Pozytywne opinie o nas :)

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez kupmitrumne 05 gru 2013, 19:15
Mi z kolei mama nigdy nie mówiła , że jestem ładna czy coś , raczej mówiła , że jestem głupia ( w sensie pozytywnym jak kolwiek to brzmi)
A pozytywne opinie od kumpli , kolegów i eks chłopaków , gdyż nie mam zbyt dużo koleżanek ;)

przez Candy14 05 gru 2013, 19:16
rotten soul, w koncu uwierzymy w to co Carlos nam ciagle powtarza :roll:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Arhol 05 gru 2013, 19:18
zmęczona_wszystkim, służba nie dróżba :P
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez monk.2000 05 gru 2013, 19:20
W sumie rzadko słyszę pozytywne opinie o sobie. Jakoś nie rozpaczam, bo też nie jestem fanem emanowania miłością jak na dniach otwartych na werbunku do sekty. Miło być pochwalonym, ale i tak najmilsze jest docenienie, bo wtedy wiemy że pochwała jest podparta jakimś faktem. No i też jest motywacja do dalszego pozytywnego działania.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez mark123 06 gru 2013, 00:25
Ja gdy sobie pomyślę o pozytywnych opiniach o mnie, jakie otrzymałem w życiu w przeszłości, to czuję złość.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez acherontia-styx 06 gru 2013, 17:04
Oh,ostatnio usłyszałem że pono nie jestem nieodpowiedzialny,a no i że niby ogólnie w porządku,wow :lol:

Kestrel, ile to ja razy usłyszałam, że jestem nieodpowiedzialna :lol: już się to nudne robi dla mnie, mogliby zmienić repertuar :P

ja za to wczoraj usłyszałam, że jestem pracowita i że szkoda by było stracić mnie jako pracownika :P :oops:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

przez Ziomal4321a 06 gru 2013, 19:29
Siostra dzisiaj mi powiedziała: "Marcin jesteś taki przystojny, taki fajny chłopak z Ciebie, nie dołuj się tak, smutno mi patrzeć jak widzę Cię w takim stanie..." :shock:
"Przeszłość to ziejąca otchłań, próbujesz od niej uciec, ale im dłużej uciekasz, tym głębsza, straszniejsza rośnie za tobą. Jej krawędzie ocierają twoje pięty. Ale musisz odwrócić się i stawić jej czoła"

przez monmaria 06 gru 2013, 19:40
Ziomal4321a napisał(a):Siostra dzisiaj mi powiedziała: "Marcin jesteś taki przystojny, taki fajny chłopak z Ciebie, nie dołuj się tak, smutno mi patrzeć jak widzę Cię w takim stanie..." :shock:

Marcin to uwierz w siebie i uwierz w to co mówi siostra:)
monmaria

przez Ziomal4321a 06 gru 2013, 19:49
monmaria, Dzięki, ale ostatnio miałem dół i nie wierzyłem w siebie. Po tym co usłyszałem trochę poprawił mnie się humor :)
"Przeszłość to ziejąca otchłań, próbujesz od niej uciec, ale im dłużej uciekasz, tym głębsza, straszniejsza rośnie za tobą. Jej krawędzie ocierają twoje pięty. Ale musisz odwrócić się i stawić jej czoła"

przez Shannon 04 sty 2014, 12:12
Kiedyś, jak byłam jeszcze bardziej zdrowa, to słyszałam dość często komplementy. Teraz bardzo rzadko, w sumie -wcale.
f20, f42, ADHD

kwetiapina 400 mg
fluoksetyna 20 mg
doraźnie: wywar z czarnego lulka

przez mark123 05 sty 2014, 03:51
Kilka dni temu pewna osoba powiedziała mi, że jestem ambitny. Chyba nie rozróżnia osoby ambitnej od nieambitnej.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez Monar 05 sty 2014, 04:03
że gdyby [ktoś] był bogaty, to by we mnie zainwestował [w mój śpiew], że pięknie śpiewam, że mam ładne oczy [banał], mój przyjaciel czasem mówi do mnie i 2 innych przyjaciółek, że jesteśmy piękne i nie dziwi się, że faceci się za nami oglądają, że jestem mądra, ambitna, dojrzała

przez Shantipriya 05 sty 2014, 23:25
Gdy słyszę coś miłego, od razu myślę, że ta osoba kłamie, ew. chce się ze mnie pośmiać.
Jeżeli myślisz, że gorzej być nie może...stawiasz tylko wyzwanie losowi.

''Prawda jest taka, że lotniska widziały więcej szczerych pocałunków, niż ołtarze kościołów. A ściany szpitali słyszały więcej szczerych modlitw, niż ściany kościołów''.

przez mark123 05 sty 2014, 23:29
Gdy mi ktoś powie coś dobrego o mnie, to domyślam się, że albo kłamie albo chce się np. pośmiać ze mnie albo dobrze mnie nie zna i wysuwa błędny wniosek o mnie.

Sortuj wg