Pacjenci gorszej kategorii

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez jestę_redaktorę 03 kwi 2013, 13:53
refren, pytam hipotetycznie, bo teraz nie ma takiej potrzeby. Ale zdarzało się w przeszłości... więc dopytuję na wszelki wypadek. Od wizyty na dyżurze (zwłaszcza, że to zwykle w nocy było) odtrącał mnie strach przed traktowaniem mnie tak, jak opisane jest to w tym artykule wyżej.

przez acherontia-styx 03 kwi 2013, 13:54
jestę_redaktorę, w jakimś stopniu pomogło ;)
ale to też dużo zależy na pewno od oddziału i personelu na jaki trafisz - ja trafiłam pod opiekę ordynatorki, którą znałam już wcześniej i która znała moje problemy. Nigdy mi nie odmówiła jeśli chciałam rozmowy i zawsze jakoś udawało jej się wyciągnąć mnie z dołka bez leków itp, na terapeutkę też nie mogłam narzekać ;)
zresztą nawet za złamanie regulaminu zostałam potraktowana ulgowo ;)
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

przez refren 03 kwi 2013, 14:01
Jestę_redaktorę, jeśli masz natręctwa, to lekarze na oddziale się zorientują i nie wsadzą Cię w pasy - nie są idiotami. Poza tym to się naprawdę rzadko zdarza, w skrajnych przypadkach - na przykład jak ktoś się rzuca na personel.

Szpital da się przeżyć, jest dla ludzi, byłam wiele razy, żyję i mam się nieźle.

Z drugiej strony, jeśli masz obawy, czy Cię będą dobrze traktować, to może jesteś jeszcze za zdrowa na szpital :D Jak jest naprawdę źle, to już Ci wszystko jedno.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez jestę_redaktorę 03 kwi 2013, 14:13
Pocieszające są takie słowa. Wiadomo - zwykle to miejsce traktuje się jako zło ostateczne.

Sortuj wg