Pozytywne opinie o nas :)

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez siostrawiatru 24 maja 2013, 21:28
Candy14 napisał(a):carlosbueno, siostrawiatru, Wy chyba jestescie zagubionymi blizniakami jednojajowymi ;)
Teraz rzadko slysze komplementy ale wierze w te ktore dostaje. Kiedys wiekszosc komplemetow dotyczyla mojego intelektu i figury i uwazam ze byly w pelni zasluzone. Nie bardzo wierze w te dotyczace atrakcyjnosci bo lustro posiadam 8)

I tak niezła laska z Ciebie.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

przez Pieprz 24 maja 2013, 21:29
Najlepsza :105:
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez Anna Maria 24 maja 2013, 21:30
leaslie napisał(a):mi w LO polonistka powiedziała, że mam w sobie "wewnętrzną siłę" ;)

też musiałabym się do prehistorii cofnąć by coś sobie przypomnieć z czym się zgadzam
Anna Maria

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pieprz 24 maja 2013, 21:35
ile ja się w szkole nasłuchałem że mam talent albo jestem uzdolniony :roll:
Król Balu

przez zmienny 24 maja 2013, 21:36
Szczery? Nie było takiego

no a ta pani co Ci coś powiedziała i sprawiło Ci to radość, to też ściemniała? :-|
zmienny

przez siostrawiatru 24 maja 2013, 21:37
zmienny napisał(a):
Szczery? Nie było takiego

no a ta pani co Ci coś powiedziała i sprawiło Ci to radość, to też ściemniała? :-|

Wszyscy kłamią. Jedni z litości, drudzy z poczucia obowiązku a jeszcze inni chcą się po prostu podlizać bo czegoś chcą. Mam głównie mężczyzn na myśli niestety.

-- 24 maja 2013, 21:38 --

Mushroom napisał(a):ile ja się w szkole nasłuchałem że mam talent albo jestem uzdolniony :roll:

Zrobiłeś coś z tym? Chodzi mi o to czy rozwijałeś ten talent?
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

przez zmienny 24 maja 2013, 21:41
Wszyscy kłamią. Jedni z litości, drudzy z poczucia obowiązku a jeszcze inni chcą się po prostu podlizać bo czegoś chcą. Mam głównie mężczyzn na myśli niestety.

ale masz sceptyczne nastawienie. :shock:
zmienny

przez carlosbueno 24 maja 2013, 21:43
Mnie to w szkole ciągle chwalili za to jaki jestem grzeczny i ułożony jestem, zero kłopotów wychowawczych. W szkole średniej to mówili że mam dobrą pamięć, na studiach już w ogóle nic a w pracy tylko ganili i wyśmiewali. Widać z wiekiem coraz gorszy jestem, a może po prostu bycie grzecznym już nie jest powodem do chwalenia.
Największy Forumowy Maruda

przez zmienny 24 maja 2013, 21:45
carlosbueno, no tak w szkole chwalili bo nie sprawiałeś kłopotów, a tak na serio to nawet nie patrzyli na Ciebie.
zmienny

przez Candy14 24 maja 2013, 21:46
Carlos nie /cenzura/ :roll: Masz duza wiedze ogolna i madry z Ciebie facet. Moze nie nadajesz sie do pracy fizycznej tylko bardziej umyslowej?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez zmienny 24 maja 2013, 21:48
ja też do umysłowej.
zmienny

przez siostrawiatru 24 maja 2013, 21:48
Candy14 napisał(a):Carlos nie /cenzura/ :roll: Masz duza wiedze ogolna i madry z Ciebie facet. Moze nie nadajesz sie do pracy fizycznej tylko bardziej umyslowej?

Też tak myślę.

-- 24 maja 2013, 21:49 --

zmienny napisał(a):

ale masz sceptyczne nastawienie. :shock:

Po prostu jestem realistką.

przez carlosbueno 24 maja 2013, 21:51
Candy14 napisał(a):Carlos nie /cenzura/ :roll: Masz duza wiedze ogolna i madry z Ciebie facet. Moze nie nadajesz sie do pracy fizycznej tylko bardziej umyslowej?

Umysłowa wymaga śmiałości i kontaktu z ludźmi za czym nie przepadam, zresztą nikt mnie do umysłowej z takim cv jakie mam nie weźmie, nawet do fizycznej mam za słabe cv z reguły.
Największy Forumowy Maruda

przez Pieprz 24 maja 2013, 21:52
Zrobiłeś coś z tym? Chodzi mi o to czy rozwijałeś ten talent?

Rozwijałem jeden czy 2 z tych talentów. Okazało się że wcale taki uzdolniony nie jestem skoro zawsze jechałem na 4, a w liceum na 3ach średnio. Na studia też się nie dostałem na które chciałem iść bo oblałem matmę która była moim 2 ulubionym przedmiotem.
W sumie jedyne z czym się zgadzam że faktycznie mam do tego smykałkę to języki.
Król Balu

Sortuj wg