Pozytywne opinie o nas :)

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez xyzabc 05 sty 2014, 23:30
A ja się dzisiaj dowiedziałem żem ładny chłopak. :smile:
xyzabc

przez elo 28 sty 2014, 00:09
the best of the best z calej rozmowy (drukne se i powiesze nad lozem bo az sie cieplej na serduchu robi gdy to czytam):

Wierzę i dlatego smutam, bo szkoda, żeby taką fajną dziewczynę w szpitalu zamykać.
Ja Cię uważałem i uważam za niesztampową i oryginalną, a nie jebniętą.
Ja Cię też cenię, Klaudio, zawsze Cię miałem za jedną z pereł wśród forumowego bagna.
Jak Ci będzie źle, to daj cynk, zbierze się ludzi i Cię odbiję.
Możesz się zwierzyć zawsze jak będziesz chciała
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez Candy14 28 sty 2014, 01:23
Gdy słyszę coś miłego, od razu myślę, że ta osoba kłamie, ew. chce się ze mnie pośmiać.

mi ktoś powie coś dobrego o mnie, to domyślam się, że albo kłamie albo chce się np. pośmiać ze mnie albo dobrze mnie nie zna i wysuwa błędny wniosek o mnie.

Jakie to smutne :?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez mark123 28 sty 2014, 01:28
Jestem zbyt leniwy, by wypracować w sobie jakieś pozytywne cechy.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez EmInQu 28 sty 2014, 09:08
- "Ciebie to nawet pałą nie dobije" ( mama na moją zerową reakcję na solidne uderzenie, którego konsekwencją jest krwiak ) :mrgreen:
Zrób wszystko, aby uniknąć walki, ale gdy już musisz do niej stanąć - WYGRAJ!
Gdybym stosowała się do wszystkich reguł, daleko bym nie zaszła.

przez pinda 28 sty 2014, 09:42
EmInQu, hehehe :) Twoja mama przynajmniej ma poczucie humoru dobre :)
burning down the house!

przez MalaMi1001 28 sty 2014, 10:28
Candy14 napisał(a):
Gdy słyszę coś miłego, od razu myślę, że ta osoba kłamie, ew. chce się ze mnie pośmiać.

mi ktoś powie coś dobrego o mnie, to domyślam się, że albo kłamie albo chce się np. pośmiać ze mnie albo dobrze mnie nie zna i wysuwa błędny wniosek o mnie.

Jakie to smutne :?

Mam tak samo. Nie wierzę w ani jedno pozytywne słowo na swój temat. ANI JEDNO. Z resztą jak rozmowa schodzi na mój temat i ktoś usiłuje mnie chwalić natychmiast tą rozmowę ucinam. Nienawidzę kiedy ktoś mówi coś pozytywnego na mój temat, robię się wtedy czerwona jak burak i nie wiem jak zareagować. Z resztą ostatnio rzadko rozmawiam z ludźmi na inne tematy niż praca więc przynajmniej mam spokój jeśli chodzi o to głupie uczucie. Za to wrzucać można mi do woli, już sie tym nie przejmuję, mówię ok i idę dalej :mrgreen: Zazwyczaj jest to mało konstruktywna krytyka, mocno subiektywna, ta lata mi koło 4 liter. Natomiast dobra krytyka jest zawsze mile widziana, bo rozwija.

przez mark123 28 sty 2014, 15:30
Ja nie lubię żadnej krytyki, żadna nie jest dla mnie konstruktywna, przy każdej krytyce emocjonalnie czuję dużą przykrość, ale z drugiej strony wiem, że zasługuję na same negatywne opinie.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez Shantipriya 28 sty 2014, 17:47
mark123 napisał(a):Ja nie lubię żadnej krytyki, żadna nie jest dla mnie konstruktywna, przy każdej krytyce emocjonalnie czuję dużą przykrość, ale z drugiej strony wiem, że zasługuję na same negatywne opinie.

Ja tak samo. Dlatego każdy miły komentarz od razu odczytuję jako podtekst podszyty ironią.

Dzisiaj jakaś dziewczynka w toalecie gimnazjalnej (poszłam tam, bo nie chciało mi się iść na górę do licealnej, tu miałam bliżej) złapała mnie za rękę i zachwycała się moimi paznokciami ''O Boże, Boże, jakie piękne!!!''. Paznokcie mam długie, z naturalnym jakby french'em, dużo ludzi pyta, czy to sztuczne i gdzie robiłam :P Ja oczywiście je uważam za brzydkie, ale skoro innym się podobają.

A kolega z klasy w pociągu jak wracaliśmy powiedział mi, że ostatnio dużo schudłam i ładnie mi w nowej fryzurze. Od razu oczywiście doszukiwałam się kpiny, ale podziękowałam grzecznie. :roll:
Jeżeli myślisz, że gorzej być nie może...stawiasz tylko wyzwanie losowi.

''Prawda jest taka, że lotniska widziały więcej szczerych pocałunków, niż ołtarze kościołów. A ściany szpitali słyszały więcej szczerych modlitw, niż ściany kościołów''.

przez Lelitka 01 lut 2014, 20:54
gdy ktoś mówi coś pozytywnego na mój temat to mam kilka opcji
1 - kłamie bo chce sprawić mi przyjemność (być może chce abym też pochwaliła jej/jego wygląd lub jakieś osiągniecie ? )
2 - kłamie bo czegoś chce (coś mam mu/jej załatwić, może pożyczyć ? )
3 - ta osoba jest w błędzie, bo mnie dobrze nie zna

za to jak ktoś mnie krytykuje to podzielam zdanie tej osoby, no coś jest ewidentnie "na rzeczy" druga osoba widzi więcej bo patrzy z boku (chociaż odczuwam złość - chyba na zasadzie "oj wydało się jaka jestem be i fe nie udało mi sie tego ukryć" lub jak On/Ona tak mógł prosto w oczy w tak brutalny sposób jakby nie można delikatniej :/ )

przez Difane 01 lut 2014, 21:05
mark123 napisał(a):Ja nie lubię żadnej krytyki, żadna nie jest dla mnie konstruktywna, przy każdej krytyce emocjonalnie czuję dużą przykrość, ale z drugiej strony wiem, że zasługuję na same negatywne opinie.

Ja również źle znoszę krytykę. Doszukuję się w niej od razu jakiejś złośliwości lub zazdrości. Przy czym nie uważam że zasługuję tylko na negatywne opinie, ale od dawna nie usłyszałem o sobie nic pozytywnego. Szczególnie boli mnie zarzucanie mi "braku perspektyw". Mówienie że "do niczego się nie nadaję". Uważam że jeżeli ktoś tak twierdzi, to najwidoczniej nie ma pojęcia komu to mówi.

przez Candy14 01 lut 2014, 21:10
Difane, no to ja Ci powiem cos pozytywnego bo znam Cie realnie. Moze nie jestes dusza towarzystwa ale bardzo milym towarzystwem. No i nie kazdy jest zdolny tworzyc muzyke wiec masz duzy plus :D
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

przez Difane 01 lut 2014, 22:20
Dziękuję Candy14. :smile: Ja tylko dodam, że potrafię być również bardzo niemiłym towarzystwem ale tylko wtedy, gdy trafiam na nieodpowiednich ludzi. A dzięki temu forum spotkałem osoby, przy których nawet rasowemu chamowi nie wypada być chamem. ;)

przez Candy14 01 lut 2014, 22:37
Difane, a wiec licze ze wpadniesz na nastepne spotkanie :D Pewnie w tym samym miejscu cos wszamiemy bo mozna tam spokojnie pogadac

Sortuj wg