Pozytywne opinie o nas :)

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez siostrawiatru 24 maja 2013, 21:52
carlosbueno napisał(a):
Candy14 napisał(a):Carlos nie /cenzura/ :roll: Masz duza wiedze ogolna i madry z Ciebie facet. Moze nie nadajesz sie do pracy fizycznej tylko bardziej umyslowej?

Umysłowa wymaga śmiałości i kontaktu z ludźmi za czym nie przepadam, zresztą nikt mnie do umysłowej z takim cv jakie mam nie weźmie, nawet do fizycznej mam za słabe cv z reguły.

A próbowałeś chociaż?? Na tyle na ile znam Cię z forum to naprawdę mądry facet z Ciebie.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

przez zmienny 24 maja 2013, 21:53
siostrawiatru, ale bez względu na intencje ktoś może mówić szczerze komplement, przykładowo ktoś powie, że masz fajny motor i skąd wiesz, że na serio by takiego nie chciał?
zmienny

przez Pieprz 24 maja 2013, 21:53
Candy14 napisał(a):Carlos nie /cenzura/ :roll: Masz duza wiedze ogolna i madry z Ciebie facet. Moze nie nadajesz sie do pracy fizycznej tylko bardziej umyslowej?

Dokładnie, wie dużo więcej ode mnie. Czasem się czuję przy nim jak nieuk.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez zmienny 24 maja 2013, 21:55
może gdyby Carlos miał mniejszą wiedzę to by lepiej na tym wyszedł.
zmienny

przez siostrawiatru 24 maja 2013, 21:56
Mushroom napisał(a):
Zrobiłeś coś z tym? Chodzi mi o to czy rozwijałeś ten talent?

Rozwijałem jeden czy 2 z tych talentów. Okazało się że wcale taki uzdolniony nie jestem skoro zawsze jechałem na 4, a w liceum na 3ach średnio. Na studia też się nie dostałem na które chciałem iść bo oblałem matmę która była moim 2 ulubionym przedmiotem.
W sumie jedyne z czym się zgadzam że faktycznie mam do tego smykałkę to języki.

No to się ciesz bo ja zaniedbałam mój jedyny "talent" i jestem pustą lalką, która żyje tak jak większość. A to jest dla mnie najgorsze co może być.

-- 24 maja 2013, 21:57 --

Mushroom napisał(a):

Dokładnie, wie dużo więcej ode mnie. Czasem się czuję przy nim jak nieuk.

:shock: ja tak samo.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

przez Pieprz 24 maja 2013, 21:57
No to się ciesz bo ja zaniedbałam mój jedyny "talent" i jestem pustą lalką

Skąd wiesz że to Twój jedyny talent? Ja w sobie odkryłem talenty po wielu latach, gdzie kiedyś nigdy bym nie uwierzył że mogę mieć taki talent (np. że mogę być dobrym sprzedawcą)
Król Balu

przez siostrawiatru 24 maja 2013, 21:58
zmienny napisał(a):siostrawiatru, ale bez względu na intencje ktoś może mówić szczerze komplement, przykładowo ktoś powie, że masz fajny motor i skąd wiesz, że na serio by takiego nie chciał?

To co innego ;)

przez carlosbueno 24 maja 2013, 21:58
siostrawiatru napisał(a):
carlosbueno napisał(a):

Umysłowa wymaga śmiałości i kontaktu z ludźmi za czym nie przepadam, zresztą nikt mnie do umysłowej z takim cv jakie mam nie weźmie, nawet do fizycznej mam za słabe cv z reguły.

A próbowałeś chociaż?? Na tyle na ile znam Cię z forum to naprawdę mądry facet z Ciebie.

Ja się nadaję tylko do mega prostych, nieskomplikowanych, nie wymagających zręczności prac gdzie nie trzeba prawie myśleć. I wcale nie jestem mądry jestem zwykłym przygłupem który czasem udaje mądrale bo z nudów się głupot naczytał.
Największy Forumowy Maruda

przez siostrawiatru 24 maja 2013, 22:00
Mushroom, ale Ty masz więcej wiary w siebie, w swoje umiejętności. Ja mam z tym ogromny problem.

przez zmienny 24 maja 2013, 22:01
siostrawiatru, haha jak to innego :lol: 8)
Ja się nadaję tylko do mega prostych, nieskomplikowanych, nie wymagających zręczności prac gdzie nie trzeba prawie myśleć. I wcale nie jestem mądry jestem zwykłym przygłupem który czasem udaje mądrale bo z nudów się głupot naczytał.

może masz problemy z koncentracją?
zmienny

przez Pieprz 24 maja 2013, 22:03
siostrawiatru napisał(a):Mushroom, ale Ty masz więcej wiary w siebie, w swoje umiejętności. Ja mam z tym ogromny problem.

To prawda że mam więcej wiary w siebie niż Ty (sądząc po wpisach na forum), ale wcale nie mam jej dużo. Czasem czuję się pewnie ale czasem czuję się cholernie bezużytecznie :(
Król Balu

przez siostrawiatru 24 maja 2013, 22:05
Mushroom napisał(a):
siostrawiatru napisał(a):Mushroom, ale Ty masz więcej wiary w siebie, w swoje umiejętności. Ja mam z tym ogromny problem.

To prawda że mam więcej wiary w siebie niż Ty (sądząc po wpisach na forum), ale wcale nie mam jej dużo. Czasem czuję się pewnie ale czasem czuję się cholernie bezużytecznie :(

Czemu? Jesteś przystojny i mądry. Czego więcej chcieć.

-- 24 maja 2013, 22:07 --

carlosbueno napisał(a):Ja się nadaję tylko do mega prostych, nieskomplikowanych, nie wymagających zręczności prac gdzie nie trzeba prawie myśleć. I wcale nie jestem mądry jestem zwykłym przygłupem który czasem udaje mądrale bo z nudów się głupot naczytał.

Nawet mnie nie denerwuj. Ja byłabym z siebie dumna :shock: gdybym miała takę wiedzę jak Ty.

przez carlosbueno 24 maja 2013, 22:08
zmienny napisał(a):siostrawiatru, haha jak to innego :lol: 8)

może masz problemy z koncentracją?

Pewnie że mam, nie potrafię robić czegoś i dłużej niż 5 minut się na tym koncentrować, z reguły moje myśli błądzą całkiem gdzie indziej. Każda praca fizyczna również ta budowlana wymagająca czasem pomyślunku mnie totalnie nudzi, żeby móc pracować dłużej wręcz muszę myśleć o czymś innym wymyślać sobie totalne głupoty w głowie żeby przeżyć tą pracę.
Największy Forumowy Maruda

przez Pieprz 24 maja 2013, 22:09
Czego więcej chcieć.

Są inne ważne rzeczy, nawet powiedziałbym dużo ważniejsze niż uroda i mądrość (żadnej z tych rzeczy specjalnie nie czuję, uważam się za dość przeciętną osobę w tych kwestiach, ale nie o tym chce napisać). Ważna jest bardzo tzw. zaradność życiowa, samodzielność w sensie wiedzenia co chce się w życiu osiągnąć i walki o swoje marzenia. Ja błądzę po omacku wciąż jeśli chodzi o moje życie zawodowe. Kiedyś ten problem był rozszerzony o związek, ale ku mojemu zdumieniu teraz już jestem w szczęśliwym związku który mnie bardzo rozwinął emocjonalnie i społecznie :)
Król Balu

Sortuj wg