koniec derealizacji

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

koniec derealizacji

przez rad444 20 lut 2013, 22:51
Kochani.... kilka słów ode mnie ... część z Was potraktuje to jako ściemę, część jako naginanie rzeczywistości ale w tej wypowiedzi postaram się być w pełni obiektywy
OD pazdziernika cierpiałem na derealizacje, spowodowanej lękami, nerwami jakimi nabawiłem się w pracy. Po wizytach u psychiatry i krótkim leczeniu, które nie za bardzo pomogło, zaczełem sie co raz bardziej dobijać, każdego dnia. Leki bardzo szybko odstawiłem, Derealizacja była tak cholernie silna ... z resztą czy musze opisywać te wszystkie objawy Wam drodzy użytkownicy ?

Wiem, że po tym komentarzu padnie w stosunku do mnie masa dziwnych opinii, ale zaczełem modlic się do Jezusa, do Boga o pomoc, zaczełęm uczeszczac do koscioła protestanckiego ( z chęcią opowiem każdemu na priv o szczegółach), modląc się o pomoc. Zmiany zaczęły się od tego że byłem co raz bardziej zadowolony ze swojego życia, z samego siebie, czułem po prostu większą radość z życia. NIe chce Wam kochani wciskać jakieś bajki czy też reklamować jakiegoś kościoła. Wiem jedno że tam gdzie nie pomogły leki, pomógł Jezus, najpierw bicie serca ( cholernie szybkie), tak szybkie że nie mogłem spać po nocach uciszyło się o jakieś 80%
Potem dzień, w którym wybudziłem się z derealizacji ( coś pięknego), przede wszystkim nagłe wyostrzenie wzroku, wzrost pozytywnych emocji. Poczułem sie jakbym obudził po pól rocznym śnie. Pisze to do każdego bo wiem że dla każdego jest wyjście z tego piekła. NIe będe pisał o nadziei, szansach, DLA KAŻDEGO jest WYJŚCIE , nie wiadomo jak wielki byłby to problem

to tyle :)

koniec derealizacji

przez Cocoseque 21 lut 2013, 20:11
Po prostu poprawiło ci się samopoczucie i stałeś się szczęśliwszy dzięki wierze, to całkiem normalne, no i jest dobrym lekarstwem.

koniec derealizacji

przez Paulina377 22 lut 2013, 21:57
Witaj!
To prawda, co piszesz. Niektórym trudno w to uwierzyć, sądzą, że to bajki, ale Jezus uzdrawiał kiedy chodził po świecie, a tak samo jak wtedy uzdrawia teraz i niesie pomoc wszystkim tym, którzy na Jego działanie się otworzą ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

koniec derealizacji

przez Anexxis 28 mar 2013, 03:30
Nie na darmo Sila Wyzsza/Bog wystepuje na pierwszym miejscu w programach 12 krokow, w leczeniu dysfunkcjii, uzaleznien itp itd :)
Moja Siło Wyższa, użycz mi Pogody Ducha,
Abym godziła się z tym, czego nie mogę zmienić.
Odwagi, abym zmieniała to, co mogę zmienić.
I madrości, abym odróżniała jedno od drugiego...

Sortuj wg