Pozytywne opinie o nas :)

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez Bonus 13 lip 2014, 19:03
N mój temat dużo osób ma opinię pozytywną, ponieważ ja tak postępuję, mam taki charakter, że jestem pozytywnie postrzegany.
Sam o sobie również mam dobrą samoocenę, a co też ważne, to akceptuję samego siebie. Zawsze tak jest, że na pozytywną opinię trzeba zasłużyć, zapracować. Tego nie ma za darmo. A moje wady są takie, że jestem, czasem nerwowy, trochę przeklinam (ale tylko u siebie w domu, nie przeklinam w miejscu publicznym, bo tego nie lubię). Raczej mam świadomość własnych wad.

-- 13 lip 2014, 18:17 --

Oczywiście, czasem jest tak (i myślę, że w moim przypadku też), że ktoś może mieć negatywną opinię o kimś. Nawet, jeżeli jest to niesłuszna opinia, to komuś się tego nie przetłumaczy, ponieważ ktoś wie swoje.

Można sobie wyobrazić znane gwiazdy telewizji, mediów, którzy nie mają, wcale dobrej opinii u innych ludzi. Czasem jest to nieprawda, co sądzą o tych gwiazdach ludzie, ale są inni, wredni ludzie, którzy wyrabiają sobie negatywną opinię na temat znanych gwiazd, bo tak im się podoba.
Jeśli jakaś zła, negatywna opinia nie jest poparta faktami, tylko ktoś sobie wymyślił taką opinię, to chyba nie jest w porządku?
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

przez Harp 17 lip 2014, 10:42
Ja osobiście nie usłyszałem pozytywnych opinii, raczej te negatywne i wulgarne a szkoda że nie powiedzą tego mi prosto w oczy, wtedy bym nie wiem co takiemu zrobił :x

przez SmutnaTęcza 07 sie 2014, 15:16
Mama wczoraj powiedziała, że można ze mną porozmawiać na wiele tematów.

No najwyżej z nią. Bo wśród ludzi to nie potrafię się słowem odezwać, nie wiem, co powiedzieć i tylko przytakuję, albo następuje niezręczna cisza i rozmowa się urywa.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez elo 03 lis 2014, 02:59
jestes jedyna normalna osoba z ktora moge pogadac serio ludzie z ktorymi sie zadaje sa z reguly mocno nienormalni a ty... ty jestes wyjatkiem i wiesz co? ciesze sie ze cie lubie naprawde nikogo innego milego nie znam

jezuuu az mi sie cieplo na serduchu zrobilo
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez Zupapomidorowa 03 lis 2014, 09:18
Reiben napisał(a):ej to wypraszam sobie, co za uj! łysy całkiem nie jestem, mam prawie 2 cm na głowie

ahahahaha!
Dawniej Luktar

przez wiejskifilozof 03 lis 2014, 10:06
Moja koleżanka lat 41 mówi,że jestem fajny.

przez platek rozy 03 lis 2014, 10:21
detektywmonk, w kazdej wypowiedzi o kolezankach podkreslasz ich wiek, wychodzi na to ze kobiety kolo 40 to jakis evenement ktory powinien dawno juz wyginac :shock: :shock: :shock: Dziwactwo okropne i monotematyczne .Zreszta nie tylko ja owo dziwactwo zauwazylam . :hide: :hide: :hide: :hide:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

przez Violet17 10 lis 2014, 19:36
Kiedyś słyszałam, że jestem zdolna, mądra, ambitna, dobrze się uczę, że jestem bardzo dobra z ang i że radzę sobie z matmą(to akurat nie prawda).
Słyszałam też, że jestem piękna i śliczna od mamy ;)
"Never regret anything, because at one time it was exactly what You wanted"

przez Arasha 10 lis 2014, 20:10
Nikt mnie nigdy nie komplementował w sensie mojego wyglądu, w sumie to mi zwisało i powiewało, bo nie przywiązywałam zbytniej wagi do tego ... liczyła się tylko nauka. Aż tu nieoczekiwanie okazało się, że zalogowanie się na nerwica.com spowodowało po jakimś czasie nieoczekiwany wysyp komplementów i zachwytów nad moją urodą przez ledwie co poznanych facetów ( zwł. jednego ). Nie będę przytaczać wszystkiego, bo by zeszło z kilka stron, a chyba ani ja sama ani autor tychże zachwytów raczej nie życzyłby sobie czytania tego na forum publicum, zważywszy na treść większości z nich. Przytoczę zatem jedno z setki miłych memu sercu określeń - Że prawdopodobnie jestem z Częstochowy, bo taki przecudny anioł to musiał zstąpić na Jasną Górę :angel: Przyznacie ... trzeba mieć wyobraźnię i artystyczną duszą romantyka, żeby taki komplement "wyprodukować". Zawsze mówiłam, że nie ma to jak nerwica.com, ale nie spodziewałam się, że tak natchnieni ludzie tu przebywają :105: To dla Ciebie tajemniczy :uklon: skutecznie udało Ci się wynieść moje zaniżone podobno poczucie własnej wartości na wyżyny :mrgreen:

-- 10 lis 2014, 19:13 --

platek rozy napisał(a):detektywmonk, w kazdej wypowiedzi o kolezankach podkreslasz ich wiek, wychodzi na to ze kobiety kolo 40 to jakis evenement ktory powinien dawno juz wyginac :shock: :shock: :shock: Dziwactwo okropne i monotematyczne .Zreszta nie tylko ja owo dziwactwo zauwazylam . :hide: :hide: :hide: :hide:

A może jest na odwrót i detektyw po prostu uważa, że na młodsze nie ma co zwracać uwagi :roll: Wiadomo, co tam siedzi w głowie faceta :bezradny: ?
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez Zosia_89 28 gru 2014, 11:30
Ja często słyszę od innych, że jestem "dobra" i ciągle pomagam innym :)
i wczoraj usłyszałam, że piękna, ale w to już nie uwierzę - komplement kolegi po kilku piwach :P

-- 28 gru 2014, 10:33 --

Arasha
fajnie, że nasze forum okazało się takim miejscem, szczególnie dzięki temu jednemu ;)
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

przez nieodgadniona26 28 gru 2014, 13:08
Przed świętami usłyszałam od kolegi, że mu się podobam i jestem ładna ( nie wierze mu w tym, ale to już inna bajka). Ale on później do mnie że nie chce związku a za dwie godziny że poznał jakąś laskę i są parą. I weź tu uwierz w jakiś komplement :(
Marzenia dzielimy na te które się spełnią i na te które pozostaną wyłącznie marzeniami. Ale przychodzi taki moment w życiu, że już nie ma żadnych marzeń, bo one się nie spełnią nigdy.

przez Szubidka 28 gru 2014, 15:25
Ok, więc usłyszałam ostatnio od kolegi, że jestem atrakcyjna i że jest egoizmem trzymać takie ciało tylko dla siebie. To bardzo bardzo miłe.
Szkoda tylko, że żaden mężczyzna do mnie nie zagaduje :/

Dalej podobałam sie pewnemu robotnikowi, który krzyczał za mną ładna pani i ooo losie słodki ;D

Od dziecka, że zdolna i inteligentna ale wiadomo, z problemami.

Dalej, że mam wielki talent.

Czasem, dość rzadko ale jednak pamiętam, że jestem fascynująca choć wolałabym być zwyczajna i bliska ale dobre i to.

Poprawił mi się humor :)))

przez LadyMarmolade 29 gru 2014, 00:09
ja często słyszę, że jestem ładna, ale tylko od koleżanek, od facetów nigdy, dlatego sądzę, że mówią to z grzeczności, żeby mi poprawić humor..
że mam ładne, gęste włosy, że można ze mną pogadać na wszystkie tematy. w sumie chyba nic więcej :( potem tylko złe rzeczy
Lgnę do ludzi, ale im nie otwieram.

mam 19 lat i całe życie za sobą.

przez jasaw 29 gru 2014, 00:42
nieodgadniona26, komplement to nie zaproszenie do związku... ;)
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Sortuj wg