Pozytywne opinie o nas :)

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez mark123 05 gru 2013, 02:04
Pewna osoba mi powiedziała, że jest pod wrażeniem, że bardzo dobrze idzie mi pewna rzecz; ale prawdopodobnie powiedziała to w ironii albo z litości albo nie potrafi wydać obiektywnej opinii. Nie idzie mi to, tak jak powinno, prawie każdemu by to szło lepiej niż mnie.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez rotten soul 05 gru 2013, 02:26
mark123,
ale prawdopodobnie powiedziała to w ironii albo z litości albo nie potrafi wydać obiektywnej opinii

Dlaczego uznałeś, że to prawdopodobne? Rozpoznałeś po głosie, zachowaniu, mimice itp?

Nie idzie mi to, tak jak powinno, prawie każdemu by to szło lepiej niż mnie.

Ciekawy jestem o jaką czynność chodzi i dlaczego wysnułeś taki wniosek.
rotten soul

przez NieznanySprawca 05 gru 2013, 02:28
dostałem wczoraj pochwałke za odwalenie stachanowej, 16 godzinnej zmiany, dumny ze mnie chińczyk. :pirate:
NieznanySprawca

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez rotten soul 05 gru 2013, 02:33
NieznanySprawca,
Jeszcze jakbyś za to kasy nie chciał, to pewnie mógłbyś usłyszeć kilka dodatkowych bardzo ciepłych słów. :D

Szesnastak na taśmówce. Dziękuję, postoję. :zonk: Dostałeś jakieś setki za to, albo chociaż pięćdziesiątki?
rotten soul

przez mark123 05 gru 2013, 02:35
rotten soul napisał(a):mark123,
ale prawdopodobnie powiedziała to w ironii albo z litości albo nie potrafi wydać obiektywnej opinii

Dlaczego uznałeś, że to prawdopodobne? Rozpoznałeś po głosie, zachowaniu, mimice itp?

Nie idzie mi to, tak jak powinno, prawie każdemu by to szło lepiej niż mnie.

Ciekawy jestem o jaką czynność chodzi i dlaczego wysnułeś taki wniosek.

Nie mogę powiedzieć o jaką czynność chodzi. Jest to czynność zbyt prosta i zbyt słabo mi idzie, jak na taką czynność, bym zasługiwał na taką opinię.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez NieznanySprawca 05 gru 2013, 02:36
rotten soul, piędziesiątka + możliwość ustalenia sobie zmiany/wzięcia wolnego w dowolnym momencie. sytuacja była kryzysowa, a jako jedyny stwierdziłem, że mogę zostać. także ogólnie na + :mrgreen:
NieznanySprawca

przez mikra78 05 gru 2013, 18:43
A do mnie jakiś robotnik z budowy rzucił: " WITAJ WIOSNO!!!". Jejku, jakie to było mocne, mocniejsze aniżeli wszystkie dyrdymały, które kiedykolwiek słyszałam. Żaden komplement ani żadna opinia o mnie nie miała takiej siły jak te dwa słowa, kiedy wzięły mnie tak z zaskoczenia :D Szkoda tylko, że wówczas spąsowiałam i kroku przyspieszyłam, bo komplementujący ostał się "bez twarzy"...hihihi
mikra78

przez amelia83 05 gru 2013, 18:45
ja dzis usłyszałam od klienta" jest Pani apetyczna " :shock: :oops: :D
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez carlosbueno 05 gru 2013, 18:47
Nie wierzę w żadną pozytywną opinie o mnie, bo to kłamstwa mające jakieś drugie dno. Na szczęście rzadko je słyszę.
Największy Forumowy Maruda

przez rotten soul 05 gru 2013, 18:58
carlosbueno,
Nie wierzę w żadną pozytywną opinie o mnie, bo to kłamstwa mające jakieś drugie dno.

Chcąc nie chcąc nazwałeś kłamcami sporą grupkę osób z forum (mnie również). :roll:
rotten soul

przez Arhol 05 gru 2013, 19:02
Oh,ostatnio usłyszałem że pono nie jestem nieodpowiedzialny,a no i że niby ogólnie w porządku,wow :lol:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez zmęczona_wszystkim 05 gru 2013, 19:05
Kestrel napisał(a):Oh,ostatnio usłyszałem że pono nie jestem nieodpowiedzialny,a no i że niby ogólnie w porządku,wow :lol:

A nie lepiej napisac: jestem odpowiedzialny?;) Co to za fałszywa skromność :D

przez Arhol 05 gru 2013, 19:06
zmęczona_wszystkim, oj tam,daj pokombinować :P
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez zmęczona_wszystkim 05 gru 2013, 19:10
Jak tylko gdzieś na forum burza, to się pojawiasz od razu, strofujesz czupurnych:) Odpowiedzialność i szybkość :mrgreen:

Sortuj wg