Zdrowe odżywianie, suplementy, witaminy......

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez element 20 lut 2013, 13:48
HEj ludzie jestem wielki ;D Od jakiegos miesiaca zjadlem sniadanie!!!!:D malo tego nawet 2 sniadanie ;D ale to fajne uczucie jak sie cos je ^_^
"Boże, daj Mi pokOrę, bym pogodził się z tym, czego nie mogę zmienić,
daj mi odwagę, by zmienić To, co powinno zosTać zmienione,
i daj mi mądrość, bym umiał odróżnić jedno od drugiegO."

przez Ferdynand k 20 lut 2013, 13:52
Z jedzeniem bardzo dużo wchłaniasz mówię ci ryzykujesz
Naczelny Użyszkodnik

przez Siding Spring 20 lut 2013, 14:29
http://www.lef.org/magazine/mag2007/oct ... min_01.htm

http://margaret.healthblogs.org/life-wi ... -warnings/

tutaj jeszcze o skutkach stosowania kurkuminy. Sa tez i jej negatywne skutki ..czesto ludzie pisza o biegunce. No ale wszystko ma swoje dobre i zle strony. Wierze jednak ze tych dobrych jest więcej:). Teraz tylko rozejrze sie w jaki preparat zaopatrzyc sie. Tak zeby z 3-5 gr dziennie kurkuminy dostarczac.

-- 20 lut 2013, 13:58 --

Dwa najlepsze produkty . Cena spora..;/

http://us.vital-wm.com/life-extension-s ... -kaps.html

jakbym sie decydowal to chyba na ten. W ogole te cale amazon.com ma najlepsza oferte. Tylko wlasnie pojawia sie problem. Bo ja nigdy z takich zagranicznych stronek nie zamawialem. Ma ktos z tym doswiadczenie?

http://www.amazon.com/gp/product/B004BT ... ahealth-20

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kalebx3 20 lut 2013, 15:46
Trzeba tylko znalesc taki preparat co by zawieral duzo kurkuminy no i zeby wyszlo ekonomiczne to i opakowanie zeby bylo "duzo gramowe". Dam znac jak cos znajde;)

Witam .
Jako ,że mam zrympaną wątrobę 12 letnim pobytem ścierwojebliwego wirusa HCV w wątrobie ,światły lekarz hepatolog kazał mi łykać ( oprócz innych leków)codziennie kopiastą łyżeczkę kurkumy z pieprzem po jedzeniu.
Szukałem na runku czegoś dobrego jakościowo i w miarę taniego. Bo wiadomo kurkuma kurkumie nierówna i czasem ładują do worów syf ,że normalnie wysypał bym im ten nibyproszek szmaciarzom złodziejskim z powrotem na łeb.
Naciąłem się z kupnem nie raz,na jakieś blade mieszanki z mąką czy jakimś innym wypełniaczem zasranym.
Kurkuma powinna mieć jaknajbardziej pomarańczowy kolor ( wtedy wiadomo ,że jest w niej dużo kurkuminy , kórej wysoka zawartośc odpowiada za intensywnie pomarańczowy kolor ,a w smaku powinna byc jaknajbardziej "ostra " i intensywna. I takową znalazłem i tylko tam kupuję i ręczę ,że kto tam kupi nie natnie się.I żeby mi tu nikt nie pomyślał ,że robię jakąś reklamę. Chwalę po prostu to co znalazłem najlepszego ( po latachszukania i wydawania pieniędzy w błoto). Bo czasem jak mi hujki przysyłali tę podróbę kurkumy to po pierwszej łyżeczce lądowała w kompostowniku , a przekleństwom nie było końca!!!!!
Tutaj sie zaopatruję i polecam calym sercem:http://swiatprzypraw.com.pl/pl/p/Kurkuma-Turmeric-powder-1000g/87. Koniecznie firmy "Natco" . Tanio , dużo i dobre jakościowo.
Na wyciągiz kurkumy ,tzw.czystej kurkuminy mnie nie stać , poza tym wolę natural ,a nie tam jakieś chemiczne czary mary.
Pozdro.

http://swiatprzypraw.com.pl/pl/p/Kurkum ... r-1000g/87
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Siding Spring 20 lut 2013, 16:24
No zobaczylem ten Twoj produkt ale pamietaj ze za dobroczynne dzialanie kurkumy odpowiada zawarta w niej kurkumina a w tym Twoim proszku jest jej 3.14% z 1000g czyli w calym opakowaniu masz jej z 31 gram. A zeby poczuc zbawienne dzialanie kurkuminy to trzeba min z 3gr dziennie kurkuminy. Moja kulawa matematyka podpowiada mi ze dziennie musialbys ze 20 lyzeczek tego proszku lyknac aby odczuc dzialanie kurkuminy(zakladajac ze lyzeczka ma okolo 5gr).

Ja chyba zdecyduje sie na ten produkt. Najtanszy i polecany.

http://www.amazon.com/gp/product/B004BT ... ahealth-20

Dla porownania mocy ten produktu to jedna kapsulka tego produktu odpowiada 8 kapsulkom tego produktu http://allegro.pl/kurkuma-kurkumina-100 ... 51315.html. Tak silna jest biodostepnosc tego produktu ze swansona a jeszcze mixujac z pieprzem mozna spodziewac sie super rezulatatow.

Cenowo prezentuje sie bardzo dobrze.Mysle ze z przesylka zamkne sie w 20$. Tylko nigdy nie zamawialem na zagranicznych stronkach. Ciekawe czy to w ogole dojdzie.:D

przez Kalebx3 20 lut 2013, 17:38
Hej ,
Lubudubu, a gdzie tam jest naopisane ,że 3,14 %, chyba ,że to jest jakas magiczna liczba Pi. ;)
Zaraz , prosiłbym Cie również ( jak możesz ) i prosze poważnie,abyś wymienił mi te SUPER REZULTATY.
Oczywiście od strony psychicznej , bo mnie to jakoś nie zabardzo przekonuje, choć moge się mylić.
Swego czasu brałem wyciąg z Geranium ( Geranaminy) niby nic ,ale kopa adrenolinowego to to miało jak nie wiem.
Może i tu cos takiego daje go garach?

Jestwem bardzo ciekawy jak juz kupisz , jak to bedzie Ci grało?
Inna sprawa , to jaka jest procedura , aby to kupic , bo też nigdy nie zamawiałem z zagranicznych sklepów.

przez Siding Spring 20 lut 2013, 17:50
Tyle jest w tych kurkumowych proszkach. Tak sie szacuje. moze nie dokladnie 3.14 ale w granicach 3-5 %. Nie pytaj sie mnie czemu akurat tyle bo nie ja przeprowadzam takie badania. Mam tylko dostep do statystyk po tych badaniach heh:). Tak jak i Ty i wszyscy.

Jak masz czas to u góry masz wklejone przeze mnie linki. O badaniu na szczurach i porownaniu nawet do ssri:).

Chcialbym kupic w/w produkt ale bedzie problem. Sciagniecie go za oceanu bedzie mnie kosztowac 48$ . To za duzo. Jest Polska filia firmy swanson. Napisalem do nich czy jest mozliwosc zamowienia tego produktu (w oficjalnej podanej ofercie nie widnieje)..

przez Kalebx3 20 lut 2013, 17:53
48$ ,no to faktycznie bardzo drogo.
Ciekawe ile zawołają jak sami sprowadzą( jeśli w ogóle sprowadzą).
Informuj w razie co.
Narka.

przez Siding Spring 20 lut 2013, 17:59
droga. Produkt kosztuje 11$ ale wszystkie oplaty zwiazane z przesylka to ponad 30$....ale co sie dziwic skoro to taki szmat drogi. Mam nadzieje ze ta polski oddzial cos pomoze.:D

Ciekawe jest jak ludzie opisuja pozytywny wplyw tej kurkuminy w leczeniu stwardnienia rozsianego. Podobno dzieci maja wiecej energii i sil w miesniach i ogolnie bardziej żywe. Bardzo ciekawa sprawa. Ale dopoki sam nie sprobuje ciezko cos wiecej napisac.

przez Kalebx3 20 lut 2013, 18:10
Pilnuj sprawy z tą kurkuminą.
jak będzie cenowo w miarę rozsądnie , to może uda mi sie moją Babę namówić i zlożymy się w dwójkę ;)
Piszesz o Stwardnieniu rozsianym.Chorujesz na to?
A co sądzisz o tym:( wychodzi chyba troche taniej ) ,ale Terapia -tez czytałem -z niezłymi osiągami.
Ja Naltrexon biorę ,ale trochę winnym celu- Problem z Tramalami, niestety.

przez Siding Spring 20 lut 2013, 18:18
Nie nie choruje. Zainteresowalo mnie to bo to jednak powazna jednostka chorobowa a skoro wplyw kurkumy jest widoczny to cos jest na rzeczy.

Patrze jeszcze przez angielskie strony. Tam produkt kosztuje 17 funtow . Moze jakby dodatkowe oplaty nie byly zbyt obciazajace to jestem sklonny zamowic..Tylko znowu formy platnosci jakies paypale ...srale.. za pomoca mastercard. Nie robie takich transakcjii wiec jestem ciemny w tej materii.

No ale dam znac jak uda zamowic sie. Zdam tez relacje czy cos sie zmienia podczas brania ..na plus..oby nie na minus.

Pozdrawiam.

przez Marek1977 20 lut 2013, 18:50
Dwa dni temu kupiłem sobie Anabolic Booster firmy Aminostar-suplement dla wyczynowych kulturystów-ma bardzo wiele ciekawych substancji w składzie,m.in.:Tribulus Terrestris(Buzdyganek naziemny)-afrodyzjak;ALC (Acetyl L-karnityna)-bierze udział w biosyntezie acetylocholiny;Alfa-keto-glutarat L-Argininy-bierze udział w metabolizmie tlenku azotu;L- ornityna,ponadto magnaz,cynk,witamina B6.Cena 98 złotych za 180 tabl.
Conscientia est, necesse est

przez Siding Spring 20 lut 2013, 18:57
Zdawaj relacje o dzialaniu.

przez Kalebx3 20 lut 2013, 19:09
Marek , to teraz Dziewczyna bedzie zadowolona jak jeszcze nigdy dotąd ;) , miejmy nadzieje ,że Ty też.
Zdawaj relacje ,,, czy to jest ta supla?:
http://www.kulturystyka.sklep.pl/produc ... mocja.html

Sortuj wg