Można sie wyleczyć!!!!

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Można sie wyleczyć!!!!

przez wyleczony 18 sty 2013, 13:42
Po naprawdę 20 plus latach jestem wyleczony z nerwic i depresji. Leczyłem się długo i bezskutecznie ale ostatecznie wygrałem, chociaz niekiedy myslałem ze to koniec.
Wyleczyło mnie kilka sesji hipnoterapii jak również odpowiednio dobrane witaminy i minerały. Po prostu cud - w miesiąc było po wszystkim. A brałem wszystkie antydepresanty
i leczyłem sie u wszystkich geniuszy z doktoratami i bez.Tak naprawdę to czuje sie nieswojo. Zycie bez trwogi i lęku to zupełnie inny świat.
Depresja zaczyna ustępować bardzo szybko jak tylko zniknęła główna przyczyna (nerwica) Jeśli chodzi o hipnoterapie to trzeba bardzo uważac jako ze wprowadzenie w stan hipnozy to pikuś kwestja co dalej. Na prawdę trzeba tutaj uważać . Jeśli chodzi o witaminy i minerały to po prostu to
po prostu dobirano je przez kilka tygodni ale trafili w dziesiątkę. Zadych ubocznych efektów, jestem wyleczony i proszę nie traćcie nadziei jako, jutro to moze byc
zupełnie inny, spokojny i szczęśliwy dzien.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie!

Można sie wyleczyć!!!!

przez Rafka 18 sty 2013, 13:48
wyleczony, to super ;)
Rafka

Można sie wyleczyć!!!!

przez wyleczony 18 sty 2013, 14:01
Dzieki za miła odpowiedz, brałem uprzedni dwa z twoich leków kilka lat ale nic mi nie pomagały. Mam nadzieje że na ciebie wpływają lepjej

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Można sie wyleczyć!!!!

przez Rafka 18 sty 2013, 14:06
na poczatku jak po każdym leku były skutki uboczne ale przeszły. Jak na razie dobrze sie czuję na tych dawkach i oby było lepiej
Rafka

Można sie wyleczyć!!!!

przez kaja123 18 sty 2013, 14:32
Jeśli chodzi o hipnoterapie to trzeba bardzo uważac jako ze wprowadzenie w stan hipnozy to pikuś kwestja co dalej. Na prawdę trzeba tutaj uważać .

Nie rozumiem jak miałabym uważać i na co będąc w stanie hipnozy?

Można sie wyleczyć!!!!

przez wyleczony 18 sty 2013, 14:55
Samo w sobie w czasie hipnozy nie powinnas uwazac na nic, czy tez na nikogo. Sama idea hipnozy jest sprzeczna z takim stwierdzeniem.
Swiadomość jest wyłaczona i podswiadomość ktora tak naprawde nami kieruje, przyjmuje odpowiednie informacje
Chodziło mi jedynie kto to robi, jak to robi i ile ma doswiadzczenia w tym co robi.

Pozdrawiam i zycze powodzenia

Można sie wyleczyć!!!!

przez Candy14 18 sty 2013, 15:11
Chodziło mi jedynie kto to robi, jak to robi i ile ma doswiadzczenia w tym co robi.

w jaki sposob sie tego dowiedziec?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Można sie wyleczyć!!!!

przez Kalebx3 18 sty 2013, 15:20
Mętny Temat.
I bardzo dużo niewiadomych.
Kto , gdzie ,jak ,za ile ,jak długo ,na co ,jakie witaminy, minerały , sesje terapeutyczne -konkretniej !!!???
Wyleczony , napisz cos więcej , bo mnie nie przekonałeś.
A jak jutro kogoś zabijesz , bo tak Ci ktoś na sesji zasugewrował? i w dodatku będziesz dalej miał dobre samopocZucie? Dziwne to jakie , choć nie twierdzę ,że niemożliwe.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Można sie wyleczyć!!!!

przez Siding Spring 18 sty 2013, 15:52
Naprawde na kogos dziala ta hipnoza? Bylem kiedys z kumplem na sesjii u jednego z najbardziej powazanych osob w Polsce jezeli chodzi o hipnoterapie. I powiem wam nic. Probowal mnie wprowadzic w trans a ja siedzialem tylko i zastanawialem sie czemu na mnie to nie dziala. Probowal mnie chyba uspac ale lipa:) . Komiczne to wszystko bylo. Podobnie z kumplem. Nawet jezeli wprowadza was w stan hipnozy to nie da sie zaprogramowac kogos tak zeby zabijal heeh. Podobny motyw byl nawet w pogromcach mitow. ;)) to juz chyba lepsza opcja byloby wprowadznie w trans ale przy pomocy np lsd . Wtedy mysle mozna by miec o wiele wiekszy wplyw na ludzka psychike,podswiaodmosc

Można sie wyleczyć!!!!

przez wyleczony 18 sty 2013, 16:45
Hipnoza jest bardzo dobrą metodą ale oczywiście zależy od hipnotyzera. Dla nas hipnoza kojarzy sie z jakims głupim programem gdzie ludzie szczekają i zapominaja swoje własne imie.
Tutaj mała dygresja jeśli nawet mozesz zapomniec własne imie to i może swoje często nie majace podstawy strachy i lęki tez warto było by zapomnieć. Hipnoza jest bardzo popularna w USA i Anglii u nas niestety
tyko raczkuje i jest w narzędziem w rękach szołmenów jak Kaczorowski.
Jeśli chodzi o mnie to pomogła ale wraz z kuracja bazowaną na witaminach i minerałach. Całe spektrum witamin B, magnez itd.

Pozdrawiam

Można sie wyleczyć!!!!

przez L.E. 18 sty 2013, 16:47
wyleczony, wszystko ładnie pięknie, ale internetowym marketingiem szeptanym czuć mi od Ciebie na kilometr.
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"

Można sie wyleczyć!!!!

przez wyleczony 18 sty 2013, 17:25
Nic nie sprzedaję ani reklamuje oprócz....swojego dobrego samopoczucia, co wpłynęło na tą zmianę. Moze to komuś tez pomoże
Pozdrawiam i życzę poprawy

Sortuj wg