Pozytywne opinie o nas :)

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez zmienny 24 maja 2013, 23:27
siostrawiatru, rozumiem. :?
zmienny

przez Arhol 24 maja 2013, 23:28
"Tyś jest zdolny,tylko leń"
"Nie głupi"
"Całkiem fajny z ciebie chłopak/facet".

Więcej grzechów nie pamiętam :mrgreen: .
Zazwyczaj to od rodziny,ale cóż,ciężko mi uwierzyć,skoro później jestem nazywany "upartym idiotą","tukiem","popierdolonym na punkcie komputera","leniwym k*tasem" itp.
Więc sam nie wiem,co twierdzą....
Zaś w internecie zwykle wzbudzam jako taką sympatię,na żywo często też.
Czy wierzę?
Chciałbym,ale na dzień dzisiejszy - nie,wszędzie "wyczuwam spiski" i mam wrażenie że zwykle ktoś sobie robi jaja,czy też gardzi moim wszechmalkontenctwem i podejściem do życia, i całą resztą.
Jak jest?
Kto wie.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez mark123 24 maja 2013, 23:31
carlosbueno napisał(a):U mnie to odwrotnie raczej nie widziano powodów moich problemów psychicznych, raczej sugerowano że sobie je wymyślam aby się usprawiedliwić siebie i swoje lenistwo.

Ja analizując swoje problemy, to w przypadku niektórych z nich nie potrafię znaleźć przyczyny i jedyne co mi przychodzi do głowy, to uszkodzenie mózgu. Tym bardziej, że w dzieciństwie neurolog podejrzewał u mnie uszkodzenie ośrodkowego układu nerwowego. A w poradni psychologiczno-pedagogicznej padła hipoteza, że w czasie ciąży mojej matki coś przebiegło nie tak i coś mi od urodzenia źle działa w mózgu.
Ostatnio edytowano 24 maja 2013, 23:38 przez mark123, łącznie edytowano 2 razy
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez siostrawiatru 24 maja 2013, 23:32
inbvo napisał(a):ostry terapeuta Ci potrzebny?

Tak. Bo łatwa nie jestem ;) Trzeba mi wstrząsu jakiegoś żeby się pozbierać do kupy.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

przez Smelka92 27 maja 2013, 00:31
Ja często słyszę i co mnie najbardziej bawi, że jestem SILNA i mam twardy charakter. I że byłabym dobrym dyktatorem.
A tak ogółem to uważam że wszyscy mnie nienawidzą i mają jak najgorsze zdanie o mnie, mówią że jestem gruba, brzydka, głupia i się mnie wstydzą eh...

przez salvatore91 29 maja 2013, 21:29
Pamiętam pisemną wypowiedź koleżanki na mój temat (na lekcji wdż na zasadzie "napisz coś dobrego o osobie z twojej klasy albo postaw minus" )
Napisała "...jesteś szczery, prawdziwy, koleżeński i nikogo nie udajesz...". Musze przyznać ze te słowa potrafiły dać pozytywnego kopa :)
Nie musi być pięknie, musi być skutecznie... :)

przez wiejskifilozof 30 maja 2013, 14:50
A o mnie nikt, nigdy nic pozytywnego nie napisał.I dobrze, bo się nie będę prosił :D

przez graddis 31 maja 2013, 12:46
Mi kiedyś ktoś wywróżył, że jestem wyjątkowy i coś osiągnę w życiu, a w miłości będę miał pecha.
graddis

przez wiejskifilozof 01 cze 2013, 09:57
A ja nie chodzę do wróżek. :D

przez graddis 01 cze 2013, 13:00
Obrazek
graddis

przez hooain 02 cze 2013, 16:07
trudno wyczuć jaki aktualnie stosunek mam do rozmówcy, tak słyszałam. pozytyw w pewnym sensie. "pozytywnie poyebana" (?)
ତ୍କୃ

przez mousike 10 lip 2013, 11:06
Mi mowia ze jestem silna odwazna zgrabna ladna utalentowana madra i bardzo dojrzala jak na swoj wiek... :smile:

przez rotten soul 10 lip 2013, 13:17
mousike,
No i jak na to reagujesz? To muzyka dla Twoich uszu, czy zwykłe wazeliniarstwo? A może coś po środku?
rotten soul

przez na_leśnik 10 lip 2013, 13:48
Ja ze szczerych wypowiedzi na mój temat wierzyłem tylko w wypowiedzi mojej dziewczyny. Tylko z czasem odkryłem, że ona ma po prostu wyidealizowany obraz mnie a właściwie moich zdolności. Kiedy się poznaliśmy, to te komplementy może były bliskie prawdy. Ale niestety nie zauważyła, ze przez ostatnie lata naszego związku moje zdolności uległy jakiejś atrofii, pod każdym względem.
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Sortuj wg