Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pozytywne opinie o nas :)


bittersweet

Rekomendowane odpowiedzi

Wiele osób nie ceni siebie, ma niską samoocenę. Proponuje coś na poprawę humoru :arrow: autopromocja, czyli pozytywne opinie, pochwały, jakie usłyszelismy pod swoim adresem :P

 

Zacznę od przytoczenia komplementu, który często słysze od bliskiej mi osoby i nieodmniennie poprawia mi nastrój -

że jestem "śliczna jak młody chomiczek " :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też słysze komplementy, że jestem ''najpiekniejsza'', ''śliczna'', ''piękna Jerry'' - szczególnie od mamy ;) mama zawsze będzie mówić dobrze o swoim dziecku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jeśli chodzi o real to pewna pani powiedziała mi, że fajnie się ze mną rozmawia, nie wiem na ile była szczera ale miło się poczułem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja babcia ciągle się ekscytuje jaki to ja jestem "zaradny", bo pracuję, sam się utrzymuję na swoim i umiem gotować :D I pranie zrobić :D Może to przez kontrast w postaci mojego brata ciotecznego który będąc w moim wieku nadal dostaje rano kanapki od mamy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja babcia ciągle się ekscytuje jaki to ja jestem "zaradny",

Szkoda ,że tylko babcia , a nie jakieś młodsze ;)

 

No właśnie, kurde :P Młodszym to nie imponuje, młodsze patrzą na to że nie mam tatuaży, kolczyków, tuneli w uszach i nie ubieram sie jak pedał więc na bank jestem drętwy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Młodszym to nie imponuje, młodsze patrzą na to że nie mam tatuaży, kolczyków, tuneli w uszach i nie ubieram sie jak pedał więc na bank jestem drętwy

Te młodsze o których piszesz na 100% muszą mieć nie więcej niż 20 lat.

Bo już 23-25 latki patrzą bardziej w kierunku co Twoja szacowna Babcia.

Tak więc i tak na jedno wychodzi , lepiej być zaradnym ,niż mieć wytatuowana klatę ,,, w końcowym rozrachunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, no u mnie jest podobnie, jedyne szczere komplementy to takie drobne, sytuacyjne, jak wpisałem na poprzedniej stronie, bo takie odnoszące się do poważnych rzeczy, to w moim przypadku albo kłamstwa albo iluzje.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieważne czy ktoś mówi o mnie pozytywnie, ja i tak wiem że jestem beznadziejny, pewnie nie tylko w polskiej ale i światowej czołówce beznadziejności.

Pozytywnie opinie o mnie to kłamstwa żeby mnie pocieszyć.

A u mnie pozytywy są z litości. Ludzie widzą jaka ze mnie sierota. I żal im się robi po prostu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja mama czasem mnie pochwali jak coś zrobię ale wiem że inni by to zrobili 2 razy szybciej i 2 razy lepiej. Jestem zawsze wolny i nieobecny umysłem we wszystkim co robię i każdy to widzi, obcy ludzie mi to powiedzą, ci mniej kulturalni bedą szydzić ale bliżsi okłamią aby mnie dowartościować.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo słyszę komplementów od mojej kobiety. W sporą część wierzę 8)

Trochę Ci zazdroszczę ;)

Candy to mi każdy zazdrości, jest wspaniała :twisted:

 

-- 24 maja 2013, 21:22 --

 

Dużo słyszę komplementów od mojej kobiety. W sporą część wierzę 8)
Wierz we wszystko 8) Ja tam zawsze wierze w komplementy :mrgreen:

Czasem ciężko uwierzyć :? Ale jest mi zawsze miło jak słyszę, nawet jeśli nie wierzę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, siostrawiatru, Wy chyba jestescie zagubionymi blizniakami jednojajowymi ;)

Teraz rzadko slysze komplementy ale wierze w te ktore dostaje. Kiedys wiekszosc komplemetow dotyczyla mojego intelektu i figury i uwazam ze byly w pelni zasluzone. Nie bardzo wierze w te dotyczace atrakcyjnosci bo lustro posiadam 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×