLIM.24.PL

POWODZENIA W WALCE Z CHOROBĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JA PRZYCZYNĘ ZNALAZŁEM I BĘDĘ TO LECZYŁ!

przez *Wiola* 06 cze 2013, 00:37
pwmo, To jest nas dwoje ;)

Jak masz ochotę na wymianę doświadczeń to zapraszam.

Nie pisz z capsem- tak na marginesie.
Moderator

przez Tomkeue 06 cze 2013, 00:53
mam pytanko, oczywiste jest, że Borelke można pomylić z nerwica, ale czy np podczas boreliozy występują tez natrętne mysli?

ja sie boje Borelki... zastanawiam sie tlyko czy natretne mysli nie sa dowodem nerwicy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez *Wiola* 06 cze 2013, 00:56
Tomkeue, Bakterie bb atakują OUN i w sumie mogą dawać praktycznie objawy każdej choroby, Dlaczego się boisz? Jakie masz objawy poza natręctwami?
Moderator

przez Kalebx3 06 cze 2013, 00:58
ja sie boje Borelki... zastanawiam sie tlyko czy natretne mysli nie sa dowodem nerwicy

natrętne , niechciane , narzucające się wbrew woli myśli ( z których zdajesz sobie sprawę ,że w gruncie rzeczy są mało logiczne) To jak najbardziej objaw Nerwicy Natręctw.
mam pytanko, oczywiste jest, że Borelke można pomylić z nerwica, ale czy np podczas boreliozy występują tez natrętne mysli?

Tego nie wiem , ale zaryzykował bym na 80% ,że borelioza nie ma wpływu na natręctwa.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez *Wiola* 06 cze 2013, 00:59
Kalebx3, patrz wyżej ;)
Moderator

przez Kalebx3 06 cze 2013, 01:21
Wiola , to ,że atakują to jeszcze nie znaczy ,że są odpowiedzialne za NN.
HCV ( na którego chorowałem 12 lat) też atakuje i uszkadza oprócz wątroby komórki nerwowe w mózgu. Jeszcze przed wyleczeniem z tej choroby miałem wielka nadzieją ,że jak już ja zwalczę to zniknie ze mnie NN. Ale gdzież tam , wirusa nie mam , a NN dalej szaleje po swojemu. Nie ma prostych rozwiązań i wytłumaczeń jeśli chodzi o ludzkie zdrowie i choroby , oraz ich przyczyny , skutki.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez *Wiola* 06 cze 2013, 08:28
Kalebx3, Zgadzam się z Tobą.
to ,że atakują to jeszcze nie znaczy ,że są odpowiedzialne za NN.

nie znaczy ,że są , ale mogą być.
Ja też nie wiem czy jeżeli wyleczę się z borelki pozbędę się lęków, w każdym razie istnieje takie prawdopodobieństwo,.
Moderator

przez Siding Spring 06 cze 2013, 08:34
Masz borelke? A jakie wyniki w western blocie?

przez fozzie 06 cze 2013, 08:42
"Weszło we mnie" kilka kleszczy, nawet po jednym miałem coś co przypominało rumień. Próbowałem tym zainteresować lekarza rodzinnego ale jakoś tak bez skutku. Może to jest przyczyna moich problemów?

przez *Wiola* 06 cze 2013, 08:53
lubudubu, mam :?

Elisa:
przeciwciała w kl. IGM 40. 9
wynik dodatni >22

Badanie WB:

IgG p 31 wynik dodatni,
reszta ujemna
IgM p31 dodatni ,
reszta ujemna
Następne dokładniejsze :

Serologiczne w kierunku przeciwciał BB metodą immunoblot

w IgM p100 ++ , p31 + p23-25 + w ocenie 18 punktów - wynik dodatni >7

fozzie, Jeśli był rumień to zakażenie jest praktycznie pewne :roll:
Jakie masz objawy?
Moderator

przez Siding Spring 06 cze 2013, 09:17
O to jak IGM dodatnie to z pewnoscia masz borelioze. Widzisz ja sie sporo bujalem z borelioza . mialem kilkakrotnie elise, kilkakrotnie WB i tylko IGG dodatnie. IGM zawsze ujemne. I tutaj dopiero jest mlyn. Bo Ci leczacy metoda Ilads(jak sie nie myle) twierdza ze to przewlekla borelioza . Reszta twierdzi ze to przebyta borelioza a ten wynik to slad ze mialo sie stycznosc z krętkami boreliozy. Ale jakby nie bylo to przebylem 6tyg terapie jaka oferuje NFZ i 2 miesiace żarlem kilkogramy antybiotykow razem z suplementami wedlug zalecen ILADS. 2 miesiace leczenia kosztowaly mnie 1500 zl. I nie wiem kto mial racje. Z psychika problemy jakie mialem takie i mam dalej ale po takim arsenale chemicznym napewno wszelakie zle ustrojstwo wybilo ze mnie:)

przez *Wiola* 06 cze 2013, 09:26
lubudubu, Diagnostyka bb bardzo kuleje, IgM jest dodatni w "czynnej", tak niektórzy to tłumaczą,. Ja miałam ostatnio "rzut" na stawy dlatego chyba się IgM uaktywniły.
2 miesiące leczenia to jest nic, chyba ,że było to zaraz po zakażeniu. Jeśli nie, to mogło to kompletnie nic nie dać., . No i istnieją koinfekcje, w które zakaźnicy nie wierzą :? Ja mam dodatnią całą gamę bartonelli , która też nieźle ryje główkę :evil:
Moderator

przez Siding Spring 06 cze 2013, 09:45
Czyli moja nieczynna:P. Moze racja w tym ze to przebyta a dodatnie igg to taka "blizna" po zakazeniu. 2 miesiace niby malo wedluch tych standardow ale branie takiej ilosci antybiotykow gdy nie ma sie pewnosci nie jest bezpieczne. Wyniszczyc organizm sobie mozna. Ja bylem potwornie oslabiony i nie wydaje mi sie zeby to byly jakies herxy czy cokolwiek. Jak sie bierze kilka gram silnych antybiotykow to organizm slabnie.

Mialem robiona z krwi badanie za 500 zl(haha co za cena) koinfekcjii. badanie podobno dokladnie i wyszlo na szczescie ze jestem czysty i nic nie ma.

Sortuj wg