Pozytywne opinie o nas :)

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez Pieprz 24 maja 2013, 22:28
zmienny napisał(a):a jak się to niweluje, czy to nie jest wypieranie, albo uciekanie w fantazje?

Na terapii DDA przez konfrontację z problemem, wprowadzanie korekt do myślenia itp. Inne sposoby pewnie tez istnieją.

-- 24 maja 2013, 22:30 --

Mushroom, wiem, ale np w pracy której mogę się wyłączyć bez konsekwencji mogę długo nawet parę lat wytrwać, a tam gdzie nie mogę od razu chcę rezygnować.

Nie dziwi mnie to. Twój mechanizm obronny cały czas broni Cię przed czymś (może realizacją tak naprawdę jak odbierasz swoje życie), dlatego każda sytuacja gdzie nie możesz użyć tego mechanizmu musi być dla Ciebie bardzo bardzo nieprzyjemna.
Mam nadzieję że piszę zrozumiale.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez carlosbueno 24 maja 2013, 22:40
Mushroom, no tak średnio zrozumiale. Faktem jest że w ostatniej pracy w Holandii przez 100% czasu musiałem myśleć o pracy, nie mogłem nawet na chwilę myśleć o czymś innym, bo praca wymagała non stop uwagi i wysokiego tempa. Bardzo mnie to męczyło głównie psychicznie wręcz zaczynałem tęsknić do znienawidzonej pracy w Anglii gdzie mogłem se pozwolić na rozmyślania i mniejszą uwagę.
Największy Forumowy Maruda

przez zmienny 24 maja 2013, 22:42
a przypomniał mi się nowy komplement, pani w sklepie odzieżowym mówiła mi że ładnie wyglądam w koszuli którą przymierzałem. "bardzo twarzowo". tak mi powiedziała. :)
zmienny

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez carlosbueno 24 maja 2013, 22:44
zmienny, tak chyba mówią co drugiemu klientowi. ;)

przez siostrawiatru 24 maja 2013, 22:45
Ja tam lubię fizyczny zapierdól. Wtedy nie trzeba myśleć. Człowiek jest jak robot. Śniadanie, robota , obiad, robota, mycie, spanie i od rana to samo. lubię tak, lubię jak nikt ode mnie nic nie oczekuje. Wiem kretynka ze mnie.

-- 24 maja 2013, 22:46 --

zmienny napisał(a):a przypomniał mi się nowy komplement, pani w sklepie odzieżowym mówiła mi że ładnie wyglądam w koszuli którą przymierzałem. "bardzo twarzowo". tak mi powiedziała. :)

Ja mówię, że twarzowo ludzie wyglądają w butach :shock: :mrgreen: To jest dopiero pic.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

przez carlosbueno 24 maja 2013, 22:48
siostrawiatru napisał(a):Ja tam lubię fizyczny zapierdól. Wtedy nie trzeba myśleć. Człowiek jest jak robot. Śniadanie, robota , obiad, robota, mycie, spanie i od rana to samo. lubię tak, lubię jak nikt ode mnie nic nie oczekuje. Wiem kretynka ze mnie.

-- 24 maja 2013, 22:46 --
.

Nie kretynka a idealna pracownica.

przez zmienny 24 maja 2013, 22:49
carlosbueno, no ale nie każdemu szczerze. :)

siostrawiatru,
Ja mówię, że twarzowo ludzie wyglądają w butach :shock: :mrgreen: To jest dopiero pic.

ale czasem pewnie mówisz to szczerze a czasem nie, prawda?
zmienny

przez mark123 24 maja 2013, 22:51
carlosbueno napisał(a):Paradoksalnie najbardziej toleruje takie już mega prostackie prace np koszenie trawy , zbieranie śmieci, jeżdżenie taczkami bo wtedy mogę wyłączyć całkowicie się z myślenia o pracy i myśleć o czymś innym. Praca wymagająca kombinowania, myślenia technicznego typu jak coś zbudować, naprawić, zrobić, wymagająca ciągłej uwagi mnie straszliwie wkurza, nie interesuje mnie, czuje się jak półgłówek, męczy po paru minutach i powoduje że chce ucieć, załączają mi się nawet myśli samobójcze.

Ja do fizycznej pracy się w ogóle nie nadaję, jestem powolny ruchowo i ogólnie bardzo słaby fizycznie (na w-fie zawsze byłem prawdopodobnie najsłabszy w całej szkole), zaraz by mnie wyrzucili. Gdybym miał pełną możliwość wyboru, nie byłoby żadnych przeszkód, to w pracy wolałbym zajmować się naukowym badaniem czegoś niewyjaśnionego, np. niektórych zjawisk zachodzących w kosmosie.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez siostrawiatru 24 maja 2013, 22:57
zmienny napisał(a):carlosbueno, no ale nie każdemu szczerze. :)

siostrawiatru,

ale czasem pewnie mówisz to szczerze a czasem nie, prawda?

A jak myslisz? Jakie buty pasują do TWARZY? Bez jaj. Buty to buty. Na nogach się nosi. ;)
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

przez zmienny 24 maja 2013, 22:59
siostrawiatru, hehe ale ich wkręcasz.

no na upartego, np. podniesione czubki pasują do zadartych nosów.
zmienny

przez Adam Smith 24 maja 2013, 23:04
U mnie opinie innych nie wywołują żadnych emocji , nieważne czy są pozytywne czy negatywne. Mam tylko silne poczucie , że osiągnę swój cel , a czy inni mnie pochwalą czy skrytykują to nie ma większego znaczenia .
Adam Smith

przez Candy14 24 maja 2013, 23:04
a przypomniał mi się nowy komplement, pani w sklepie odzieżowym mówiła mi że ładnie wyglądam w koszuli którą przymierzałem. "bardzo twarzowo". tak mi powiedziała. :)

kiedys mialam swoje stoisko z ciuchami. Kazdy klient "wygladal swietnie" w ciuchu ktory przymierzal ;) Mnie zalezalo na sprzedazy i zarobku a ze jestem kontaktowa to kupowali :P na ciuchach jest 100% przebitki wiec jak sa wyprzedarze 50% to i tak 50% sie zarabia
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez inbvo 24 maja 2013, 23:06
to ma być temat z pozytywnymi opiniami na nasz temat?

nie wiem czy pasuje, ale:

"jak na sytuację w pana domu i dzieciństwie to i tak ma pan mało zaburzeń" - (terapeutka) :P
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez zmienny 24 maja 2013, 23:07
Candy14, no ja wiem, ale ona mnie dotykała, niby tu metke obetnie, tam kołnierzyk poprawi, chyba faktycznie dobrze wyglądałem w tej koszuli. :D
zmienny

Sortuj wg