Pozytywne, motywujące cytaty.

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez black swan 04 lut 2013, 19:57
Szukałam takiego tematu, ale nie znalazłam, mam nadzieję, że nie dubluję. No i mam nadzieję, że nie będę tu pisać sama. :P Ostatnio jest mi lepiej, stąd ten temat. ;) Więc można tu wpisywać cytaty (ze źródłem lub bez), znalezione stwierdzenia, regułki, wszystko co motywuje, poprawia samoocenę, itp. :mrgreen:

Moja regułka na dziś:
Powód jest dużo silniejszym bodźcem niż cel sam w sobie.

-- 05 lut 2013, 17:42 --

Mądrość na dziś:
Jeśli ktoś czegoś chce - szuka sposobów; jeśli ktoś czegoś nie chce - szuka wymówek.
:P
No risk - no fun, no pain - no gain.

przez niewidoczny 12 lut 2013, 03:21
Czy samo przeczytanie cytatu może zmotywować kogoś do czegoś? Bo ja wątpię...
niewidoczny

przez Saraid 12 lut 2013, 03:45
Świadomość tego, że pewnego dnia będę martwy jest jednym z najważniejszych narzędzi, jakie pomogły mi w podjęciu największych decyzji mojego życia. Prawie wszystko – zewnętrzne oczekiwania wobec ciebie, duma, strach przed wstydem lub porażką – wszystkie te rzeczy są niczym wobec śmierci. Tylko życie jest naprawdę ważne.
Saraid

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Sorrow 12 lut 2013, 04:39
Najpiękniejsze i najmądrzejsze słowa które przeczytałem w życiu:

Yes it is true what you may have heard whispering amongst the catacombs betwixt the night and nether-night! Why not say it out loud for all to hear. Let the fools doubt and sneer, it matters not. Be proud of your humanity and keep it unsullied and blessed.

This is as my Master told it to me and now I tell it to thee.

There are a billion names of damnation! A billion kinds of things that slither and slime and defile the land and sea and wind. Each thing is a kind of sin spawned by man's evil. And that man is very sinful there are many of these damned things and their power is great.

As the purpose of all things in nature is to increase so it is with the damned. They would we joined them and so they seek to overcome us. In alien forms they assault us. In sleep they come to spread doubt and fear among us. They would corrupt our hearts and see us damned too. Trust them not nor suffer them to live.

For each alien destroyed is a soul freed from eternal bondage. Each mortal alien life extinguished is a human soul raised to glory. Thus our eternal destiny is written in the blood of the alien.

With sword and spear destroy the alien. With cannon shot and gun blast smash the alien. With laser beam and searing plasma scatter the alien to the stars. With tooth and fist and hammer blows, with axe and shell and poison-bombs, with virus-charge and thermal mines!

Kill them! Kill them! Kill them all!

As my Master told it to me I now tell it to thee that thou shalt tell others in thy turn.

przez Saraid 12 lut 2013, 07:43
Bez Twojego pozwolenia nikt nie może sprawić, że poczujesz się gorszy.
Saraid

przez Candy14 12 lut 2013, 13:43
black swan, fajny temat i juz znalazlam perelke :D
Bez Twojego pozwolenia nikt nie może sprawić, że poczujesz się gorszy.

super cytat :great:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez black swan 12 lut 2013, 13:47
niewidoczny, ależ może. Mnie mądre myśli często podnoszą na duchu, dodają otuchy i motywują. Muszą być tylko wystarczająco mądre i w jakiś sposób odpowiadać na moje zapotrzebowanie.
No risk - no fun, no pain - no gain.

przez Saraid 12 lut 2013, 13:53
Zawsze trzeba podejmować ryzyko. Tyl­ko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie, gdy będziemy gotowi przyjąć niespodzianki, jakie niesie nam los.
Saraid

przez ekspert_abcZdrowie 12 lut 2013, 14:11
"Potykając się, można zajść daleko. Nie wolno tylko upaść i nie podnieść się". - Goethe
Psycholog

przez niecierpliwy 12 lut 2013, 14:28
"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą" - Św. Augustyn

"Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem" - Gabriel Garcia Marquez

przez Saraid 12 lut 2013, 14:49
''Nigdy nie przestawaj się usmiechać nawet jesli jesteś smutny,ponieważ nigdy nie wiesz kto może zakochać się w twoim uśmiechu.''
Saraid

przez Sorrow 12 lut 2013, 15:06
Więcej pereł mądrości:

"Happiness is a delusion of the weak"

"Hope is the first step on the road to disappointment. "

"The justice of your action is measured by the strength of your conviction. "

przez Mariposa28 12 lut 2013, 15:13
"Zawsze chciałem zostać kimś. Wiele lat upłynęło, zanim uświadomiłem sobie, ze ten ktoś to ja." James Victore
Zasadź więc własny ogród i przystrój swą duszę, zamiast czekać, aż ktoś przyniesie ci kwiaty. I przekonaj się, że naprawdę potrafisz wiele znieść... Że naprawdę jesteś silny, I że masz swoją wartość...

przez Bianka78 12 lut 2013, 15:14
"Mieć odwagę i wolę być sobą - nie być za miękkim w rzeczach zasadniczych, a bez uporu w drobiazgach - jest jedną z mądrości życia" Witkacy
Bianka78

Sortuj wg